X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha M nic nie pomaga- to ja sprzatam , gotuje , piore i zajmuje sie dzieckiem dniem i noca- jestem wymeczona. Mojemu jutro mija tydzien ojcowskiego a jezdzi wylacznie za swoimi sprawami a wieczorkiem czasem dla odstresowania znika na pol nocy z kumplem na piwko lub na basen :( twierdzi ze ja mam tylko dziecko a on rozne inne sprawy na glowie a ja juz poprostu nie wyrabiam. Dzisiaj maly zasnal dopiero o 2 i budzil sie co godzine- nie wiem czego tak ma. W dzien nie dam rady pospac bo mnie tak okropnie glowa boli - scina mnie dopiero kolo 20

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 10:15

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja ci współczuję :/
    U nas w domu jest podział obowiązków po równo :) Jak i jedno tak i drugie zmyw odkurza itp. I przy dziecku mam nadziję że też tak będzie !!

    Ja bym na twoim miejscu dogoniła trochę tatusia do pomocy no w końcu nie tylko na zrobieniu dziecka ojcostwo się kończy !!

    aisa, Strażaczka90, magdzia26, anka_a, Baś, Blondi22, Fedra, gocha04, Effcia28, Dodi, plemniczka lubią tę wiadomość

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    nie tylko na zrobieniu dziecka ojcostwo się kończy !!
    Dokładnie! Tu się dopiero zaczyna

    Aga, super że udało się z kostiumem :)

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O własnie AGA - zgadzam się z kwestia ojcostwa

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc z rana:)

    ja ide robic obiadek jakaś zapiekankę ziemniaczaną.A, potem do pracy;D DZIŚ popołódniówa ;/. jutro wolne

    Sylwia weź M w obroty..bo to tak wygląda jakby uciekał od tego wszystkiego.Niech Ci pomoze a nie..piwko z kumplami

    Jakiii słodziak z Jasia;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 11:12

    anka_a, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja moje drogie :)
    Sylwia wiesz co ja bym tak na twim miejscu zostawiła synka tatusiowi na parę godzin żeby sobie uświadomił co to znaczy zajmować się dzieckiem... nie wiem czemu dajesz się tak traktowac... mój jak miał ojcowski urlop to wszystko robił ja tylko byłam mleczarnia a całe sprzątanie, prasowanie, zakupy, nawet robienie mi jedzenia i lulanie małego żebym mogła się przespać on robił... w nocy tez ze mną wstawal... teraz wrócił już do pracy ale i ja jestem w pełni sił a nie tak jak na początku po cc było mi ciezko...

    AGA 30, anka_a, aisa, Strażaczka90, Kaja, Fedra, kiti, gocha04, Effcia28, Dodi, plemniczka lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Przepraszam, że się wtrącę...

    Sylwia przeczytałam trochę o tym jak się męczysz, powiem ci że moja znajoma miała podobnie nie dawała już rady ze swoim dzieckiem i okazało się że jej synek ma bakterię w moczu kiedy ją wyleczyli wszystko się unormowało.

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedrus pewnie wędliny będę sama sobie piekła bo to masakra co za syf jest w sklepach ale na pieczywo to już raczej czasu nie będę miała z tym terrorysta... :/ no coś będę musiała poszukać...
    A kochana czekam z niecierpliwością na wieści po wizycie,
    Agus super ze strój się udało kupić wiem coś o tym jak ciężko jest z dużymi piersiami cos kupić :/
    Aisko gratuluję pierwszego zebalka i super Jasio wygląda mały slodziaczek juz nie mogę się doczekać aż mój podrosnie i będzie bardziej kumaty :)

    anka_a, aisa, Strażaczka90, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effciu miło Cię widzieć <3 wpadaj częściej do nas :)
    Gocha przewalone z taką praca no ale wiem niestety jak to wygląda w takich firmach sprzedażowych nie liczą się wogole z człowiekiem najlepiej jak najdalej od nich się trzymać ...
    Maysiu super ze tyle wolnego masz bo siedzenie na wypowiedzeniu w pracy to mega męczące :/

    anka_a, aisa, Strażaczka90, Effcia28 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja tylko jak pobrac od tak malego dziecka mocz do badania i do czego?

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    patrycja tylko jak pobrac od tak malego dziecka mocz do badania i do czego?


    Są takie specjalne woreczki w aptekach do pobierania moczu u maluchów :)

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Sylwia ja ci współczuję :/ Ja bym na twoim miejscu dogoniła trochę tatusia do pomocy no w końcu nie tylko na zrobieniu dziecka ojcostwo się kończy !!

    Właśnie - ojciec tez powinien mieć obowiązki

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia - jestem w szoku, że Twój mąż specjalnie przyjechał na urlop ojcowski, a traktuje to jak wakacje i czas na imprezki z kumplami :((( Chyba szlag by mnie trafił! A te argumenty, że on tyra, a ja się "tylko" zajmuję dzieckiem kazałabym mu o kant d... rozbić!!! Zrobiłabym mu awanturę jak cholera! Niech na początek przynajmniej w nocy Cię wspiera, bo ile można zdzierżyć bez spania w nocy/bez szansy odespania w dzień??? On mysli, że jesteś jakimś zombie, bo nie musisz w ogóle spać, czy co?
    Dla mnie nie ma bata, każ mu w nocy zmieniać się z Tobą przy Nikosiu. I to jest jak dla mnie absolutne minimum. On wziął ten urlop zeby Tobie pomagać, a nie zrobić sobie bezczynny relaks od pracy.
    Skoro już teraz sobie tak zlewa, to już mam wizję, że Niko w ogóle nie widuje taty, a przez długie lata wychowujesz go tylko Ty. To po kiego chciał miec dziecko? Żeby sobie wpisać do swojego CV?
    Przepraszam, ale sie trochę wzburzyłam :(

    aisa, anka_a, Blondi22, sylwia1985, AGA 30, Fedra, magdzia26, kiti, zbikowa, gocha04, Effcia28, Strażaczka90, Dodi, plemniczka lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pobierania moczu - u chłopców sprawa jest łatwiejsza. Są specjalne woreczki z dziurką, przyklejane na siusiaka. Na to normalnie pielucha i dość często trzeba sprawdzać czy już jest nasiusiane, bo te woreczki nie są jakieś bardzo szczelne, często przecieka do pieluchy i trzeba przyklejać nowy woreczek.

    A za często przyklejać tez nie można, bo odklejanie może podrażniać skórę. Jak to bywa z plastrami. A tu do tego plaster jest na mosznie, więc generalnie wrażliwe tereny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 12:49

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Do nas choroba zawitała więc mam mniej czasu bo młoda w domu. M zaczął chodzić do pracy więc pomoc się skończyła. Julek poprzestawiał sobie dzień z nocą i ładnie śpi w dzień za to w nocy woli buszować. Jedynie cycuś na niego działa więc staram się go przystawiać i spać dalej ;)

    Sylwia podziwiam Twoją cierpliwość względem M... mój tak robił jak w 1 ciąży byłam ale dzięki bogu w głowie mu się poprzestawiało i rodzina stała się dla niego ważniejsza niż koledzy (po odpowiednim przeszkoleniu). Dobry jest patent zostawienia go sam na sam z małym+ zero obiadu i syf w mieszkaniu ;) po powrocie opieprz czemu nie posprzątanie i czemu nie ma obiadu (jeśli nie zrobi). Jak usłyszałam, że przecież siedzę w domu i nic nie robię to zrobiłam sobie wolne i nic nie robiłam przez kilka dni. Obiad był mizerny i sam sobie go musiał podgrzewać. Jak skończyły mu się czyste majtki to powiedziałam mu, że przecież w domu nic nie robię więc czystych nie ma :D Jego mina bezcenna! Jeśli teraz swojego nie "wyszkolisz" to nic się nie zmieni i nie będzie doceniał tego co robisz w domu. Niestety mężczyźni myślą, że te czynności robią wróżki w mgnieniu oka....

    Gratulacje Jaśkowego ząbka :)
    Plemniczko córeczka śliczna i kiki riki urocze :D
    Magdzia powodzenia i wytrwałości w diecie. Oby ona pomogła Nikosiowi.
    Effcia witaj!
    Aga to świetnie, że tym razem strój pasuje :) Teraz to sięz zrelaksujesz na basenie.
    Fedra dobrze, że Ciebie nie dopadła cukrzyca ciężarnych. Powodzenia na wizycie!
    Mauysia lepiej na wypowiedzeniu w domu posiedzieć niż się męczyć ;) fajnie tych dni się Tobie nazbierało :D
    Jeśli chodzi o lekarzy i siatki centylowe to czasem przesadzają.. Ada miała robione specjalistyczne badania bo jest poniżej wszystkich norm i nie łapie się w siatkach. Okazuje się, że taka jej natura bo wyniki ok. Nie potrafiłam jej zmusić do jedzenia (ostatnia wmuszona łyżka zupy była wypluwana).

    Uciekam gotować dalej obiadek ;)
    Miłego dnia!!!

    mauysia, aisa, Kaja, AGA 30, Fedra, magdzia26, kiti, gocha04, Strażaczka90, Dodi, Pismak, plemniczka lubią tę wiadomość

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, szacun za takie przeszkolenie męża :D Czyli się da!

    Selena, Blondi22, aisa, Fedra, magdzia26, magdzia26, anka_a, Strażaczka90, plemniczka lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Sylwia bierz przykład z Anki :) szacun kochana że dałaś rade :) Sylwia też da :)

    magdzia26, aisa, anka_a, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ale naprawde twoja sytuacja nie jest ciekawa :( długo tak nie pociągniesz :( musi m zmienić swoje zachowanie..a powiedz mi na pomoc teściowej możesz liczyc ? czy nie bardzo ?

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj m np uwielbia mi pomagać :) sprawia mu to wiele radosci i dzięki temu czuje się potrzebny :) i ja to mega doceniam :)

    zbikowa, anka_a, Strażaczka90, Dodi, aisa lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    Witam kobietki :D

    nadrobiłam po łebkach ale kiedy ja będę miała czas z Wami poklikać to nie wiem:(
    kompa prawie ni odpalam jadę tylko na smarku a tam na ovu to same wiecie.

    Gratuluję ząbka Jasiowi :)
    Całuje wszystkie ovudzieciaczki i buziak w Fedry brzuchol też śle dla Natki :) Pozdrawiam Was wszystkie matki :)

    ojej jej buziak również dla małego batonika :*bym o Tobie zapomniała ale w czas mi się przypomniało :D

    Jakby kto pytał to żyjemy,moje dziecie dalej bezzębne ale za to chodzić by panna chciała cały czas :P
    Dawido w szkole daje radę :)

    Trzymajcie się dziewczynki wszystkie bez wyjątku Was pozdrawiam
    hehe nie tylko twoja bezzębna ;)

    a.png
    a.png
‹‹ 5664 5665 5666 5667 5668 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ