X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mysle, ze zołza niestety przylezie...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może jednak nieprzylezie :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bellarosa, to jednak to wyglada bardzo okej... to moze jednak zrob ten test?

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka nie wiadomo jak to wygląda właśnie :D Nie wiem ile trwa u mnie fl... no i mało komu jednak test wychodzi w 11dpo...
    Mała Ty tu nie czaruj :D swoje zapewne będę musiała odczekac... Choć Pan Bóg zna moją niecierpliwość do wszystkiego, to może by tego cudka zesłał nieco wcześniej... a może moje dziecie patrzy tam z góry na ten podły świat i zapiera się ręcyma i nogyma żeby tu nie przyjść? choroba wie co tam na górze się dzieje...

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella gdybym mogla to bym zaczarowała wszystkie staraczki żeby już miałay swoje kochane dzieciaczki pod serduszkiem :)

    Woseba, BellaRosa lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella to poczekaj do soboty chociaż.
    cykl ci się przesunął, po co sie nakręcać a potem nie daj boże być rozczarowanym..
    wiem że niecierpliwośc jest straszną rZeczą.. ale postaraj się nie myśleć.. zajmij się czymś fajnym co lubisz. narazie nie myśl o ewentualnej@ albo o jej braku... a w sobotę zatestujesz.. to byłby 13 dzień wg naszego obliczania a nie ovu..
    i wtedy już by coś wyszło

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam humorki u was ?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby nie myśleć to bym poszła na jakiegoś drinka naimprezie ;P Ale boję się teraz nadużywać alkoholu :D Może jak @ przyjdzie to umówię się ze znajomymi na jakies małe drinkowanie dla odstresowania... ale póki co stronię od alkoholu i fajek analogowych (choć nie ukrywam, ze z tymi fajkami cięzko...:/ gdyby nie e-papieros byłaby chyba katastrofa :D a co do alkoholu to tego akurat łatwo sobie odmawiam :P)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2012, 12:24

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyedytowałam trochę wiadomość, bo miałą taki wydźwięk jakbym była co najmniej alkoholiczką :D a chodziło mi o odstresowanie się i niemyślenie :D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze sie ze starasz sie zucac fajki i jestem z toba dasz rade beybe :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 25 października 2012, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ostatnio taki młyn zajęć że nie mam czasu myśleć o bejbe :) zobaczymy jak będzie z tą owulacją w tym cyklu , oby była wnet :P

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Mała ja nawet o tym tak nie pisze, bo jak pisze to od razu mi się chce ;P Już kilka dni lecę na e-papierosie... od tego czasu wypaliłam 3 papierosy tylko ;P a nie paczkę dziennie jak wcześniej ;P wiem, ze gdybym była w ciąży to z miejsca umiałabym rzucić, ale póki w niej nie jestem, to diabeł mi mówi że po co rzucać póki się nie jest ;P:P:P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wogole teraz nie mam sil na myslenie czy sie udało jeszcze do przedwczoraj sprawdzalam miezyłam a le teraz to nie mam sensu. Ostatnio dowiedziaam sie strasznych żeczy więc teraz chodze cała w nerwach.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznych rzeczy? o.O Jakich strasznych rzeczy? przecież ostatnio badania Twoje były ok!

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella napewno dasz rade :) wieżę w ciebie

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellaRosa wrote:
    Strasznych rzeczy? o.O Jakich strasznych rzeczy? przecież ostatnio badania Twoje były ok!

    Badania tak ale przed wczoraj dzwoniłam do domu i mój dziadek wylondował na ojomie i lekarze powiedzieli że jak znów stanie serce to go ratowac juz nie będą bo ma zabardzo słabe serce :(

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku Mała bardzo mi przykro... ale wiesz? napiszę Ci to co dziewczynie na wątku Plemniczki na kafe (jej babcia bardzo chora jest): Ciesz się tym, ze miałaś okazję cieszyć się dziadkiem, że miałaś możliwość go znać i kochać a także otrzymać miłość od niego. A teraz zamiast sie dołować daj mu tyle miłości ile jesteś w stanie mu dać. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy, wszyscy umrzemy... zobacz ile on łaski dostał od Boga, ze mógł dożyc dorosłej wnuczki, jej ślubu, być może innych wnucząt? Póki co, dziadek żyje... Trzeba się zatem nim jeszcze nacieszyć, bo na martwienie się i żałobę czas będzie, ale na powiedzenie: Kocham cię czy na uśmiech czas jest teraz!

    klamka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko mam taki problem że mnie od dziatka dzieli 2000 km .

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gafę strzeliłam... Chociaż wcale nie... nie strzeliłam, kochasz dziadka, dziadek Ciebie i wiecie o tym oboje. Natury nie zatrzymasz... a Twoja mama na pewno mu przekaże, że się zmartwiłas, albo go pozdrowi od Ciebie. A kto wie? Może dziadek wydobrzeje? Wiem, ze się martwisz... sama bym się martwiła, ale wiesz? Zazdroszcze Ci dziadka :) ja nie miałam... babci praktycznie też (miałam 1 babcię, ale rzadko ją widywałam i umarła jak miałam 12 lat)... teraz doczekałam dziadków- mojego męża :) traktuję ich jak własnych żeby choć trochę się nimi nacieszyć.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 października 2012, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze. Dobra bella ja znikam bede puźniej pa

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ