X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planowanie dzidzi w Anglii
Odpowiedz

Planowanie dzidzi w Anglii

Oceń ten wątek:
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 lipca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czym były ratowane te zagrożone ciąże Twoich koleżanek.
    Sama nie byłaś nigdy w takiej sytuacji a się wypowiadasz. Ja byłam i u polskiego lekarza i u angielskiego. Jak masz zagrożoną ciążę to ratujesz się czym możesz i niestety angielski (prywatny )lekarz wiele mi nie pomógł.
    Ani jedno słowo z moich ust nie padło, że angielscy lekarze nie są dobrzy, wręcz przeciwnie to o Polskich w tym kraju nie mam najlepszego zdania. Mówię tylko że w tym kraju inne jest prawo medyczne niż pozostałych krajach europejskich w tym Polsce i nie ratuje się tutaj tak wczesnych ciąż.
    Nie wiem gdzie Ty w mojej wypowiedzi widzisz nerwy. Akceptuje każdy punkt widzenia bo to nie moja sprawa kto jak i gdzie chcę się leczyć.
    Mówiąc o ratowaniu wczesnych ciąż w tym kraju akurat Twój czy mój punkt widzenia niema nic do rzeczy. To są fakty.
    Uważam , że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 12:16

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, rozumiem twój punkt widzenia. Pisałaś, że straciłaś dziecko, więc rozumiem gorycz i współczuję. Ja mam akurat inne doświadczenia w tym temacie. Moje koleżanki również, ale zależy na kogo się trafi. Niech każdy po prostu robi co uważa za słuszne.

  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 11 lipca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Progesteron robi sie chyba na początku cyklu wiec moze sie załapie.....oni tu nie przestrzegają kiedy powinno byc zrobione badanie tylko kiedy jest miejsce zeby je zrobic hehehe

    Dokładnie, kiedyś miałam skierowanie na badanie hormonów jako,że mam trądzik i akurat byłam w szpitalu więc myślę wejde zapytam się na kiedy mogłabym przyjść, pani pielęgniarka powiedziała, że od razu teraz, ale ja mówię, że zażywam antybiotyk, poza tym jadłam rano, nie jestem na czczo no i jeszcze dostałam w tym dniu okres, to nie ma problemu no i ku mojemu zdziwieniu wyniki wyszły w porządku, nikt nie zapytał jaki to antybiotyk, poza tym niektóre hormony wymagały by być na czczo i też zależy w jakim dniu cyklu. Paranoja jakaś.

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki z info dotyczące progesteronu ....tylko tyle ze to lekarz powinien mi powiedzieć kiedy a GP dała mi skierowanie na badania a ja musiałam sie na nie umówić...
    Dzięki za wyjaśnienie co do badań rownież....

    Aprilka
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprilka wrote:
    Dziewczyny dzięki z info dotyczące progesteronu ....tylko tyle ze to lekarz powinien mi powiedzieć kiedy a GP dała mi skierowanie na badania a ja musiałam sie na nie umówić...
    Dzięki za wyjaśnienie co do badań rownież....

    Masz racje, że powinien Cie poinformować bo niby skąd Ty masz wiedzieć ale z drugiej strona jak już wcześniej pisałyście im jest obojętne kiedy.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Aprilka, progesteron się bada 7 dni po owulacji potwierdzonej monitoringiem lub testami owulacyjnymi.

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja nigdy nie miałam takich przebojów z lekarzami w UK jak wy. A do polskiego lekarza w Anglii w życiu bym nie poszła.
    Fajnie ze trafiłaś na dobrych lekarzy...ja na chwile obecna nie mogę nic powiedzieć dopiero dostałam badania do zrobienia....
    Co do polskich to nie mogę sie wypowiadać bo nie korzystałam choć ostatnio przeszło mi to przez myśl....a masz jakiegoś którego mogłabym polecić?

    Aprilka
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Masz racje, że powinien Cie poinformować bo niby skąd Ty masz wiedzieć ale z drugiej strona jak już wcześniej pisałyście im jest obojętne kiedy.
    Ale jak ona ma mnie poinformować jak pewnie sama nie wie....domniemam po tym co powiedziała na temat mojej dwukrotnej owulacji :)

    aniafk, ewelina90 lubią tę wiadomość

    Aprilka
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha, to nie jest śmieszne ale nie mogę poprostu :)

    Aprilka, ewelina90 lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Hahahahaha, to nie jest śmieszne ale nie mogę poprostu :)
    No tak w poniedziałek hehe stwierdziła ze miałam dwie owulacje w odstępie 7 dni no ja Was proszę.....odechciewa sie

    Aprilka
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam na wizytę do nowej Polskiej pani doktor :D
    Trzymajcie kciuki!

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Ja uciekam na wizytę do nowej Polskiej pani doktor :D
    Trzymajcie kciuki!
    Napisz jak było moze skorzystam :)

    aniafk lubi tę wiadomość

    Aprilka
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Wszystko jest dobrze, dzidzia rośnie :) to najważniejsze.
    Co do lekarki to hmmmm.... Usg bardzo dokładne, dużo pomiarów, powoli, spokojnie. Więc jestem zadowolona. Fakt, że ja nie miałam żadnego problemu z którym bym poszła więc ciężko mi ocenić jej podejście do stawiania diagnoz.
    Generalnie dosyć dobre wrażenie na mnie zrobiła. Zresztą na lekarza ideała to nawet w Polsce ciężko trafić.

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super ciesze się ze wszystko.... dzięki za wiadomosc

    aniafk lubi tę wiadomość

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 11 lipca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    Ja już po wizycie. Wszystko jest dobrze, dzidzia rośnie :) to najważniejsze.
    Co do lekarki to hmmmm.... Usg bardzo dokładne, dużo pomiarów, powoli, spokojnie. Więc jestem zadowolona. Fakt, że ja nie miałam żadnego problemu z którym bym poszła więc ciężko mi ocenić jej podejście do stawiania diagnoz.
    Generalnie dosyć dobre wrażenie na mnie zrobiła. Zresztą na lekarza ideała to nawet w Polsce ciężko trafić.
    Wnioskuje ze jakieś ,,ale,, było skoro tak niepewnie piszesz.....

    Aprilka
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 11 lipca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie, nie było. Tylko jak mowie, ja nie poszłam z żadnym problemem. Po prostu chciałam zobaczyć jak dzidzia rośnie i zwolnienie z pracy przedłużyć. Wiec tak naprawdę nie mam się do czego doczepić. Nie mogę powiedzieć, że super lekarka bo nie wiem jakie ma podejście do problemów. Nie powiem też, że jest do d...y bo ja z wizyty jestem zadowolona.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 11 lipca 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, że maleństwo dobrze się rozwija :) oby tak wszystko dobrze było do końca :) pozdrawiam

    aniafk lubi tę wiadomość

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • Zancia28 Autorytet
    Postów: 431 289

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny zapraszam na Ciaza w wielkiej brytani

    1usa3e5e42kseo71.png
  • Niufka Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 20 lipca 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!Dolaczam;)
    Nie mam jak czytac wszystkich wpisow ale jak to wyglada w UK?Ponad miesiac temu poronilam,mialam zabieg...Dostalam zielone swiatlo od razu po zaprzestaniu krwawienia i plamien...Bylam w Polsce na urlopie -zrobbilam badania u ginka-wszystko pieknie oczyszzczone-luteinke na lepsze "zajscie" dostalam no i tyle...Juz myslalam,ze sie udalo..Robilam tesciki-niby cienie byly,leciutkie kreseczki-ale zrobilam w koncu digital i negatywny;( Wiec odpuscilam...Czy jest tu jakas pomoc po poronieniu ze strony lekarskiej?Czy jak juz sie uda zajsc to jakos inaczej podchodza do ciazy?Moje i tak sa wiecznie zagrozone i wysokiego ryzyka ze wzgledu na T1 wiec opieke w ciazy mialam super-usg dwa razy w miesiacu a na przelomie 34 tyg cio tydzien....No ale nie wiem jakby bylo od tak wczesnej;/ Mieszkam tutaj 10 miesiecy;/ Na czym polega Early Pregnancy Unit?

    e11da0b29bc5585e78847f52e2cac580.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niufka Early Pregnancy Unit polega na tym, że niestety w niczym człowiekowi przed 12 tygodniem nie pomogą.
    Rozumiem, że T1 to cukrzyca? Porozmawiaj o tym z gp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 11:03

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ