X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam nadzieje, że będzie dobrze ;) dziadek pewnie jest pod dobrą opieką i wcale bym się nie zdziwiła jakby to serce jeszcze trochę mu posłużyło... martw się- naturalne, ale... staraj się nie rozpaczac, bo an to jeszcze przyjdzie czas. Wyściskałabym Cię... bo słowami nie umiem pocieszać raczej- taka moja uroda...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz bella, wzruszajace jest to co napisalas. Naprawde. Tez tak na to patrze. I latwiej mi z tym zyy. Pieekne.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 25 października 2012, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu kto ?

  • rudzielec Przyjaciółka
    Postów: 142 38

    Wysłany: 25 października 2012, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacie Plemniczko jestem z Tobą.... Tak bardzo się cieszyłam. Nie martw się uda się i wszystkie będziemy mieć upragnione dzidzie :)

    f2w3yx8d7nu3m0ih.png
  • rudzielec Przyjaciółka
    Postów: 142 38

    Wysłany: 25 października 2012, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja błam dzisiaj u endokrynokoga. Pomimo odstawienia luteiny dalej nie mam @ po analizie mojego wykresu pani doktor stwierdziła, że może jednak jestem w ciąży, bo nawet temperatura skoczyła kazał poczekać i zrobić betę za kilka dni. Ale ja się nie nastawiam po po ostatniej negatywnej becie cały wieczór byłam załamana. Jak nie dostanę @ do poniedziałku to idę zrobić betę.

    f2w3yx8d7nu3m0ih.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudzielec trzymam kciuki zeby jednak @ nie przyszla a byly dwie kreseczki :-)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 25 października 2012, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu mam pecha ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny....nie zapomniałam o Was...plemniczkę tulę do serducha i jest mi smutno...miałam ciężkie dni ale nie aż tak...myślę o Was często....wczoraj coś z ovu się działo i nie mogłam wejść, dopiero później na moment i znów nic...teraz weszłam z komputera syna na chwilę....nie przeczytam nawet odpowiedzi po tym poście dlatego ślę całusy na dobranoc i gdy już się wbiję od siebie na ovu to więcej popiszę;-) pa pa pa

  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 26 października 2012, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja juz w pracy. Jutro rano testuje :) oby sie udalo
    Zastanawiam sie nad tym jak fajnie powiedziec mojemu m jezeli beda 2 kreseczki. Macie jakies pomysly?
    I milego dnia babeczki :) JEST PIATEK!!!!!!! :D

    Woseba, mauysia lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej She :)no to kochana ja trzymam kciuki za piękne II kreseczki :)a twoj wykres po prostu bomba :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny... ja byłam na tyle głupia, ze wczoraj test zrobiłam :/ no oczywiście 1 krecha jak byk. ehhh
    I... dziewczyny czy któraś się orientuje jaka jest różnica między termometrem rtęciowym a alkoholowym (czy jakoś tak ;P)? Wczoraj mąż w aptece kupił mi alkoholowy, mierzyłam w ustach i nie powiem... wynik mnie nawet podniósł na duchu :D Zaznaczyłam olanie tej temp, ale czy dla siebie samej mogę ją brać w jakikolwiek sposób pod uwagę?

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 26 października 2012, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    she wrote:
    Hej, ja juz w pracy. Jutro rano testuje :) oby sie udalo
    Zastanawiam sie nad tym jak fajnie powiedziec mojemu m jezeli beda 2 kreseczki. Macie jakies pomysly?
    I milego dnia babeczki :) JEST PIATEK!!!!!!! :D

    Hmmm... Ja bym powiedziała... "DWIE KRESECZKI!!!!!" ;D

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Bella :)ja kiedyś w aptece pytałam o niego i szczerze to mi farmaceuta powiedział ze to najgorszy termometr jaki moze być....że nim trzeba bardzo długo mierzyc..nawet i 15 minut..bo bardzo wolno nabija..no i ogólnie ze jego zdaniem jest nieudany..i dlatego ja kupiłam ten elektroniczny :)którego używam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2012, 06:11

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szlag by to... właśnie na tej wsi zabitej dechami takich mamy farmaceutów: Baba mówiła, że łona nie wie, łona myśli, że łon taki sam jak i te reteńciowe ło.
    Baba nawet nie wiedziała co to są testy z czułością 10 :/ nie wspominając o testach owulacyjnych o których też nie słyszała :D paranoja...
    Ja ta temp mierzyłam 10 minut.... zaraz co nieco poczytam o tych termometrach aczkolwiek od początką skali zdawało mi się że nabił do 36 w tempie rteciowego jak wczoraj patrzyłam :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    no szlag by to... właśnie na tej wsi zabitej dechami takich mamy farmaceutów: Baba mówiła, że łona nie wie, łona myśli, że łon taki sam jak i te reteńciowe ło.
    Baba nawet nie wiedziała co to są testy z czułością 10 :/ nie wspominając o testach owulacyjnych o których też nie słyszała :D paranoja...
    Ja ta temp mierzyłam 10 minut.... zaraz co nieco poczytam o tych termometrach aczkolwiek od początką skali zdawało mi się że nabił do 36 w tempie rteciowego jak wczoraj patrzyłam :/

    no to moze i dobrze zmierzył jak 10 minut:)no niewiem..każdy ma inne zdanie na ten temat..ale Ci powiem ze ja u nas w miescie ostatnio byłam po testy to babka tez nie wiedziała co to znaczy ze test ma czułość 10...czego oni ich ucza na tych studiach...

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czego ich tam ucza ale ile razu do apteki nie pójdę to pani robi wielkie oczy jak o coś prosze... Powinnam tu chyba własną aptekę otworzyć... bez wykształcenia farmaceutycznego mam większą wiedzę od tych bab... Grrrrrrrrrrrrrr!

    Woseba lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i teraz nie wiem czy mierzyć tym termometrem czy kupowac na allegro nowe -.- no jak nie urok to ból głowy.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella moze mierz do konca cyklu tym a na nowy kup inny:)no chyba że uuz Ci nie bedzie trzeba..;)a to Ty koniecznie chcesz rteciowy ?

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No koniecznie rtęciowy! Elektronicznych miałam z 5... wg tego co pokazywała cała moja rodzina powinna nie żyć :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na allegro chyba dzisiaj zamówię ze 2 rtęciowe... myślałam, ze ten alkoholowy będzie dobry :(

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ