X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, na jakiej wy kafe siedzicie... juz kiedys o tym pisalyscie, i jestem strasznie ciekawa...

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella, mala dajcie spokój było minęło..
    jak to mówią każda sroka swój ogonek chwali.. my tu jesteśmy zżyte Anette tam, to nic dziwnego.

    KONIEC TEMATU. było wyjaśnione, po co wracać do tego, nie ma sensu, żyjemy dalej, serduszkujemy i jest GIT:)

    klamka, BellaRosa, mauysia lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Sandraa Autorytet
    Postów: 954 1051

    Wysłany: 25 października 2012, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, zosia dobre dobre, masz racje:)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamko a te posty są u nas w topiku w ciąży. znaczy na ovufriend.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2012, 09:51

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz Zosiu rację ;) Aczkolwiek nie cierpię kiedy ktoś obrywa szczególnie za moje słowa ;P Za moje wolę sama obrywać :D Przywykłam ;)
    Cholera zaczyna mnie wkurzać ta niepewność... nie mogę się już doczekać nowego cyklu i wizyty u lekarza... zrobie też może prolaktynę, fsh i estrogen... może gdzieś tutaj mam coś nie tak jak trzeba?

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiu, te posty czytalam na ovufriendzie w ciazy.

    pytanko mam na temat kafe, jesli mozna wiedziec gdzie dziewczyny piszecie jeszcze oprocz tutaj. bo ja tylko tutaj siedze.

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba estrogen z progesteronem pomyliłam... już sama kurde nie wiem :D Gubię się w tych hormonach... kiedyś jedna dziewczyna na kafe napisała mądrą rzecz: jak kobieta zachodzi powinna robić się fioletowa :D wtedy by człowiek się nie stresował i nie zamartwiał ;P

    klamka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella kurde tez tak podejrzewalam ze to ty, heh. Tak Firanka to ja :)...
    bardzo dziekuje wam za wsparcie i za to ze jestescie... cóż faktycznie, organizm wiedzial ze zarodek jest uszkodzony, mysle ze lepiej sie tak stalo niz martwic sie cala ciąze i nie byc pewnym czy urodzi sie zdrowe dzieciątko, skoro juz na poczatku tak bardzo zle bylo... jest mi smutno, ale z nadzieją patrze do przodu... tak jak tyśka napisala przynajmniej wiem ze mialam owulacje, ze jestemy plodni z mezem, ze dobrze sie mierze i sprawdzam. Mam nadzieje ze szybko sie uda nastepnym razem.
    I cóż jednak tamta temperatura z przed dwóch dni nie wziela sie z nikąd... byla tak niska, ze jakby juz czulam i balam sie ją wklejac na wykres, to nie byla pomylka...

    BellaRosa, mauysia lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zreszta same zobaczcie jak to wyglada na wykresie u mnie, nie moglo byc dobrze skoro az tak spadla temperatura...

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firanioplemnisiu :*:*:* miałam ostatnio tam pisac żebyś się tu przeniosła ;P I Truj ;)
    Wiesz... uwazam, ze masz bardzo zdrowe podejście do tego... nie żebym bagatelizowała- bo tak nie jest i swoje wybeczeć MUSISZ bo Ci sie to zwyczajnie należy, ale! Aż Ci pogratuluję myślenia! Masz pewność, ze jesteś płodna, że z m. wszystko ok, wiesz, ze z zarodkiem mogło być coś nie tak, że natura czasem jednak wie co robi- racja! Ja w Ciebie wierzę i wiem, ze na 1000000% za parę miesięcy nie będzie Ci się brzuch w drzwiach mieścił!

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tą spadającą temp. będę się upierać do śmierci, ze nie zawsze źle to wróży...ALE książki mówią inaczej. Życie pisze różne scenariusze... i jak kiedyś napisałam: Kobieta jest tak wyjątkowym stworzeniem, każda inna mimo to każda piękna, każda wyjątkowa, więc nie da się kobiecego cyklu wsadzić w jakieś durne ramki!
    I tego się trzymam...O!

    mauysia, gadgeta, zosia-ktosia lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh Bella wzruszylam sie, dziękuje:)

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko weź mi się tu nie wzruszaj noooo... albo... wzruszaj się ile wlezie! Użyczyłabym Ci nawet mojego rękawa gdybym mogła.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I... sama się wzruszyłam -.- ehhh idę kawę zrobić i zakurzyć (e-szluga żeby nie było...)

    plemniczka lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 25 października 2012, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wszystkie jesteśmy kochane.
    a bella tak ślicznie umie nam to uświadomić.

    BellaRosa, plemniczka lubią tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha, znalazlam;)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 października 2012, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane????!!!! baby są wredne i w ogóle... ehhh no co ja tu będę mówić... najlepiej podsumował to mój mąż (w żartach oczywiście): Jak można ufać stworzeniu, które przez tydzień krwawi i nie zdycha?! :D

    zosia-ktosia, jasmin lubią tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2012, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko naprawde masz bardzo dobre podejscie:)ja jeszcze do niedawna nie mogłam pogodzic sie ze strata mojej kruszynki:(moze przez to blokowałam kolejna ciaze..ale ostatnio w 3 lata po tym zdarzeniu pozegnałam sie z moim aniołkiem:)napisałam piekny wierzyk :)i od razu mi sie lepiej zrobiło:)wiem ze nigdy o nim nie zapomne i zawsze bedzie w moim serduszku ale musze żyć teraźniejszoscia i dażyc do spełnienia tego najwiekszego marzenia :)

    plemniczka lubi tę wiadomość

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 25 października 2012, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocham was dziewczyny:) i ciesze sie ze fajnie nam tu razem:), ze nie ma tu zawiści, wredoty, chamstwa... to forum jest wyjątkowe.
    Na kafeterii różnie bywa

    Woseba lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ