Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    A dla bliżniąt to co tam piszą!!!! :-)

    o ja tez bliźnieta :)mam nadzieję ze dla nas tez przewidziano powiększenie rodziny na ten rok:)

    Nam to odrazu blizniaki!!!:-)

    mnie by jedno do szczescia wystarczyło:)ale wiesz moja mama ma siostre bliźniaczke..:)to chyba i ja mam szanse:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    AGA30 -07 czerwiec 1982

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natusia wrote:
    Witajcie wśród bliźniąt! Ja tez spod tego znaku :)

    same bliźniaki hehe beda;)

    a.png
    a.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    Blondi22 - 9 wrzesień 1990r
    Natusia - 25 maj 1985r.

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    AGA30 -07 czerwiec 1982

    mnie ominęlaś ;)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    Blondi22 - 9 wrzesień 1990r
    Natusia - 25 maj 1985r.
    AGA30 -7 czerwiec 1982

    natusia lubi tę wiadomość

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko...najstarsza póki co jestem :(

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie :) już nie :)

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    A dla bliżniąt to co tam piszą!!!! :-)

    o ja tez bliźnieta :)mam nadzieję ze dla nas tez przewidziano powiększenie rodziny na ten rok:)

    Nam to odrazu blizniaki!!!:-)

    mnie by jedno do szczescia wystarczyło:)ale wiesz moja mama ma siostre bliźniaczke..:)to chyba i ja mam szanse:)

    NO SZANSA JEST! mój teść tez był z bliźniaków wiec tez mam sznse ale tweraz to już nie wiem czy bym chciała ?

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natusia to ja stara dupa już niestety!!!:-) :-(

    natusia lubi tę wiadomość

  • natusia Autorytet
    Postów: 1015 701

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u siostry i brata mojego mężusia same bliźniaki ;/

    26adc18ecb3d77912c223fee25f8ec7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takim tempem jak ja będę robić dziecko to moje jajniki prędzej na emeryturę pójdą !!! Boże w tym roku 31 mi strzeli!!!
    Ja nie mogę gdzie te lata przecież rok temu 18 miałam!!:-(

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natusia wrote:
    o matko...najstarsza póki co jestem :(

    a ja najmłodsza

    natusia lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata -17 luty 1984
    Natusia - 25 maj 1985r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    AGA30 -7 czerwiec 1982
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Blondi22 - 9 wrzesień 1990r

    starałam sie wg urodzin :)

    Blondi22, natusia lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata -17 luty 1984
    Natusia - 25 maj 1985r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    AGA30 -7 czerwiec 1982
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Blondi22 - 9 wrzesień 1990r

    starałam sie wg urodzin :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Beata -17 luty 1984
    Natusia - 25 maj 1985r.
    Woseba - 27 maj 1988r.
    AGA30 -7 czerwiec 1982
    Rucia - 12 lipiec 1986r.
    Blondi22 - 9 wrzesień 1990r

    starałam sie wg urodzin :)

    ooo w lutym imprezka sie szykuje;)

    natusia, Beata lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    A dla bliżniąt to co tam piszą!!!! :-)

    o ja tez bliźnieta :)mam nadzieję ze dla nas tez przewidziano powiększenie rodziny na ten rok:)

    Nam to odrazu blizniaki!!!:-)

    mnie by jedno do szczescia wystarczyło:)ale wiesz moja mama ma siostre bliźniaczke..:)to chyba i ja mam szanse:)

    NO SZANSA JEST! mój teść tez był z bliźniaków wiec tez mam sznse ale tweraz to już nie wiem czy bym chciała ?

    no ja jednak wole jedno dieciatko:)bo niewiem jak ja bym dała rade z bliźniakami..i z m..gdzie wiadomo niektóre rzeczy pomóc m utrzeba..
    a wiecie u mnie w pracy jest chłopak co u niego rodzeństwo to same bliźniaki:)3 parki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2013, 10:06

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nATUSIA kochana coś ty Ty zdecydowanie z młodszej połowie się mieścisz :)

    natusia lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    Beata wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    A dla bliżniąt to co tam piszą!!!! :-)

    o ja tez bliźnieta :)mam nadzieję ze dla nas tez przewidziano powiększenie rodziny na ten rok:)

    Nam to odrazu blizniaki!!!:-)

    mnie by jedno do szczescia wystarczyło:)ale wiesz moja mama ma siostre bliźniaczke..:)to chyba i ja mam szanse:)

    NO SZANSA JEST! mój teść tez był z bliźniaków wiec tez mam sznse ale tweraz to już nie wiem czy bym chciała ?

    no ja jednak wole jedno dieciatko:)bo niewiem jak ja bym dała rade z bliźniakami..i z m..gdzie wiadomo niektóre rzeczy pomóc m utrzeba..
    a wiecie u mnie w pracy jest chłopak co u niego rodzeństwo to same bliźniaki:)3 parki:)

    masz racje kochana wiec trzymam kciuki u Ciebie narazie za jedną fasolkę :)


    o matko 3 pray bliźniaków ?:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woseba wrote:
    Beata wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    Woseba wrote:
    AGA 30 wrote:
    A dla bliżniąt to co tam piszą!!!! :-)

    o ja tez bliźnieta :)mam nadzieję ze dla nas tez przewidziano powiększenie rodziny na ten rok:)

    Nam to odrazu blizniaki!!!:-)

    mnie by jedno do szczescia wystarczyło:)ale wiesz moja mama ma siostre bliźniaczke..:)to chyba i ja mam szanse:)

    NO SZANSA JEST! mój teść tez był z bliźniaków wiec tez mam sznse ale tweraz to już nie wiem czy bym chciała ?

    no ja jednak wole jedno dieciatko:)bo niewiem jak ja bym dała rade z bliźniakami..i z m..gdzie wiadomo niektóre rzeczy pomóc m utrzeba..
    a wiecie u mnie w pracy jest chłopak co u niego rodzeństwo to same bliźniaki:)3 parki:)

    o matko 3 parki ;)

    a.png
    a.png
‹‹ 1092 1093 1094 1095 1096 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ