X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo Dziewczynki me:)

    Aisko byłam u ginki zrobiła USG i twierdziła PCO.Dała wyniki hormonów do zrobienia...za które zabuliłam 179 zł ;/ troche dużo.Chiałam zrobic na raty ale Mąż kazał wszystkie od razu..I wszystko mam w normie tylko prolaktyne 43,55 przy normie 26.I to jest chyba Nasze nie powodzenie.Wizyte mam dopiero na 3 września.Bo chodzę prywatnie.

    Z kolanem juz dobrze:) wróciłam od czerwca juz do pracy.Było cięzko bo po 4h już mnie kolano bolało.

    Cwicze dalej ale juz nie tak drastycznie;D I Jeżdze na rowerku...

    Moja waga z dziś to 47 kg;D

    Noc miałam cięzką;/ znowu zjadłam parówke Berlinke ;/ i się zatrułam ..Żołądek bolał z 13 h tak mocno że myślkałam ze na pogotowie będe dzwoniła juz.I doszłam do wniosku,że to już drugi taki przypadek.Miesiąc temu było to samo.Może ta parówka ma coś w skłądzie że mój żołądek tego nie toleruje...Chaftowałam pół dnia i całą noc...Ale Mąż się zaopiekował pojechał do apteki wzięłam jakieś tabsy nie dobre i zasnęłam...Juz jest dobrze...Ale więcej do ust parówy nie wezme! za dużo bólu i cierpienia

    Pozdrawiam Was

    Aisko Post długgi;D BARDZO ALE WALNĘŁA

    Muska czekamy na zdanie relacji Fredrunia brzusia bys pokazała:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 10:35

    Dodi, magdzia26, aisa, Fedra, Selena lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ;)

    no w koncu bylo c poczytac ;)

    Fedrus jak cos pamietam o Tobie i plaszczyk trzymam dla nadal jak bedziesz kiedys zainteresowana ;)

    A moja Izka wczorja sama usiadla na lozku z pozycji czworakowatej ;) super teraz taka fajniutka sie robi i próbuje robic "pa pa"
    po podlodze czołganie super jej wychodzi bo co chwila w innym miejscu jest ;)

    Strażaczka90, anka_a, Dodi, magdzia26, aisa, Kaja, Fedra, Selena lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, mój jak zaczyna chrapać to Go szturcham i każe się przekręcić na bok, wtedy nie chrapie. Innych sposobów niestety nie znam.

    Strażaczko, po mojemu jesteś za chuda...

    Blondi, super że Izka tak fajnie się rozwija! :)

    Fedrita ma dziś gości więc pewnie musi co nieco przygotować i obiecany brzuszek pewnie pojawi się później.

    Strażaczka90, magdzia26, Fedra, Blondi22, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak na 160 cm wzrostu to ciut za chuda..ale ja jem duzo i wszystko....i chyba za bardzo szybka przemianę materii mam

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    jak na 160 cm wzrostu to ciut za chuda..ale ja jem duzo i wszystko....i chyba za bardzo szybka przemianę materii mam


    Kochana oddam 15kg od zaraz bierz śmiało nie krępuj sie !!! :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto Fredzia i Fredziowy brzuchol :)

    acc97be60a8c359emed.jpg

    Fedra, Blondi22, AGA 30, magdzia26, aisa, jeju, Selena, sylwia1985, Strażaczka90, Dodi, Sandraa, zbikowa, anka_a, mala29_, Effcia28, plemniczka, kiti, Pismak, mauysia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień!

    Fredzia masz przepiękny brzusio !

    Aisko twój post powalił mnie na kolana. Zazdroszczę Wam mamy, ze wasze pociechy pozwalają na chwilę przy komputerze. Ja mogę tylko o tym pomarzyć.
    Aisko co do twojego pytania, Binladen nadal pokazuje rogi, ale już w inny sposób. Nadal jest marudny i doprowadza mnie do szału, ale jest już na tyle duży , że idzie się z nim jakoś dogadać. Generalnie nie jest aż tak złym dzieckiem jak to opisuję :P tylko wkurza mnie to, że najchętniej chciałby abym cały czas była przy nim. Dosłownie NIC nie mogę zrobić sama. Nawet na kiblu siedzimy razem. Nie daj Boże na chwilę go zostawię to zaraz jest stękanie. Wystarczy, że do niego podejdę, to śmieje się od ucha do ucha. Kocham Go nad życie, ale po całym dniu padam na twarz.

    Niestety nie odniosę się do waszych wypowiedzi, bo mój zmęczony mózg mi na to nie pozwala, no i brak czasu oczywiście. Aczkolwiek kocham was wszystkie <3 i całuję każdą z osobna :)

    Fedra, Blondi22, magdzia26, aisa, Selena, sylwia1985, Strażaczka90, Dodi, Sandraa, anka_a, Effcia28, plemniczka lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciu dziekuje za wstawienie zdjecia :)

    Robilam zwykla morfologie i wirusowki pytalam pani w labie to ze jadlam nie powinno miec znaczenie wazne bym nie padla z glodu...

    Maz pojechal po gosci troche mi sie ich zwali na chate a ja mialam to w nosie i poszlam na grzyby z mezem do lasu :)

    magdzia26, Selena, aisa, Dodi, anka_a lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Fedra toż to już kawał ciazowego brzuszka :) śliczny taki zgrabniusi i okraglutki <3
    Ruciu miło że zajrzalas <3 buzi dla Leoslawa :)

    Fedra, Selena, Dodi, anka_a lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredzia ciesz sie brzucholkiem :)

    Strazaczka dobrze ze zrobilas te badanka- zawsze to jakis krok w przod :)

    magdzia nasz Nikos tez szaleje i wbija sie w zebra albo schodzi na dol na pecherz :)przez to latam non stop siusiu

    Strażaczka90, magdzia26, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia tak syncio daje Ci popalic ? Niedlugo wrzesien to Kinia pojdzie to szkoly a Ty odpoczniesz troszke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 18:59

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredzia piękny brzusio;D


    Kajunia dawaj z chęcią wezmę:* biust mi zszedł z 2 rozmiary.Nie wiem może mam jakiegoś tasiemnca o-0 . Albo to od tych ćwiczeń..Ale mam juz uzależnienie od nich

    Fedra lubi tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra, ładny ciążowy brzucho już masz :D
    Pochwal się czy coś kupiłaś w sklepie dzieciowym? ;)

    Ruciu, to siły i wytrwałości życzę no i może odpoczynku choć na razie przy Leo to tak łatwo pewnie nie będzie.

    A zapomniałam powiedzieć, że tu rok szkolny zaczął się wczoraj..

    magdzia26, Strażaczka90, Dodi, Fedra, anka_a lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa bunkruje się w krzakach :P
    Wyjdź, pliiiiissss :)

    magdzia26, Dodi, Strażaczka90, Fedra, Sandraa, Effcia28, plemniczka lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraa widzimy Cię :P

    Dodi, aisa, Strażaczka90, Fedra, plemniczka lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorową porą :)

    A najpierw sie musze pochwalić że dziś po raz kolejny zostałam ciocią :) :) :) moja siostra dziś urodziła śliczną zdrową córeczke :) wreszczie jest pierwsza księżniczka w rodzinie :) i w końcu moja mama jest prawdziwą babcią a nie tylko żoną dziadka :D

    Fedra mam nadzieje że wyniki będa ok :) i że z gośćmi jakoś dasz rade ;) a brzuszek pierwsza klasa :) pozazdrościć :) ja raczej jeszcze na taki poczekam troche...zwłaszcza po dzisiejszej akcji z teściową w komisie z rzeczami dla dzieci gdzie kupowałam fotelik dla Kacpiego :/

    Muśka kochana pisz co tam u Was ? :) jak odnajdujesz sie w nowej sytuacji :) ?

    Madzia ja tam zawsze mojego szturcham i mówie mu żeby nie chrapał ;) ale to tylko na krótka chwile pomaga :/ więc nim ja zasne to musze go tak szturchnąć kilka razy...

    Strażaczko to ja waże tylko 6 kg wiecej od Ciebie ;) wspólczuje zatrucia kochana...ciekawe co z ta berlinką było nie tak..a ja je tak lubie..ale póki co nic mi po nich nie było...no i oby szybciutko udało zbić sie tą prolaktyne :) i żebyśmy niedługo Twój ciązowy brzusio podziwiały :) <3

    Blondi super ze Izunia taka zdolna :) jakie to fajne uczucie gdy dziecko nabywa nowych umiejętności:) mój synuś do wczorajszego trzymania jęzorka na wierzchu dziś dodał gadanie w kólko "baba baba baba.." ;) a ja go tak ładnie prosiłam żeby chociaż raz "mama" powiedział :P .. jednak "baba" jest górą ;)

    Rucia widze że nie tylko u nas jest mega przywiązanie do mamy...no ale my na kibel nie chodzimy razem ;) więc może nie jest jeszcze tak źle :) i jakoś to będzie jak juz wróce do pracy :)

    Sandra :) <3

    No to chyba tyle :) ide powoli spać bo zmęczona jestem :/ nie tak dawno skończyłam prasowanie..trzeci dzień z rzędu prasuje....no ale troche chłodno sie robi to trzeba było wyciągnać i odświerzyć grubsze rzeczy...

    Dobranoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 23:04

    magdzia26, Rucia, Blondi22, aisa, Strażaczka90, Fedra, anka_a, Sandraa, Effcia28, plemniczka, kiti, Pismak lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry z samego ranka- jakos wstalo mi sie dzisiaj po 5. Dzis przyjezdzaja moi rodzice i mama umyje mi okna a tato bedzie skladal z moim G mebelki do kuchni- mam nadzieje ze wyrobimy sie z jej zrobieniem zanim Nikus sie urodzi bo nie wyobrazam sobie ganiac caly czas na dol do kuchni tesciowki

    Milego dzionka

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;)

    my dzis robimy urodzinku Kubusia ;)

    a moja Izka od jakiegos tyg śpiewa normalnie jak w operze hehe i gada "bababababa"

    magdzia26, aisa lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi Wszystkiego Najlepszego dla Kubusia;d

    witajcie Dziewczynki.Ja zmęczona po pracy...ide odpocząć..do później ....

    Blondi22 lubi tę wiadomość

  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Aisko podziwiam za posta!
    torba jeszcze nie spakowana ale... w przyszłym tygodniu robię zakupy dla siebie do szpitala ;) Udało mi się zmobilizować M i już nie jestem tak w tyle ze wszystkim dla małego :D Pokoik pomalowany, łóżko dla Ady wstawione i jakoś tak więcej miejsca się zrobiło! Łóżeczko we wrześniu złożymy (można powiedzieć "zabytek" bo 4 dziecko w nim będzie spało).
    My jutro świętujemy urodzinki małej i padam...a jeszcze tort mam do przystrojenia.
    Fedra brzusio bardzo zgrabniutki <3
    Selena początki w pracy po tak długiej przerwie są ciężkie ale dacie radę ;) Ja swojego jak chrapie to daje mu z łokcia lub palec między żebra :D i i nakazuję mu spanie na boku (chrapie śpiąc na wznak).
    Lece tworzyć.... miłego wieczoru!

    Strażaczka90, Selena, magdzia26, aisa lubią tę wiadomość

‹‹ 5558 5559 5560 5561 5562 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ