X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 2 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra monologa strzelilam teraz se idę!!!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 września 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio mi polozna powiedziala zebysmy od 36 tc bardzo czesto wspolzyli wowczas wydziela sie oxytocyna i przyspiesza porod. Mowila tez ze jest to dobre poniewaz
    porod naturalny moze byc latwiejszy bo dzieki wspolzyciu wszystko staje sie bardziej elastyczne- no i kazala pic herbatke z lisci malin i draznic sutki- ja zaczynam dzialania jak skoncze 36 tc- zobaczymy czy dziala :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 września 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus no to ładne winogronko rośnie :) bardzo się ciesze kochana :) teraz możesz powoli wpadać w szał zakupowy :D

    Fedra, Selena, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 2 września 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Dodi Słońce jeszcze i tutaj serdeczne gratulacje <3 Niech Amelcia rośnie zdrowo :*

    Fedruś super wieści czekam z niecierpliwością do 22.09 aby dowiedzieć się czy faktycznie będzie dziewczynka :)

    U mnie dziś znowu szaro i smutno. Wracam do swojej sterty papierów :/

    Miłego dnia.

    magdzia26, aisa, Fedra, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 2 września 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak Cześć !!

    Pismak, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 2 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa nie pisałam wczoraj poszłam z młodym na pobranie krwi i masakra totalna młody tak ryczal , że dostał małych wylewow podskornych na powiekach i na czole kurw..... mówiłam babie , że kuly go w główkę , a nie w rączki i cipa się uparla rozryla obie rączki i na koniec główka ja ryczalam młody wył i powiedziałam jej , ze sie do tego nie nadaje tak mi ciśnienie podniosła jak sie uspokoił pokazalam jej go co na robiła zbladla pizda jedna co mi po jej przepraszam jak teraz młody ma krwiaczki na powiekach te na czole wymasowalam , a te na powiekach koszmar jakiś !!!!!! Dobrze , że położna mam super i jej mascie to jakoś to zejdzie ! Ehhh szkoda gadać



    A jutro jedziemy do alergologa i na szczepienie do nowej przychodni wszystko !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 2 września 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki!
    długo się nie odzywałam bo czasu brak :(
    Powiem Wam tylko tyle,że od soboty mieszkamy w nowym domku musze wszystko poogarniać, bałaganu kupa ech............:(
    Cypruś też wczoraj rozpoczął szkołe.Dziś Go zawiozłam zobaczymy jak to bedzie jak wróci do domu to opowie czy mu sie podoba :)

    wiecej nie piszę bo brak czasu, ale gratuluję serdecznie dla Dodi! a z Fedrowych wieści niezmiernie się cieszę :)
    Powodzenia wszystkim życzę i slę buziaki :).jak się obrobię to dopiero zajrzę napisać iewentualnie jakieś fotki załączę :) papa

    Fedra, anka_a, magdzia26, Pismak, aisa, Strażaczka90, Sandraa, Dodi lubią tę wiadomość

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 2 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)

    Nadaje z promu :D Pogoda super. Przeszliśmy się po promie trochę z Małym i po tej atrakcji padł i śpi ;)

    Fedra, super że łożysko się podniosło! Wstępnie gratuluje dziewczynki ale zobaczymy czy coś między nóżkami się nie pojawi, znamy już takie przypadki :P

    Dodi, jak pierwsza noc minęła? Kiedy wychodzicie?


    Kaja, biedny Marcello.

    Pismak, dasz radę z tymi papierami!

    Maia1991, widziałam że w lutym tamtego roku pisałaś kilka dni u nas a potem zniknęłaś aż do teraz. Żeby znaleźć się w tabelce trzeba być choć trochę aktywnym na wątku. Ja awansem nie zadecyduje czy Cię wpisać. Tu rządzi większość.
    Dawno nic nie pisałaś, napisz coś o sobie no i bądź z nami częściej :)

    Fedra, magdzia26, Pismak, Selena, Strażaczka90, kiti, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 2 września 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Dziewczynki :)

    z wczoraj zapomniałam napisac ze Nasza Kruszynka waży całe 250 gramów i gin raczej skłania się ku Dziewczynce mozna powiedzieć jest prawie pewny gdyby tylko Mała nie siedziała na pupie to byśmy wiedzieli na 100% ;)

    Dodi dziękuje wszystkim za pozdrowienia i gratulacje i za miłe słowa nie ma w szpitalu neta i zasięg telefoniczny słaby ale nocka minęła im dobrze z rana Mała troche marudziła ale tak to jest ok Dodi wszystkie Was serdecznie pozdrawia :)

    Maia1991 w Naszej tabelce są tylko Dziewczyny które się tu udzielały w miare regularnie na wątku to nie jest taka regularna lista jak na belly...

    Kaju bądź silna :*

    Effcia super że się podobało w szkole oby tak dalej :)

    Kopciuszku fajnie ze już jestescie na swoim szybko wszystko ogarniesz i będziesz się cieszyć domkiem :)

    Pismaczku na pocieszenie u mnie też jest szaro i ponuro co prawda nie mam sterty papierów ale za to sterte prania i naczyń do ogarnięcia a o reszcie nie wspomne ;)

    Magdzia teraz się Ciebie pytać będziemy: URODZIŁAŚ??!!

    Czy mi cos umknęło? Czy miałam się do czegoś odniesć?

    magdzia26, anka_a, Pismak, Selena, sylwia1985, aisa, Strażaczka90, kiti, Sandraa, Dodi lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Magdzia teraz się Ciebie pytać będziemy: URODZIŁAŚ??!!
    Hehehehe bardzo zabawne :P :D za dwa dni będę miała już ciąże donoszoną więc od piątku niech się dzieje co chce :D właśnie się wzięłam za torbę ( na razie się pierze ) a jutro będę ją pakowała :)

    Fedra, Kaja, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedruś ja w dalszym ciągu obstawiam chłopaka u Ciebie ;) no ale zobaczymy :) właśnie miałam pytać o wagę 250 g to już kawał dzidzi nie ma to tamto :)
    Kopciuszku miło że wpadłaś szybkiego ogarniecia domku i wracaj do nas koniecznie z foteczkami :)
    Aisko a gdzie Tym promem się wybrałaś :P ?
    Kajuś współczuję Tobie i Marcelkowi przejść ehhh bidulek jeden się namęczył :(
    Mała, Pismak, Muzi, Koczuś, Sylwia, Strażaczko, Selenko pozdrawiam was serdecznie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 13:31

    Pismak, Fedra, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 2 września 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Fedra super że z dzidzią ok :) i po cichu gratuluje córci :) oby niedługo sie potwierdziło :)
    U nas w miare ładna pogoda :) byliśmy chwile na spacerku z Kacpim :) był ze mna w żłobku zanieść dokumenty :) ma chodzić od przyszłego roku a już teraz wszystko łatwić trzeba....mam tylko nadzieje że on tak nie bedzie płakał jak te wszystkie dzieci tam.... kurna jeszcze rok a ja już przeżywam....
    Ide gotować obiadek póki mały śpi :)
    całuje i pozdrawiam wszystkie dzidzie :) <3 ich mamusie też :) <3 a bobaski w brzuszkach prosze pogłaskać od cioci Seleny :) <3 i dla staraczek śle uściski :) by wiara ich nie opuszczała :) do potem :)

    Fedra, magdzia26, aisa, mala29_, anka_a, Pismak, Dodi lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 2 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Aisko a gdzie Tym promem się wybrałaś :P ?
    Do Polszy nadciągam :P

    magdzia26, Kaja, Fedra, Effcia28, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 2 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia rzadzisz w Polszu już ??? !!!!

    magdzia26, aisa lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 2 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Asia rzadzisz w Polszu już ??? !!!!
    Na razie gdzieś na morzu rządzę :P
    W Polskiej ziemi ok 20 będziemy, bo na wodach terytorialnych to wcześniej ;)

    magdzia26, Fedra, anka_a, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 2 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo..
    Ja dzis mam zły dzien...z Meżem już jest dobrze;d przeprosił.Ale jak na razie nie chce się starać o dzidke.Wole unormować prolaktynę odsapnąĆ...itp

    Fredrunia.Super ze z Winogronkiem oki;D Ja sadze,że to będzie Synek;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 14:40

    Fedra lubi tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 3 września 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry

    Fedra, Strażaczka90, Effcia28, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 3 września 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszny ruch od samego rana :P

    Podróż statkiem minęła spokojnie.
    Później Jaś poznał ciocie i wujka Żbikssonów :D i ich super psine. Towarzyski za bardzo nie był bo zaraz poszedł spać :P
    A my zabawiliśmy u nich trzy godziny, objedliśmy i w drogę. Jaś zjadł na śpiocha i przespał całą drogę do Wawy ;)

    Pozdrowienia dla sympatycznej pary Żbikssonów!!!!! :*

    magdzia26, a-koczek, kiti, Fedra, anka_a, Kaja, Strażaczka90, gocha04, Sandraa, Effcia28, Pismak, Dodi, mauysia lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 3 września 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    no ruch jak w ulu ;)

    Aiska fajnie ze spotkałaś się z rodzinka Żbikowskich co u nich Zbiczek wróci do Nas mówiła coś moze co u Oli?

    Dzisiaj jakiś senny dzień nic mi się niechce a tyle miałam porobic ehhh

    anka_a, magdzia26, Kaja, Strażaczka90, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od rana slaba jestem - trzymajcie kcuki zeby jutro gin ( ide prv) wypisal mi wkoncu zwolnienie bo dluzej nie dam rady ...

    milego dzionka zycze
    pozdrawiam wszystkie mamusie , zafasolkowane i starajace sie :)

    ps. Ostatnio Nikus strasznie buszuje w brzuchu - mam nadzieje ze to normalne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 12:44

    anka_a, magdzia26, Fedra, Strażaczka90, gocha04, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
‹‹ 5572 5573 5574 5575 5576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ