Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AZJA dziękuję każdej z was !!!

    A dziś jako życzenie nie dla Siebie lecz dla Beaty ,aby zobaczyła serduszko i spokojnie do rozwiązania !!!!

    Beata lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps.co do Azji ta co tak na mnie mówiła dzwoniła nawalona jak pistolet o 23 i składała życzenia do północy !!!! :-) kobitka się nazalila więc bierny słuchacz słuchał hihihi

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja tylko na chwilke...

    Beatko cały czas mocno trzymam za Was kciuki :) musi być dobrze :) <3

    Kaja kochana wszystkiego dobrego :) <3 dużo szczęścia i miłości :) no i spokojnej ciąży :) i łatwego porodu :) <3

    Kaja, Beata lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka ;) widzę że nasze Kacperki praktycznie w tym samym wieku ;) tylko 2 dni różnicy :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo faktycznie :) i imiona te same i suwaczki nawet :) chyba mamy podobny gust :)
    jeszcze powiedz że masz męża Konrada, to padnę z wrażenia :D

    niedługo brzdące 2 lata kończą, przydałoby się rodzeństwo :)

    Selena lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ooo faktycznie :) i imiona te same i suwaczki nawet :) chyba mamy podobny gust :)
    jeszcze powiedz że masz męża Konrada, to padnę z wrażenia :D

    niedługo brzdące 2 lata kończą, przydałoby się rodzeństwo :)
    No nie mąż ma na imię Radek ;)
    A Kacpi to w sumie miał być lutowy..ale się trochę skomplikowało i wylazł prędzej ;)

    Co do rodzeństwa..to my niestety zrezygnowaliśmy na dobre :( musi Kacperkowi wystarczyć Jego niebiańskie rodzeństwo...

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa w takim razie czekam niecierpliwie na aż taki dzień nastapi u nas że się jej odmieni z wózkiem :D aaa miałam kiedyś pytać , kiedy pierwsza wizyta?

    Beata &&&&&&&&&& cały czas kciukam

    Kaja wypiłabym za twoje zdrowie no ale mleczko by było procentowe ;-) spełnienia marzeń :*

    coś dawno Blondi nie było

    Beata lubi tę wiadomość

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    No nie mąż ma na imię Radek ;)
    A Kacpi to w sumie miał być lutowy..ale się trochę skomplikowało i wylazł prędzej ;)

    Co do rodzeństwa..to my niestety zrezygnowaliśmy na dobre :( musi Kacperkowi wystarczyć Jego niebiańskie rodzeństwo...
    ooo no to sporo wcześniej wylazł :)
    a co do rodzeństwa, może jeszcze nie wszystko stracone?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ooo no to sporo wcześniej wylazł :)
    a co do rodzeństwa, może jeszcze nie wszystko stracone?
    No dokładnie 7 tygodni przed czasem ;)
    Raczej to już podjęta decyzja na 100 %...

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a Ty też kochana na wizytę chyba też za jakiś czas idziesz co ?

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    AZJA dziękuję każdej z was !!!

    A dziś jako życzenie nie dla Siebie lecz dla Beaty ,aby zobaczyła serduszko i spokojnie do rozwiązania !!!!
    Kaju aż się pobeczalam jak to przeczytałam
    Kochana jesteś <3

    Wogole wszystkie jesteście kochane i bardzo Wam dziękuję naprawdę dzięki Wam wierzę I łatwiej mi przetrwać :*

    Meginka, Selena, kiti lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wszystkiego naj naj

    Kaja lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka trzymam za Was kciuki :)

    Beata lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja spełnienia marzeń

    Kaja lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata info po wizycie !!!Plis plis !!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście I powiem wam ze beta cały czas rośnie i to mnie martwi

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powinno cieszyć a nie martwic. Jestem dobrej mysli

    Beata lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatko od rana zaglądam i trzymam kciuki :*

    Beata lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    Oczywiście I powiem wam ze beta cały czas rośnie i to mnie martwi

    Martwić to Ty się będziesz w chwili porodu jak będzie bolało ;-)

    magdzia26, Beata lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaaaa wszystkiegooooo najlepszegooooo ! :*

    Beatko trzymam kciuki i czekam na dobre wieści ;*

    Kaja, Beata lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 5984 5985 5986 5987 5988 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ