X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Planowanie dzidzi w Anglii
Odpowiedz

Planowanie dzidzi w Anglii

Oceń ten wątek:
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 9 lipca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny, tak zastanawia mnie fakt czy może jest nas dużo na obczyźnie, w Anglii ? Tez tutaj mieszkam juz pol roku działamy i nic, jak wygląda to tutaj, z tego co wiem lekarze chyba nie są chętni na wysyłanie na jakieś testy, badania, monitoringi itp. Podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami :)

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 9 lipca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja MIESZKAM W UK 4 LATA I NIE CHODZE PO ANGIELSKICH LEKARZACH, TUTAJ BYLAM W CIAZY POZAMACICZNEJ I JAK POGOTOWIE PTZYJECHALO TO STWIERDZILI ZE TO NIE JEST CIAZA WIEC JEDNYM SLOWEM DEBILE... TERAZ MOJ POLSKI LEKARZ WYJECHAL I SZUKAM NA NOWO... I OD NOWA BADANIA I WOGULE... WIEC NAJLEPIEJ ZAPLACIC I ISC DO POLAKA... POZDRAWIAM

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina nie zgodze sie - wcale nie jest najlepiej zaplacic i isc do Polaka, ja bylam, zaplacilam 100 funtow za wizyte i bez badan hormonow itp dostalam recepte na dosyc ciezki lek. Juz nie mowiac o tym te ta ginekolog wlasciwie o nic mnie nie zapytala...
    Angielski GP zlecil badania wszystkich hormonow w odpowiednich dniach cyklu po dwa razy, zeby sie upewnic ze nie ma jednorazowych wyskokow. Wyslal do endokrynologa. Endokrynolog badal mnie i przepytywal przez 1,5 godziny!
    Skierowanie na badanie droznosci jajowodow tez dostalam od angielskiego lekarza. Oczywiscie zalezy na kogo sie trafi, wiem ze dziewczyny maja rozne doswiadczenia.

  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 10 lipca 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc właśnie, zależy na kogo się trafi, oj tak to z tymi lekarzami, lepiej żeby było wszystko dobrze :)

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 10 lipca 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka a po jakim czasie starań dostałaś skierowanie na takie badania?

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po roku.
    I naprawde nie musialam sie prosic. Powiedzialam po prostu ze sie staramy juz rok i nie wychodzi i chcemy sprawdzic czy sa jakies konkretne przyczyny czy tylko brak szczescia

    Takze justi naprawde warto zapytac swojego GP zanim zdecydujesz sie robic te wszystkie badania prywatnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 08:37

    justi87 lubi tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja już nie w starających ale też dużo przeszłam tutaj z angielską i polska służbą zdrowia. Wiadome kto pyta nie bładzi i należy zapytać gp o badania chociaż z własnego doświadczenia wiem, że oni lubią czekać, przeciągać itp.
    justi87 starasz się pół roku. To naprawdę niewiele. Kobietą przed 35 rokiem życia daje się rok a nawet1.5 zanim zacznie się doszukiwać przyczyn.
    Ja po 6 miesiącach starań poszłam w Polsce do lekarza i mówię, że nam nie wychodzi, że może jakieś badania to pani doktor mnie wyśmiała. Ja jak głupia szukałam dziury w całym i robiłam badania na własną rękę, teraz wiem, że to była głupota bo w każdych wynikach doszukiwałam się przyczyny. Wystarczy progesteron wyszedł za niski a ja już panika. Prawdą jest, że np. progesteron powinno się badać minimum 3 razy w jednym cyklu żeby były miarodajne wyniki.
    justi87 nie panikuj. Mi udało się po 7 miesiącach.

    Wracając do gp to jak zaszłam w ciąże i poprosiłam o wcześniejsze usg ze względu na wcześniejsze poronienie( nosiłam martwy płód przez 3 tygodnie) powiedziała mi, że u nich takich rzeczy nie robią. Paranoja jakaś.
    Teraz prowadzę ciążę u midwife i polskiego lekarza.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie, my w sumie mamy jeszcze troche czasu do roku ale jak tym razem się nie uda to chyba pójdę i powiem tak czy siak że już rok starań bo nie che marnować więcej czasu, możliwe że jest jakiś problem skoro nie jest tak łatwo. Ja to myślałam, że za pierwszym razem i no problemo a tu figa :P

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk :) no to gratuluję, życzę powodzenia i zdroweczka, niech dzidzia rośnie zdrowo. To może rzeczywiście jeszcze troche poczekamy i popróbujemy sami:)

    aniafk lubi tę wiadomość

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej dziewczyny ja tez mieszkam w uk juz 5 lat i od 5 miesiecy staramy sie o dzidziusia ale tez nic z tego ( jak na razie ) wczesniej jeszcze w polsce mialam problem z tarczyca wiec gdy zdecydowalismy sie na dzidzie poszlam tutaj do lekarza zeby to przebadac bo mam nieregularne @ ale on zrobil tylko badanie krwi i stwierdzil ze jest wszystko w normie kazal brac witaminy takze zdana jestem laske Boza albo na lut szczescia chociaz w to nie wieze.

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    20060923650122.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny naprawdę nie panikujcie. Wiem wiem, dobrze mi mówić a sama zachowywałam się tak samo :)
    Powiem Wam, że ten 7 cykl starań w którym się udało był totalnie "olany", zapomniałam o staraniach na cały miesiąc, nawet <3 wiele nie było bo chyba 2.
    Więc może dobrze jest trochę wyluzować.
    Chociaż w następną ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań i pilnowałam wszystkiego. Testy owulacyjne, temperatura i jeszcze conceive plus ( żelik wspomagający płodność: polecam.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi87 wrote:
    No to fajnie, my w sumie mamy jeszcze troche czasu do roku ale jak tym razem się nie uda to chyba pójdę i powiem tak czy siak że już rok starań bo nie che marnować więcej czasu, możliwe że jest jakiś problem skoro nie jest tak łatwo. Ja to myślałam, że za pierwszym razem i no problemo a tu figa :P


    Jak bym siebie słyszała. Pamiętam jak mówiłam do męża , że po nowym roku pójdziemy do gp i powiemy ze już ponad dwa lata się staramy a że mamy 5 letniego syna do powinien uwierzyć.
    Niestety nie zdążyłam.

    justi87 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym miec tyle optymizmu co ty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 12:38

    20060923650122.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renia a może spróbuj jeszcze raz do gp, albo do innego. Faktycznie bardzo długie te cykle - chociaż jak jest owulacja to chyba nie przeszkadza w niczym. Może nakłam trochę. A tą tarczycę Ci tutaj badali?

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze byłoby, żebym nie musiała umawiać się do GP, żebym tak jak w Twoim przypadku aniafk - nie zdążyła :) zobaczymy, co mam być to będzie :)

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tutaj badali nastepna wizyte mam 31 lipca a co bym temu lekarzowi nie powiedziala to on i tak mial na wszystko gotowa odpowiedz.czekam cierpliwie moze samo wyjdzie chociaz cierpliwosci mi brak ojjjj brak

    20060923650122.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 10 lipca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z nimi nie jest łatwo, ale jak się już człowiek wyrwie od gp to już u specjalistów czy w szpitalu maja naprawdę porządną opiekę.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 10 lipca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tu ci racje przyznam no coz powalcze z tym lekarzem 31

    20060923650122.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to wygląda na to ze miałam sporo szczęścia ze trafiłam na takiego lekarza, który się z niczym nie osiągnął. Ale zgadzam się z dziewczynami pół roku to jeszcze krótko, choć dobrze wiem jak każda nieudana próba boli, nie ważne która z kolei.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 13:28

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 10 lipca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renia825 wrote:
    No tak tu ci racje przyznam no coz powalcze z tym lekarzem 31


    Wiem, że to grzech ale kłam ile wlezie :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ