X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko niestety przed takimi chorobami jak rak, każdy jest równy - czy ma kasę czy nie :/ smutne to, ale prawdziwe...

    nie wydaje mi się, żeby to było u mnie TO, prędzej jakaś choroba :/ a korzonki jak mnie w sierpniu złapały to 2 tygodnie na chorobowym leżałam i kwiczałam ;P
    a u Ciebie mam nadzieję, że @ w ogóle nie przyjdzie! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat miałam sporą nadzieję bo nie daję sobie więcej szans z CLO, nie chcę na razie, ale teraz zaczynam w to wszystko wątpić bo piersi nie czuję, podbrzusze i jajniki bolą więc obawiam się, że przesunie mi się okres, wydłuży cykl i tylko mi nadziei narobi. Nie będę się nastawiać.
    Popadam w paranoję, że to nie wtedy były dni płodne kiedy mnie cisnęło tylko może gdzieś teraz jak kłuje? :( a my nic nie <3 bo nie mamy ochoty po codziennym w okresie "płodnym"...
    Po 3 tabletkach dupka powinnam zacząć czuć piersi, a tu nic a dzisiaj 20 dc za 8 dni planowo powinna być @, ale pewnie będzie spóźniona o 2-3 dni jak owulacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 08:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jesteśmy w podobnym miejscu, bo mnie piersi przestały boleć, temperatura niższa już drugi dzień, bóle @ są słabsze i ogólnie też pewnie w czarnej dupie jestem, czekam na sobotę na @ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    to jesteśmy w podobnym miejscu, bo mnie piersi przestały boleć, temperatura niższa już drugi dzień, bóle @ są słabsze i ogólnie też pewnie w czarnej dupie jestem, czekam na sobotę na @ :(
    Tylko, że mnie nawet nie zaczeły jeszcze boleć a powinny ;P
    Ja planowo powinnam dostać 14.10 a dzień wcześniej powinnam widzieć plamienia, które teraz mi się zdarzają, a wcześniej nigdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 08:19

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 października 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nadal w oczekiwaniu na owu oby była ładnie w terminie :) a potem @ niech nie przyłazi przez co najmniej 9 miesięcy

    ania14 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Tylko, że mnie nawet nie zaczeły jeszcze boleć a powinny ;P
    Ja planowo powinnam dostać 14.10 a dzień wcześniej powinnam widzieć plamienia, które teraz mi się zdarzają, a wcześniej nigdy.


    to może faktycznie Ci się wszystko przesunie :/ a to Twój pierwszy cykl z CLO?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam znowu zła, czułam owulacje wczoraj, test owulacyjny pozytywny. A przy temperaturze zero skoków, niewyznaczona na wykresie owulacja i brak śluzu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem o co chodzi, zawsze miałam śluz, a z tym cyklem miałam duże nadzieje i nie dość, że śluzu nie ma wcale, to jeszcze temperatura bez skoków...
    alko nie pije, może nerwy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    to może faktycznie Ci się wszystko przesunie :/ a to Twój pierwszy cykl z CLO?
    II cykl z CLO i ostatni :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    II cykl z CLO i ostatni :/


    może Twój organizm nie reaguje na niego odpowiednio i się popierniczyło :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    a dobrze mierzysz? jakim termometrem, o stałej porze?
    Ja microlife codziennie o 6.30, nie wstaje w nocy.

    nie wiem co to za firma, opakowanie wyrzucone, też mierze codziennie o 6:30, ale niestety wstaje w nocy do wc, bo nie mogę wytrzymać, więc może przez to... już sama nie wiem...

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 października 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo zawsze miałąm juz dużo sluzu a teraz jakoś maławo wczoraj nawet przy badaniu szyjki był mleczny :( do tego szyjka nadal taczej miekka i średnio wysoko

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat wrote:
    może Twój organizm nie reaguje na niego odpowiednio i się popierniczyło :/
    Nie sądzę by działał na mnie nieodpowiednio. Do tej pory miałam bardzo regularne cykle, ale sporo mi się skróciły. I cykl z CLO, miesiąc przerwy i teraz drugi cykl z CLO więc może dlatego, że co cykl inaczej i organizm na innych falach pracuje. Przy I cyklu z CLO skrócił mi się cykl jeszcze bardziej, a teraz znowu wydłuży, nie wiem o co chodzi :/ no nic..czekam na rozwój :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 08:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedroneczka, ale masz wodnisty, a to wystarczy... ja nie mam wcale, nic a nic... nigdy tak nie miałam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Nie sądzę by działał na mnie nieodpowiednio. Do tej pory miałam bardzo regularne cykle, ale sporo mi się skróciły. I cykl z CLO, miesiąc przerwy i teraz drugi cykl z CLO więc może dlatego, że co cykl inaczej i organizm na innych falach pracuje. Przy I cyklu z CLO skrócił mi się cykl jeszcze bardziej, a teraz znowu wydłuży, nie wiem o co chodzi :/ no nic..czekam na rozwój :P

    będzie dobrze ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja uciekam na spacerek, słuchawki na uszy i maszeruję :) Musze kupić bilet miesięczny więc sobie zejdę trasą w dół, świeże powietrze i ruch dobrze mi zrobi, liście już cieszą oczy jesiennymi kolorami.
    Zwłaszcza, że niedługo zamierzam zacząć ponownie chodzić na fitness, otwierają klub w moim bloku więc będę mieć blisko ;) muszę nabrać kondycji i porzucamy regularny basen ! Muszę to czymś zastąpić.

    sury_cat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia :D

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez sie FL skróciłą teraz miałam ładną 11 dniową a teraz 10 dni bo si cały cykl skrócił masakra ciekawe czy dostane jakąś lutke od gina

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ