Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze zrobie tak ze teraz wymienie na wkladke i zobacze jak sprawa sie bedzie miala do konca dni i wtedy zdecyduje...

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do koa dnia oczywiscie mialo byc

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde cos mi klawiatura szwankuje. "Do końca dnia" mialo byc.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nie zmieniłaś jej do tej pory to jest to plamienie. Tak na oko spójrz ile musiała byś zużyć wkładek jeśli bardzo mało to jest to plamienie :)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 21 października 2012, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam podobnie w poprzednim cyklu.. najpierw miałam plamienie ale się skończyło i dopiero nastepnego dnia pojawiła się krew, zaznaczyłam zatem ten dzień z krwią..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziewczyny za miłe słowa ale jak znam życie to przylezie @ i jakoś nawet w wykres nie wierzę zbytnio. To było by zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 21 października 2012, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    dziękuje dziewczyny za miłe słowa ale jak znam życie to przylezie @ i jakoś nawet w wykres nie wierzę zbytnio. To było by zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

    nadzieję powinno się mieć zawsze..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz ja nadzieje zawsze mam ale wole nie wmawiać sobie bo potem strasznie przezywam rozczarowanie.

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 21 października 2012, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    wiesz ja nadzieje zawsze mam ale wole nie wmawiać sobie bo potem strasznie przezywam rozczarowanie.

    kochana każda na swój sposób jakoś przeżywa.. to normalne. rozumiem że czekasz na dzieciątko dłużej niż my i dlatego nie chcesz tak mocno się rozczarowywać.. Mala w końcu i do ciebie przyjdzie.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 21 października 2012, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was kobietki :)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem kochana i dlatego staram się brać na chłodno wszystko. Wole być mile zaskoczona w pewnym momencie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Cię kiti :)

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 21 października 2012, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka ja znam dziewczynę która przez 4 miesiące nie wiedziała że jest w ciąży bo miała normalną @ :)

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 21 października 2012, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie mała fajnie mieć taką miłą niespodziankę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o nie, nie, nie kiti. Kochana juz skonczylam z wmawianiem sobie. Teraz juz postaram sie bardziej na chlodno to wszystko brac.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 21 października 2012, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chodziło mi o wmawianie :P tylko miałam na myśli że los może czasem zaskoczyć ...

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh wiem, ale nie sadze. Jeszcze wcaoraj test mi wyszedl negatywny, wiec nie ma szans:(

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti jest różnica w okresie i okresie w ciąży bo wtedy okres jest bardziej jak woda i bez żadnego złuszczania się błony i śluzu tylko sama woda zabarwiona. Wiec jak ktoś zna swój organizm to od razu wyczuje ze coś jest nie tak.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2012, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka, jedna dziewczyna ci radzila, zebys prawdzila sobie szyjke, jak jest otwarta, to przyjdzie okres. ja wczoraj zobaczylam leciusienko zabarwiony sluz, i sobie sprawdzilam, i juz wiedzialam, ze na pewno dzisiaj przyjdzie okres. I przyszedl jak w zegareczku.

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 21 października 2012, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja klameczko nie umiem badac szyjki, jak dla mnie caly czas jest taka sama...

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ