X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planowanie ciąży po antykoncepcji hormonalnej
Odpowiedz

Planowanie ciąży po antykoncepcji hormonalnej

Oceń ten wątek:
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pani gin, powiedziała że najlepiej jakbyśmy chociaż miesiąc się wstrzymali ze staraniami. No i wyszło trochę jak chciała. Leci mi drugi miesiąc bez tabletek :) Czuję się świetnie.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash a czy możesz powiedzieć czy to badanie na toksoplazmozę wykonuje się na czczo? W piątek pracuję trochę krócej i będę kończyła wcześniej, ale może lepiej przyjść później do pracy i rano zrobić badania? Będę wdzięczna za odp. :)

    mycha moja gin jest zdania, że ciąża to nie choroba i nie ma sensu robić badań przed jeżeli regularnie poddaję się badaniom kontrolnym i na nic się nie uskarżam. Dosłownie tak nie powiedziała, ale tak można wywnioskować z jej podejścia. W sumie ja nie nalegałam na żadne badania ale tą toksoplazmozę zrobię dla spokoju własnego sumienia. A co do starania po antykoncepcji hormonalnej to poleciła mi jak najszybsze starania, bo wcześniej moje cykle były dość nieregularne.

    qdyf61f.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jui, nie musisz być na czczo! :)
    Zrób badania dla własnego spokoju!

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ash :)
    idę w piątek po pracy :)

    qdyf61f.png
  • Aga29 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 28 maja 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja skończyłam ostatnie opakowanie 24 maja czekam na @ i przystępuję do działania w dni płodne które ponoć wypadają od 8 czerwca do 16 .Trzymajcie kciuki :*

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ