X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 20 października 2012, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko nie dołuj się.. mas zładny wykres.. a plamienia są również zapowiedzią ciąży.. czekaj, tylko 2 dni kochana
    sandraa ja jestem co jakiś czas

    plemniczka, muzarcia lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o testowanie to naprawdę czasami testy wychodzą negatywne bardzo długo...w zależności od ilości gonadotropiny kosmówkowej i w ogóle czasem ciąża jest maleńka a później jej wielkość tj. dojrzałość rośnie w galopującym tempie...mi żaden test nie wyszedł w ciąży...najbardziej wiarygodna jest beta hcg. Przypomniało mi się, że jak na teście jest napisane, że wykrywa 6 dniową ciążę to trzeba to odczytać inaczej...zakładając najmniej optymistyczną wersję...stosunek dwie pełne doby przed owulacją...po 24 godzinach plemnik spotyka jajeczko...już trzy dni...później a implantacja zarodka w macicy po ok. 12 dniach od spotkania plemniczka z jajeczkiem...także do 14-15 dni jak nic trzeba poczekać od stosunku w tym przypadku (ale przeważnie robi się test po 13 dniach od pamiętnego stosunku tj. rano w 14 dniu...tak zapamiętałam)...a zakładamy, że po zagnieżdżeniu ilość hormonów wzrasta powoli i mamy teścik negatywny...także testy są czysto poglądowym wyznacznikiem jak dla mnie...beta mówi już bardzo dużo....nawet więcej niż tylko czy jesteśmy czy nie;-)Ale zdarzają się wyjątki od reguły...może, której kobiecie wykrył ciążę po 6 dniach od stosunku, mi w ogóle nie wykryły ciąży...także nadmiar hormonu może zafałszować wynik testu...ja miałam właśnie ten nadmiar chyba;-) he he

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandruniaa ma pecha normalnie...co wchodzi to prawie cisza;-)

    Co do testowania:

    Testy ciążowe płytkowe wykonywane w warunkach domowych można kupić w aptece lub też w sklepie kosmetycznym. Taki test powinno się wykonać z samego rana, kiedy w moczu jest największe stężenie gonadotropiny kosmówkowej, jednak w zależności od okresu jaki minął od zapłodnienia, pora dnia nie ma później większego znaczenia.

    Kobiety często pytają o to, kiedy zrobić test ciążowy. Odpowiedź nie jest taka prosta. Dlatego, że stężenie gonadotropiny kosmówkowej nie pojawia się od razu po spodziewanym zapłodnieniu. Należy odczekać co najmniej 6 dni od stosunku. To oznacza, że test robimy w 7 dobie rano. Jest to okres minimalny i może, ale nie musi nic wskazać. Domowe testy ciążowe wykonywane z moczu są najbardziej wiarygodne po 12 – 14 dniach od stosunku. Testy mają 99% wiarygodność, jeśli są wykonane w pierwszy dniu planowanej miesiączki, oczywiście u kobiet, które mają regularne cykle.


    Źródło: http://www.9-miesiecy.com.pl/ciaza/kiedy-test-ciazowy.html#ixzz29qkt8pyH
    UWAGA: Usunięcie powyższego linka narusza prawa autorskie.

    Także dość dobrze zapamiętałam;-)

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 20 października 2012, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam z roweru - 40 km zaliczone :) piękna pogoda w Trójmieście, zjeździliśmy dobry kawał lasów :) teraz rzucamy się na jedzonko

    201306215365.png
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 20 października 2012, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu nikogo nie ma hehe:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 20 października 2012, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na męża. miał mieć wolne ale zadzwonił szef i dupka blada.. na szczęście wraca po 22..
    a wy pewnie serduszkujecie:) albo oglądacie filmy...

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:) jestem jak obiecalam ale chyba tylko na chwilke bo zmeczona jestem bardzo... imprezka u babci sie przeciagnela a jutro o 5 .15 pobudka...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu wszyscy chyba wybyli....:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze dobrze- im wiecej seksu tym lepiej;P

    she, muzarcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo jest tu kto...?:)

    muzarcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie ma... hmmmm szkoda:( ale nic straconego- jutro tez jest dzien:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2012, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto spi temu kolorowych snow a kto serduszkuje- owocnych staran
    buziaczki dla wszystkich :*

    Nina lubi tę wiadomość

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 21 października 2012, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura spada, więc @ pewnie blisko... ehhh a dzisiaj wyjeżdżam w delegacje - nie ma to jak złośliwość własnego organizmu :( pewnie w następnym tygodniu zacznę 7 cs

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane, ja wlasnie zaczelam nowy cykl. Zapisuje sie wiec na testowanie 18.11. No coz miejmy nadzieje, ze wyjdzie nastepnym razem:-)

    Plemniczko, a jak u ciebie?

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wierze Klamko.... wyobraz sobie za ja mam identycznie jak ty... powinnam dostac @ jutro, ale juz wczoraj mialam plamienia i juz nie brązowe, ale czerwone... wiec pewnie dzisiaj juz zacznie sie @ rozkrecac, tak wiec ja tez od dzisiaj nowy cykl...to ciekawe ze tak samo nam sie dzieje, heh. Smutno mi

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko, zbierajmy dobra energie i ciazowe fluidki na przyszly miesiac. moj cykl trwal 27dni i juz wczoraj wieczorem mialam lekko brudnawy sluz. No i rano chlup.

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moj cykl w tym miesiacu tez sie kurde skrócil w takim razie...

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 października 2012, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczeta i przykro mi ze znow sie pojawila @ :-( ale glowa do gory i dalej do przodu nie ma sie co zalamywac bo to i tak nic nie zmieni i od tego nie zajdziecie w ciaze. wierze ze wam sie w pewnym momecie uda zobaczyc 2 kreseczki na tescie i za to tez trzymam bardzo mocno kciuki :-)

    plemniczka, klamka lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała my za Ciebie tez trzymamy bardzo bardzo. Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej cierpliwości i optymizmu. Będę sie uczyc od Ciebie tego:)

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • rudzielec Przyjaciółka
    Postów: 142 38

    Wysłany: 21 października 2012, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka kurde :(, ja się jeszcze trzymam, zrobiłam test ale znowu ale piersi dają mi już tak popalić- szczególnie sutki, cały czas jest mi niedobrze, mam zawroty głowy, jadę dzisiaj na test z krwi wieczorem pierdziulę. Jak się nie uda Plemniczka to będziesz przede mną tym razem :) Jak nie teraz to następny cylk:) Dziełchy damy radę :)

    f2w3yx8d7nu3m0ih.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ