X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka trochę więcej i dłużej tu jesteś i wesprzesz ją, tzn. she albo nas albo z błędu może czasem nas wyprowadzisz w naszym myśleniu...po prostu o to chodziło;-) Ja dopiero pierwszy cykl obserwuję dokładnie i mogę się pomylić dużo szybciej niż Ty, która tu jesteś ciut dłużej, prawda? Nie chciałabym komuś złudnych nadzieji robić a Wy dziewczyny jesteście bardziej jednak obcykane w tych wykresach;-) Rozumiesz teraz kontekst mojej wypowiedzi?

    MUSZĘ SIĘ RUSZYĆ, BO SOBOTA I CHCIAŁABYM PO POŁUDNIU ODPOCZĄĆ;-)Zajrzę tu jeszcze za jakiś czas, to Was poczytam;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2012, 07:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa, no sie troche teraz rozjasnilo:) Eeh, ale tak dlugo nie jestem tutaj, pewnie wiedze mamy podobna.

    Mi dzisiaj pokazuje, ze jesli ciaza jest to test to pokaze w 54%, wiec fajnie... ja czekam nadal. Test robilam tylko raz w zyciu, jak mi wszyscy zaczeli wmawiac, ze jestem w ciazy, mimo ze ja wiedzialam, ze nie jestem... ale tak zglupialam, hahaha, ze zrobilam dla pewnosci:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...no to ładnie Cię wkręcili...ale warto pewności nabrać;-)Dobra to ja lecę;-)Później wpadnę do Was;-) po ovu to musi być 18 czy ileś dni wysokiej tempki niby ale nijak to się ma do ovu wczesnego i długiego cyklu, co nie? Trzeba jednak siebie znać dość dobrze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2012, 07:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa muzarcia, milego dnia ci zycze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia wrote:
    Stęskniłam się za Wami;-) Fajnie Was tu z rana poczytać;-) Miłego dnia, spokojnego drzemania...to gadgeciu masz dziś i jutro wolne? Odpoczywaj dobrze...a później słonko łapać, bo mam nadzieję, że u Was będzie dziś słonecznie....

    hej muzarcia mi tez sie za wami stesknilo:) niestety grafik troche sie oddzialowej porozjezdzal i jutro mam znow dyzur tym razem dzienny.... ja dzis popoludniu jade do babci na imieniny a potem moze mojego m na jakis spacerek wyciagne-bo ma byc rzeczywiscie slonecznie... milego dzionka muzarcia a Tobie klameczko zycze tesciku na plus

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie sie cieplo, zajrze wieczorkiem... ps. to forum to sie normalnie jak narkotyk zrobilo....;P czlowiek sie za szybko uzaleznia.......

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 20 października 2012, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc. U mnie tez temperatura troszke poszla w góre. Klameczko w sumie to mamy podobne te wykresy, podobne objawy, tyle samo dni po owu i tego samego dnia @.... ahhaha mam nadzieje ze obu nam sie udalo teraz:). Ja chyba odpuszczam dzisiaj robienie testu. Chce jeszcze troszke sie połudzić.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 20 października 2012, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia dla Ciebie:


    Detektor Oznak Ciąży jest to miejsce, które uaktywni się po wykryciu owulacji na Twoim wykresie. Detektor Oznak Ciąży będzie Ci towarzyszył w drugiej fazie Twojego cyklu. Dowiesz się z niego:
    ◦ ile dni po owulacji już minęło;

    ◦ czy objawy, których doświadczasz mogą wskazywać na ciążę. Detektor porówna Twoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet i poinformuje Cię ile procent z nich, które w danym dniu po owulacji posiadały podobne objawy do Twoich zaszyły w ciążę. Funkcja ta, uaktywni się w 4 dniu po owulacji w momencie jak odnotujesz na wykresie objawy, które mogą świadczyć o ciąży. Za każdy „ciążowy” objaw otrzymasz punkty. Im więcej punktów uzyskasz tym większe prawdopodobieństwo, że tym razem się udało. Pamiętaj jednak, iż mimo że wynik, który otrzymasz bazuje na badaniach na dużej próbie kobiet, jest to tylko estymacja i potwierdzeniem ciąży może być tylko pozytywny test ciążowy;
    ◦ czy dni w których współżyłaś maksymalizują Twoje szanse na zajście w ciążę. Detektor oceni czas Twojego współżycia pod kątem bliskości z terminem owulacji i częstotliwości współżycia;
    ◦ kiedy możesz już wykonać test ciążowy i jakie jest prawdopodobieństwo pozytywnego testu ciążowego w danym dniu, jeśli jesteś w ciąży;
    ◦ termin Twojego potencjalnego porodu, jeśli uda Ci się zajść w ciążę w tym cyklu.

    Pamiętaj, że im więcej informacji wpiszesz w kalendarzu (w zakładce "Obserwacje" oraz "Objawy"), tym lepiej OvuFriend będzie w stanie oszacować Twoje szanse na poczęcie w danym cyklu.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 20 października 2012, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczkaaa, she witajcie!:)

    muzarcia lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 października 2012, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :D
    Dzisiaj u mnie temp. o jedną kreskę do góry a ovufriend zaznaczył mi owulację! :DDD Czyli jednak może jestem zdrowa?:D JUPI!!!!!!!! I nie będę może musiałą mieć tego strasznego badania HSG czy jak tam?:D Oczywiście ovu zaznaczył owulacje w 20 dniu... zamiast w 19 ;P Ale ja widze, że on prawie nigdy nie zaznacza owulacji jak jest spadek (co jest dziwne) tylko dzień po ;)

    muzarcia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka, no padlam prawie, nawet mamy podobna tempke dzisiaj!!! ahhahaha. Ja tez wole sie poludzic, ze a noz jednak. Poza tym wole poczekac jednak na @, i wtedy ewentualnie, jesli nie przyjdzie. Chociaz dzisiaj mam 11fl, teoretycznie powinnam dostac okres jutro. Ale znow wedlug innego wykresu, moja fl trwa 12dni, wiec mozliwy jest tez poniedzialek.

    Nic to, sie zobaczy:)

    muzarcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellarosa, mi tak samo zaznaczyl w tamtym cyklu, dzien po, pierwszy dzien wyzszej mi zaznaczyl... a inny program mi zaznaczyl przy spadku. Wiec nie wiem dokladnie o co chodzi. I wedlug tego moja fl trwa albo 11, albo 12 zaleznie jak liczyc:)

    muzarcia lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 października 2012, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt, że jednak zaznaczył :D i to z szyjkami (bo ja już ten cykl na ovu na zatracenie dałam a tu taka niespodzianka :D). Wiecie co? To jest głupie, bo normalne kobiety tak się ciesza jak zobaczą dwie kreski xD a ja się cieszę z durnej owulacji :D ale tylke osób mnie straszyło, że nadwaga, że tarczyca i ze pewnie w ogóle nie mam owulacji, ze się przestraszyłam... a teraz skoro większość sygnałów mówi, ze owu była to może jeśli nie bede mogła zajść to bedzie kwestia jakichś leków (np. może na prolaktynę czy jakieś inne pierdoły) :D Boże jak się cieszę :D

    klamka, muzarcia lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super bellarosa, ciesze sie razem z toba:) obstawialam u ciebie ten 19dc:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2012, 07:54

    BellaRosa, muzarcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka, Autorytecie, gratulacje z ovu-awansu:)

    muzarcia, mauysia lubią tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 października 2012, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też ;P A dzisiaj w nocy (i sobie nie wmówiłam, bo trochę na straty dałam tą owulacje i w ogóle..) obudził mnie ból lewego jajnika i biodra. Właściwie ten jajnik to takie trochę kłucie. I wstawałam z 5 razy do kibelka :/ To akurat żadna ciąża- ja wiem, ale fajnie jest jednak pomarzyć że to od ciąży a nie np. od nadchodzącego zapalenia pęcherza czy coś :D

    muzarcia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 20 października 2012, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella kochana ciesze sie:), w takim razie pewnie owulacja byla. Czy w tych dniach bylo staranko?

    klamka no żeby tak dalo sie tak szybko awansowac w realu hehe

    BellaRosa, muzarcia lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 października 2012, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Plemniczko :D Współzyliśmy w 17dc i 19dc (tu rano :P Bo podejrzewałam owulacje więc woleliśmy rano żeby żołnierze zdążeli dopłynąć ;P)
    Ja tą temp trochę dla samej ciąży wykluczam ;) jestem realistką, ale tak się cieszę, że może to jest znak, ze nie mam jednak PCOS czy innych chorób. Miesiączki ZAWSZE miałam regularne, ale nie wiedziałam jak to z tą owulacja- bo nie sprawdzałam :))))

    muzarcia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 20 października 2012, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Plemniczko :D Współzyliśmy w 17dc i 19dc (tu rano :P Bo podejrzewałam owulacje więc woleliśmy rano żeby żołnierze zdążyli dopłynąć ;P)
    Ja tą temp trochę dla samej ciąży wykluczam ;) jestem realistką, ale tak się cieszę, że może to jest znak, ze nie mam jednak PCOS czy innych chorób. Miesiączki ZAWSZE miałam regularne, ale nie wiedziałam jak to z tą owulacja- bo nie sprawdzałam :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2012, 08:15

    muzarcia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 20 października 2012, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    she to szybciutko masz ta owulacje. A cykl masz zazwyczaj ilo dniowy?

    ja mam krótkie cykle - głównie 23-dniowe od listopada 2011, kiedy po długim czasie odstawiłam antykoncepcję. Ostatni był 27-dniowy i już już miałam nadzieję, że to właśnie dzieciaczek - no ale się nie udało :(

    muzarcia lubi tę wiadomość

    201306215365.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ