X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Aga juz tuz tuz :)

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Piękna pogoda się zapowiada od rana :)

    Aga, chyba teraz będziesz się musiała codziennie meldować ;)

    Fedra, daj znać jak po chrzcinach

    Selena, jak się czujesz? Jak się udało powiązać problem transportu?

    Kaja, jak się udała impreza roczkowa?

    Gosia pewnie już w obozie pracy..
    Dodi lajkuje
    Kiti śpi choć rano dzieć Ją kopie, Blondi na spacerach bo śliczna pogoda..

    Miłego dnia!

    Selena, Kaja, kiti, Dodi, magdzia26, Fedra, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Aisko ogólnie jest ok :) Wiadomo przykro mi że już babci nie ma :( ale taka klolej rzeczy..jedni się rodzą a drudzy umierają ...
    Z transportem też nie było problemu :) w tamtą strone zawiózł mnie chrzestny Kacpiego :) a z powrotem tata z bratem :)
    Aga jak tam ? rodzisz ? ;)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień.

    Jeszcze nie rodzę więc spoko luz.
    Śluz dziś też się pokazał rano Ale to może po lenie bo piłam parę dni na kaszel i się płodność odezwała hi hi jakieś tam małe bóle na @ mnie męczą od czasu do czasu Ale to też raczej nie poród ;)
    Jutro ciąża będzie już donoszona więc od jutra mogę rodzić.
    I coraz większe myśli po głowie chodzą czy dam radę ;) no ale jak nie ja to kto więc innego wyjścia nie mam:)
    za tydzień wizyta u giną to będziemy wiedzieć co i jak ;)

    kierzynka, Dodi, magdzia26, Fedra, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello mamuśki

    Asiu u nas impreza mega udana Marcel przed przyjściem Gości slap 3,5h więc wyspany wypoczęty mógł w wielkim szoku odbierac prezenty bo miny swoje strzelał ze zdziwienia ze szok ;-) kuzynki 2 przyjechały to sie bawił z nimi i nie tylko na swój Roczek ,Roczek sam wstał i se poszedł więc prezent sam sobie i mamie zrobił ,a nawet i gościom bo patrzyli co on robi chyba ta ilość zabawek go przekonała do wstania i podążania za nimi :-)

    AGA 30, kiti, Selena, Dodi, aisa, aisa, Blondi22, magdzia26, patrycja, Fedra, Strażaczka90, plemniczka lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dasz radę nie pekaj po porodzie będziesz wiedziala co i jak :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra jak Chrzciny Natki ??????

    Fedra lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Aga dasz radę nie pekaj po porodzie będziesz wiedziala co i jak :-)
    No teraz to się nie boję tego czy po porodzie dam radę tylko czy rodzic dam radę hihi hi Ale to chyba u każdej takie obawy były.
    Mój mówi że jak wlazło to i wyjdzie ;)

    to Marcel rzeczywiście zrobił i mamie i sobie prezent i poszedł sobie . To teraz mamusia zacznie biegać za synem ;)

    kierzynka, Dodi, magdzia26, patrycja, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie same złe wiesci ;( znajoma miala w niedziele wypadek w moim wieku 25lat i walczyla o życie ale niestety dzis umarła ;(

    i jeszcze na dodatek moja siostra wczoraj pojechala do szpitala bo podejrzewali porod przedwczesny i sie sprawdzilo wody wyciekaja ale narazie jest ok badaja ja caly czas podali zastrzyk na szybsze dojrzewanie płuc. A jest w 31tyg ciazy dobrze ze mały duzy ma jak narazie 1600g

    a.png
    a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi, bo odebrałam dzisiaj wyniki meza. Wszystko jest jak najbardziej ok, budowa plemników bardzo dobra, lepkości tez i tam reszta. Jest tylko jedno źle... Ruchliwość... On ma 21 a minimum powinno być 31 ale to podobno powinny suplementy poprawić. Która takie coś miała? I jak się nazywa? orientuje sie ktoras? moge podac reszte wynikow tylko powiedziec ktore bo wszystkiego nie chce mi sie pisac :). Dopiero w piatek jade do gin wiec zwarjuje do tego czasu... z labu facet gadal ze wszystko ok poza ruchliwoscia, ale ja jeszcze czegos niepokojacego sie doszukalam...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie zaczyna się zachmurzyło, kropi i już grzmi, aż kot uciekł z balkonu, a już planowała robić podkopy w moich pelargoniach :)

    Selena dobrze, że udało ci sie dotrzeć na pogrzeb bez przygód.
    Aisa dziś już w obozie, ale wczoraj się leniłam, a raczej próbowałam coś sobie kupić i powiem wam, że lipa w sklepach. Nie warto czasu marnować.
    Aga to od jutra czekamy cierpliwie na Marcela. A obawy normalna rzecz. Ja np czuję, że już jestem coraz bliżej sukcesu i też zaczynam się zastanawiać czy wogóle nadaje się na matkę.
    Fedra wszystkiego dobrego Natce z okazji jej ważnego duchowego dnia. Pewnie grzeczna była ja aniołek :)
    Blondi wspólczuje. To jest straszne jak ginie młoda osoba. I jeszcze twoja siostra, ale znam kilka przypadków gdzie dzieci rodziły się ok 32tc i teraz hasają jak ta lala, także będzie dobrze. Wiadomo, że im dłużej posiedzi w brzuchu tym lepiej, ale nie zawsze tak wyjdzie.
    Kaja no właśnie widzieliśmy jedną z minek Marcela i jest niezła, to wyobrażam sobie jak inne mogły wyglądać hehe

    Girl25 ja ci nie pomogę z wynikami nasienia, ale ruchliwość to nie jest ten największy problem z nasieniem. Ważne, że są. :)

    Fedra, Selena, Strażaczka90, Dodi lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://i57.tinypic.com/2wf92rb.jpg

    to mój Roczek

    magdzia26, Blondi22, kiti, sylwia1985, Dodi lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondi trzymam kciuki za siostre

    Blondi22 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    Jeszcze dochodzę do siebie nadal jestem niewyspana ale stres już zszedł :)

    A Natka była aniołkiem w kościele jako jedyne dziecko spała cały czas obudziła sie tuż przed laniem wody aż ksiądz sie wzdrygnął i cofnął reke bo Młoda nagle otworzyła oczy :) była mega zadowolona rozglądała sie a przy namaszczeniu krzyżmem sie uśmiechała :)
    Cierpliwie pozowała do zdjeć po czym odpadła i spała około 3 godzinki a jak sie obudziła śmiała sie do wszystkich ;)

    No i dopiero po powrocie do domu uświadomiłam sobie ze nie mam żadnego zdjecia Młodej muszę poczekać aż dostanę fotki od gości i naszego rodzinnego fotografa wiec musicie uzbroić sie w cierpliwość ;)

    Trzymajcie sie ciepło idę spać :*

    magdzia26, Selena, gocha04, aisa, Blondi22, kiti, Strażaczka90, sylwia1985, Dodi, Sandraa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.
    Jak mi się chce bułki z serkiem topionym:/
    ogłaszam że doniosłam tego mojego Wafelka juniora do 38 tygodnia.
    Mogę spokojnie rodzić jak mu się zechce już wyjść ;)

    magdzia26, Selena, gocha04, aisa, Blondi22, kiti, Kaja, Strażaczka90, sylwia1985, Fedra, a-koczek, plemniczka, Dodi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi przykro z powodu koleżanki i trzymam kciuki za siostrę.
    Kaja cudny ten twój syn.
    No i czekam na fotki księżniczki małej ;)

  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powitać

    Jak chciałam otworzyć Kajowego linka to mi antywir zablokował stronę :P :\ I tyle sobie popatrzyłam... Chyba z Roczka niezły wirus :P Super, że zrobił wszystkim taki fajny prezent i zaprezentował jak ładnie chodzi

    Selena, fajnie, że udało się fajnie ogarnąć kwestię podróży na pogrzeb...

    Aga, gratuluje ciąży donoszonej :D

    Blondi, trzymam kciuki za siostrę! Na pewno jest pod dobrą opieką i uda się maluszka jeszcze trochę potrzymać w brzuchu. Przykro mi z powodu koleżanki :(

    Gosia, nie daj się tam w tym obozie! Kicha, że się nałaziłaś a guzik kupiłaś...

    Fedra, super, że Natka taka spokojna była. Wiedziała, że to ważna uroczystość i nie ma co się wygłupiać ;) Z niecierpliwością czekamy na fotencje :)

    Miłego dnia dziołchy!

    kiti, magdzia26, Strażaczka90, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siostra ok maluszek tez ładnie rosnie ma 1700g juz. wody juz nie sączą sie wiec jest dobrze oby tak do 37tyg wytrzymala

    AGA 30, Selena, aisa, magdzia26, Kaja, Strażaczka90, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi super że sytuacja opanowana u twojej siostry :)

    A ja o 5 się obudziłam i pierwszy raz musiałam lodówkę odwiedzić o tej porze normalnie :)

    Potem do 8 spać nie mogłam a jak zasnęłam to po 10 oczy mi się otwarły !!

    Dziewczyny jak mi się stopy pocą od 3 dni normalnie leci z nich a spuchnięte mam że nie powiem :/ Rozpadam się na koniec tej cięży :/

    Dziś do fryzjera trzeba zrobić się na bóstwo żeby mój synek się nie przestraszył jak mnie pierwszy raz zobaczy :) :) :)
    Może i jakąś maseczkę bym poszła do kosmetyczki założyć odprężającą żeby pięknie wyglądać dla tego mojeg małego łobuza :)
    No po porodzie raczej nie będzie na to czasu :) :)

    kiti, magdzia26, Selena, Strażaczka90, Fedra, Dodi lubią tę wiadomość

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. miałam pisać z rana a toż to już południe ;-)

    Blondi przykro mi z powodu koleżanki. Fajnie że u siostry sytuacja opanowana.
    Gosia to kiedy pierwsze podglądanko rosnących jajeczek?
    Aga gratuluję donoszenia ciąży i czekam niecierpliwie na wieści z porodówki ;-)
    Kaja dużo buziaków dla małego przystojniaka z okazji jego święta :*
    Fedra fajnie że mała była taka grzeczna i zapewne wszyscy byli nią zachwyceni. ps. też czekam na fotki.
    Aisa Jaś wkrótce też będzie obchodził swoje święto. Jakąś małą imprezke szykujecie?

    My jutro wybieramy się na wizyte a później jeszcze z m jedziemy ogladać mieszkanie. Szykuje się dzień pełen wrażeń.

    Kaja, Blondi22, AGA 30, Strażaczka90, sylwia1985, Fedra, magdzia26, aisa, Dodi lubią tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
‹‹ 5852 5853 5854 5855 5856 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ