X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 26 października 2012, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia24 wrote:
    nie to jakis koszmar:(plemniczko to naprawde nie ja na kafe Ci te głupoty piszew:(jak widac płace za swoje dawne zycie :(któs mi bardzo chce zaszkodzic..niewiem kto :(chyba musze i stad odejsc...

    ale o co chodzi?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia co znów się dzieje?

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka dała temat do inerprertacji wyników swoich i ktos pisze jej brzydko i sie podaje ze to ja :(

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Monia nie rób scen! Nigdzie nie idziesz a monik jest tyle, ze za psami można rzucać ;) Pewnie nie chodziło nawet o Ciebie ^^ a anwet jeśli to co? Przejmujesz się :D Wg kafe mnie już mąż lał i inne takie :D i co? mam zniknąć? Popełnić samobójstwo bo jakieś gimgówno się nudzi???:D

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za wredni ludzie. nie przejmuj się tym. Napisz jej na tym forum że to nie ty i tyle powinna zrozumieć.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ten ktos podpisał sie takim nickiem jak ja miałam kiedys na kafe..wiem ze to o mnie chodzi:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2012, 11:03

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie wchodź tam i tyle :) a ty na tej stronie napisz jej ze to nie ty i tyle. Na pewno zrozumie

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wchodze na kafe tylko dlatego zeby czytac ten topik co plemniczka jest :)na tego natknelam sie pzrez przypadek..:(wszyscy maja mnie za potwora i tak juz chyba zostanie...

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firanka Ty też nie słuchaj tamtych idiotek :D Masz się nie starać wiesz dlaczego? BO ONE SIĘ DŁUGO STARAJĄ... są już zgorzkniałe ;) To co pisałam Małej, że podziwiam ją, ze jeszcze nie jest zgorzkniała a nasze problemy nie są dla niej infantylne ;)
    TSH nie musisz badać na czczo tak jak Ci tam piszą. W ogóle tak naprawdę bardzo mało badań trzeba robić na czczo ;)
    No i idź do lekarza niech Ci powie co robić z tym progesteronem. Co do hormonów, też Ci któras idiotka napisała żeby od razu robić FT3 i FT4 :/ te się robi jak TSH wyjdzie złe dopiero :/ Mówię Ci! Skonsultuj to z lekarzem a na kafe nie pytaj, bo tam i tak w większości tumany siedzą, bo ONE TAK MIAŁY i straszą. Lekarz prawdę Ci powie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2012, 11:10

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my nie mamy cie za potwora a tamtymi się nie przejmuj. Nie ma sensu

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 października 2012, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wogóle przez mysl mi nie przeszlo ze to ty...
    jestem zalaman tym co tam napisano... ze mam bardzo za niski progesteron, ze cala ciaze bede musiala miec monitorowana, ze powinnam odczekac kilka miesiecy, ze znowu poronie.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 października 2012, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plakac mi sie chce i mam wszystkiego dosc, mialam taka wiare w nastepny cykl, a teraz...

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 26 października 2012, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko po co wchodzisz na to gówno jakim jest kafeteria?
    miałysmy już nieraz nauczkę. tam nie ma NORMALNYCH ludzi.
    w poniedziałek jak pójdziesz do gina to on ci wszystko powie co i jak bo się ZNA a nie tak jak na kafe..

    to moja dobra rada. 2 dni cię nie zbawią więc poczekaj. i tak sie wszystkiego dowiesz.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczko nie słuchaj ich oni nie są lekarzami i nie wiedzą co i jak

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka skarbie :)napewno nie bedzie tak źle :)najpiew idź do gina i zobaczysz co on powie :)mysle ze jak bedziesz przyjmowac luteine to problem zniknie ;)i szybcitka zostaniesz mama :)

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 października 2012, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, glownie siedzą tam wredne i chamskie baby, jak tak mozna!
    ja chcialam tylko sie poradzic... bo z pewnoscią ktos tak mial jak ja... progesteron to czesty powod poronien... ale sie zalamalam tym co piszą i to raczej prawda bo te osoby chcialy pomóc:(

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 października 2012, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam juz nie bede o tym pisac i was tu tym dręczyc.
    W poniedzialek mam lekarza

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 26 października 2012, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie! Naczytacie się wszystkiego co złe a potem się denerwujecie! Właśnie o to mi dokładnie chodziło jak opiurgałam Anette za straszenie! BO ONE TAK MIAŁY! Szlag mnie na to trafia! Do lekarza pójdziesz to Ci wszystko powie... a progesteron to taka pierdoła, że wystarczy tabletki trochę pobrać i już :D Nawet leczeniem hormonalnym tego nazwać nie można :P Gorzej jakbyś miała niedrożność jajowodów czy jeszcze inne shizy!
    A Ty Monia jak się nie uspokoisz z tą głupią kafe to zobaczysz dopiero potwora... jak się wpienię! Olać te wywłoki i tyle! Czasem to ja już sama nie wiem czy was przytulać czy lać i patrzeć czy jeszcze żyjecie ;P

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2012, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja naprawde w zyciu bym nikomu takch głupot nie napisała..wiem co to znaczy poronic:(i nawet najgorszemu wrogowi bym tego nie życzyła:(to jest chyab najgorsza rzecz jaka moze spotkać kobiete:(

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 października 2012, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak będziesz u lekarza to on ci powie co trzeba robić. A co do zgorzknienia mojego to ja nigdy bym nie zgorzkniała choćby nie wiem jak długo się miała jeszcze starać. Za każdym razem ciesze się że którejś się uda zaciążyć bo to mi daje otuchy do dalszej walki. Mam nadziej że już niedługo każda z was będzie się cieszyła 2 kreseczkami. :)

    Woseba, BellaRosa, she lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ