X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet na kafe już nie wchodzę.. nie ma sensu. dziwni tam są ludzie, obłudni i zakłamani..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki.... ja sie tak nie bawie:( wciaz mam problemy z ovu... moge tylko was czytac a pisac wcale-dopiero teraz mi sie udalo a i tak nie wiem czy to sie pokaze.... nie bawie sie tak.......:///

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgeta ale ty piszesz na kompie czy w tel?
    ja mam cały czas włączoną stronke ovu i tylko co jakis czas ja odświeżam, nie zamykam bo tez jeszcze mi sie nie odpali..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisze na kompie bo w telefonie w ogole mi nie dziala-pisze ze strona za duza i nie moze poprawnie wyswietlic calosci....
    tylko ze czasem pisze klikam na wyslij i trybi trybi trybi i wyskakuje-wystapil blad sprobuj pozniej.... nie wiem czy nowe serwery zapchane czy cos...:( teraz dopiero cos mi ruszylo.... no i moj biezacy wykres nie zawsze sie otwiera....

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dobrze dziala ovu.. nie mam zadnych problemów

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko a wiesz czemu ja więcej piszę tu niż tam?:> Na tym forum na 45 str. napisałam dlaczego... sytuację na bank pamiętasz. Na kafe zwyczajnie nie da się pisać szczerze i pod stałym nikiem bo zaraz wściekłe osy dopadają taka i zaczyna się dym. Szczerze mówiąc nie znam żadnej czarnej której by pomarańcze nie dopadły... A już nie daj panie Bóg jak łamiesz stereotyp i jesteś katoliczką, młodą matką, masz więcej niz 1 góra 2 dzieci.
    Dlatego wolę się uzewnętrzniać tutaj. Nie ma głupich podszywów, atmosfera bardziej intymna a nie siedzą jakieś małpy czytają wątek i tylko czekają kiedy coś dowalić chamskiego.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tyle juz chcialam napisac a ciagle mi tnie....buuuuu....:( dawne ovufriend...wroc.... ale poki mam okazje to przesylam wam wielkie usciski za to co wszystkie piszecie- pewnie mnie zaraz znow wywali wiec korzstam z okazji.... az sie cieplej czlowiekowi robi na sercu jak sie was czyta, i zapomina sie przynajmniej o glupich myslach...
    dzieki ovuprzyjaciolki:*

    zosia-ktosia, Woseba, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadgetko jeśli to chwilowe to może w końcu będzie ok. może tamtym sie cos pochrzanilo i dlatego zmianiają serwery?
    oby działało jak ta lala..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Bella, niestety tam wchodzą rozne wredoty, bo moga sobie co chwile zmieniac nicka i sie dowartosciowywac obrazaniem innych... my jak z Monisia i Tyśką (Zosią) byłysmy na kafe najpierw to chyba po kazdejz nas pojechaly pomarańczki...

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bello bo my tu wszystki jesteśmy z jednego powodu a na kafe wchodza małolaty, jakies mało dowartościowane osoby które myślą że jak napiszą coś niemiłego to są "debeściakami" że komuś zrobią przykrość, dopieką to im ego wzrośnie..
    a tu mamy wspólny cel:)

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    tak Bella, niestety tam wchodzą rozne wredoty, bo moga sobie co chwile zmieniac nicka i sie dowartosciowywac obrazaniem innych... my jak z Monisia i Tyśką (Zosią) byłysmy na kafe najpierw to chyba po kazdejz nas pojechaly pomarańczki...

    zamiast cytuj nacisnęłam lubię.. gapa ze mnie..

    prawda, pojechały po każdej bez powodu.. a plemniczce się oberwało bo nas broniła przed dziwakami

    plemniczka lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosienko mam nadzieje-jakos juz sobie nie wyobrazam dnia bez was..... jak na razie ovu mi odpisalo ze beda robic wszystko zeby problem znikl i w ramach przeprosin dostalam tydzien abonamentu dodatkowo.

    plemniczka, BellaRosa lubią tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no proszę:) jakoś motywują by tu zostać. to my teraz piszemy do nich pozew zbiorowy, he he..

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    bello bo my tu wszystki jesteśmy z jednego powodu a na kafe wchodza małolaty, jakies mało dowartościowane osoby które myślą że jak napiszą coś niemiłego to są "debeściakami" że komuś zrobią przykrość, dopieką to im ego wzrośnie..
    a tu mamy wspólny cel:)

    zosiu masz racje-weszlam na cafe z ciekawosci... niektore watki tak infantylne ze az sie wlos jezy.... to jest chyba miejsce gdzie jakies wredoty korzystaja z okazji zeby sie wyladowac i powyzywac na innych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piszcie piszcie moze tez dostaniecie hihi.... a potem mnie wywala za to ze puscilam farbe na forum hihi
    a propos forum- tu przynajmniej wyzsza kultura i normalnosc.... i przynajmniej wiemy kto jest kto-zero podszywania sie pod kogos czy jakis anonimowych "gosci"....

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma ;P ja jak ostatnio dziewczynę broniłam też oberwałam :D W sumie dziołcha była obca, nawet możliwe, ze np. prowo, ale jednak ;P
    Wczoraj też broniłam... Był temat o invitro (dokładni o refundacji). Wyraziłam swoją opinię- identyczną jak większość, aż nagle ja czytam a jakaś laska zaczyna mieszać w invitro kościół (czego nawet ja nie robię) i wyzywać od "Katolandu" więc stanęłam w obronie samej wiary katolickiej, bo nagonka na wiarę (jaka by ta wiara z resztą nie była) nie podoba mi się i czuję się obrażona. To oczywiście zrobiły ze mnie nawiedzonego mohera przeciw inVitro- gdzie zeby było śmieszniej nie mam nic do ludzi którzy fundują sobie ten rodzaj zapłodnienia... no ale cóż :D Dlatego tam już nie mam zamiaru bronić niczego, nikogo, żadnych poglądów, bo nie da się dyskutować z internetowymi trolami. Dyskusja jest rzeczą zdrową, nawet ta burzliwa- bo każdy ma inne poglądy, ALE nie trzeba zaraz bluzgami rzucać...

    klamka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 25 października 2012, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczko - glowa do gory, nastepnym razem sie uda! Musi po prostu
    Bardzo zaluje ze w pracy nie moge sie do was na dluzej podlaczyc. Mam taki mlyn ze padam na twarz hehe

    plemniczka, BellaRosa lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki she..

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz bella bo trzeba odróżnić ludzi normalnych szanujących sie od tych drugich. jeśli siebie nie szanujesz to nie będziesz szanować innych, ich zdania itp..
    każdy żyje swoim życiem i nam nic do tego, swoje zdanie mamy prawo wyrażać gdyz nawert tak w konstytucji jest napisane.
    nie chodzi o słodzenie innym forumowiczom że będzie ok jak czytamy że dziewczyna np ma 4 dzieci, żyje z zasiłku i nie ma co do garnka włożyć, ale żeby napisać w taki sposób by nie obrażać, ani nie kłamac na siłę że będzie nagle bogaczem i mieć bajeczne życie.. a żyć zgodnie ze swoimi priorytetami.

    to był tylko przykład. mam nadzieję że w miare ok to przedstawiłam.

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz.. zgodze się z Tobą Zosiu. Dlatego uważam, ze fora internetowe nie powinny mieć możliwości totalnej anonimowości (tak jak kafe). każdy powinien mieć jedno konto, stałe konto i wtedy miałby większy szacunek do tego co pisze sam i co piszą inni.

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ