X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 25 października 2012, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj plemniczko bardzo mi przykro :-( nastepny miesiąc jest twój :-) a może powinnaś od następnego cyklu łykać duphaston po owulacji ...

    dziewczyny ja jutro do lekarza mam nadzieje ze bedzie piekny pecherzyk i wspomne mu o tych moich skokach temperaturki moze cos poradzi. Trochę poczytałam i moze to miec zwiazek z prolaktyna. Moja prolaktyna wyjsciowa jest w normie ale ta po obciązeniu wzrosła 10-cio krotnie. Bylam u 3 ginków i kazdy mi powiedzial ze to nie ma zadnego wplywu na staranka co o tym myslicie??

    she a ty kiedy testujesz?? bo wykres masz piekny

    zi13skjodn64ui4h.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 25 października 2012, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, szkoda nerwów na kafeterię... Niby człowiek wie, że tam się roi od trollów, których trzeba ignorować, ale jak przychodzi co do czego, to irytacja sięga zenitu!
    Ja tam trzy lata temu założyłam pod nickiem "peggy hayase" topik o staraniach i jakimś cudem udało mi się do samej jego "śmierci" zachować jego zdrową atmosferę ;-) Ale w większości przypadków chamstwo i drobnomieszczaństwo się szerzy...

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadmiar prolaktyny (hiperprolaktynemia) może być odpowiedzialny za bezpłodność oraz zespół amenorrhea-galactorhea. Prawidłowe stężenie tego hormonu to mniej niż 20 ng/ml – oprócz ciężarnych i karmiących. U części osób z hiperprolaktynemią znaczna część obecnej we krwi prolaktyny pozostaje w formie kompleksu z immunoglobuliną G (tzn. makroprolaktyna (ang. big prolactin lub BB-PRL). Powstała forma jest biologicznie nieaktywna, ale jest wykrywana w niektórych testach. W takim przypadku występuje wysoki poziom prolaktyny przy braku objawów chorobowych.


    to znalazłam w necie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2012, 11:16

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny tak cały czas myślę i myślę... czy warto może jednak jutro testować? Czy jak mam przeczucia, ze nic z tego to jednak poczekać do @?
    Ja to jednak niecierpliwiec jestem :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na kafe byłam na kilku staraczkowych tematach..wszystkie predzej czy później skonczyły sie tak samo..tam sie chyba nigdy to nie zmieni:(
    a ja się dziś kiepsko czuje..jest mi zimno boli mnie głowa i brzuch:(siedze opatulona w polar i popijam kawe..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2012, 11:21

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belluś jutro byś miała 11 dpo.. jak kupisz ten czulsy test to może i by wyszło ale nie wiem czy nie za wcześnie.. choć tu na galerii niektórym juz wychodziło..
    test nie jest drogi.. no nie wiem.. może cień cienia drugiej kreseczki chociaż by wyszedł?

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belluś jutro byś miała 11 dpo.. jak kupisz ten czulsy test to może i by wyszło ale nie wiem czy nie za wcześnie.. choć tu na galerii niektórym juz wychodziło..
    test nie jest drogi.. no nie wiem.. może cień cienia drugiej kreseczki chociaż by wyszedł?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczęta :) co tam dziś nowego ?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu ja dalej obstaję przy tym, ze owu była jednak 19 d.c czyli jutro by wypadał 12dfl. Jednak moje przeczucia są tak silne na nie, że chyba szkoda się dołowac widokiem 1 kreski :/
    Witaj Mała :*

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellarosa, ja osobiscie bym nie testowala... no chyba ze czas okresu juz przeszedl, to wtedy.

    Nie wiem, te dwa ostatnie miesiace wydawaly mi sie takie dziwno objawowe... znaczy dziwne i w kazdym jakies nowe nieznane mi dotad objawy. I teraz stwierdzilam, ze to dlatego, ze tak sie dokladnie obserwuje i zauwazam rzeczy, ktore wczesniej przechodzily dla mnie niezauwazone. Wiem, ze testowac przed terminem absolutnie nie bede.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2012, 11:28

    she lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka czysto teoretycznie @ powinna być wczoraj... ale po owulacji widze, ze cykl się przesunął (przez castagnusa chyba) więc sama nie wiem już co robić...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko tak mi przykro :( trzymaj sie jakoś napewno sie w pewnym momęcie uda. trzymam za to kciuki :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz raczej nie bede testowala przed terminem... jakbym nie testowala nie robila bety to moze bym nie wiedziala ze zaszlam i ją stracilam kilka dni pozniej...

    Ale mną sie Bella nie sugeruj, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko masz dużo racji... ale również sama po sobie wiesz, ze to czekanie wykańcza człowieka ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellarosa, to ile dni trwa twoja fl? Moja np 11dni, jesli nie dostalabym okresu na 12, czy 13 dzien to bym wtedy testowala. Ale wydaje mi sie, ze jestem dosc cierpliwa... poza tym hehhehe, wczesniejsze testowanie jak dla mnie to by bylo karmienie moich beznadziejnych domyslow;), wiec sobie na to nie pozwalam... a raz okres mi sie spoznial dosc duzo, jakies 6-8 dni... ale czekalam... no i przyszedl kurka. Tylko ze wtedy nie mierzylam jescze tempki i nie wiedzialam, czy to owu mi sie przesunela, czy moze udalo sie na chwile. I lepiej.

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bella pewnie, ja zawsze juz testowalam kilka dni po owu, tak nie moglam sie doczekac... zresztą test kosztuje kilka złotych, mozesz spróbowac. Tylko tez miej swiadomosc ze testy nie zawsze wychodzą... mi test pokazal dwie kreski dopiero w dniu @.... no ale faktycznie niektórym szybciej pokazuje

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje mała

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka nie wiem ile trwa u mnie fl ;P Pierwszy raz to sprawdzam... no i wg mnie przesunięcie MUSIAŁO BYĆ! Tylko o ile? Jak pisałam... teoretycznie @ powinna być wczoraj a najpóźniej dzisiaj. Szyjka wysoko, twarda i zamknięta... śluz się trochę rozwodnił (ale nie wiem co to znaczy)- kwestia teraz O ILE MI SIE POPRZESUWAŁO?- nie mam bladego pojęcia :/

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella oby nie przyszła do ciebie @

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki nie mam juz sily walczyc z moim kontem na ovu bo szkoda tylko czasu. sciskam was bardzo mocno i caluje odezwe sie jak juz bede miala konto ok i bez problemow bede mogla skorzystac z forum-bede z wami myslami i bede czytac-dobrze ze chociaz to moge robic... przynajmniej jest jakas namiastka "bycia tu" z Wami
    buziaczki zosiu
    plemniczko
    monisiu
    klameczko
    mala
    kiti
    bella
    sandraa
    mauysiu
    i dla wszystkich innych:*

    plemniczka, BellaRosa, klamka, zosia-ktosia lubią tę wiadomość

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ