Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy mi sie udalo...

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2012, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    a jak piersi? masz wrażliwe bo wczoraj pisałaś że powinny cię boleć a tu nic.. no ja mam jak co miesiąc, zmian nie widzę.. podobno robią sie ciemniejsze obwódki, ja u siebie nie widzę.. a z pierwszą ciąża nie pamiętam jak miałam.

    jak rano wstaje z łożka to czuje je jakby tak nabrzmiałe były..a tak to nie bola

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udalo, dzieki :-)

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2012, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w niedziele tam na dole zauwazyłam jakby było zasinione i czerwone jak zwykle mam przed @...ale juz wczoraj było normalne koloru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2012, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśka ale to przeciez za wcześne chocby nawet na jakiekolwiek objawy...to dopiero 6 dni po owu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2012, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tak...chcoiaz ja po tym jak mi zmienił owu na 13 dc to wpisałam pozytwny na ten dzień i nic nie zmienil do tej pory:)..niewiem od czego to zalezy..ale ja tez juz chrzanie te testy...bo wychodzi na to ze one mi wychodza w dniu owu a nie przed...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2012, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz z allegro ?bo ja tak :) płytkowe mam :)jakos te wole :) ok ja mykam do domku to do jutra kochane :)pa :)

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja nie wiem czemu mam otwarte te kółka... papa Monisiu

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez teraz kupilam te z allegro

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem Tyska.. moze napisze pytanie do nich i poprostu zapytam... ty zaraz do domku tak?

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to fajnie Ci :) a twoja córeczka chodzi do przedszkola?

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja mam tak samo z tym ovufriend... czasami coś świruje

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 2 października 2012, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 09:02

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 2 października 2012, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok. plemniczko życzę ci miłego i spokojnego popołudnia i wieczoru. jutro jeśli będę pisać to albo raniutko albo dopiero wieczorem. zależy ile będę na konsolacji.bo pogrzeb o 13tej.
    także buzaiki.
    papa

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 2 października 2012, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach no tak. To trzymaj sie na tym pogrzebie... i do jutra. Caluski papa

    staraczka2 lubi tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 2 października 2012, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziwne.. wiecie co? miałam jeszcze test owulacyjny to sobie pomyślałam a zrobię po co go będę wyrzucać.. i wyszły mi 2 kreski.. ta 2 słabsza więc niby test negatywny ale nie mniej jednak to dziwne zjawisko.. zawsze po owulacji była tylko 1 wyraźna krecha a teraz taki suprise. te testy nie przestaną mnie zadziwiać.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2012, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)Tyśka a dla mnie raczej normalne..ten hormon mamy caly czas w organizmie..tyle ze jest go mniej niż przed owu...stad moim zdaniem ta druga słaba krecha :)a u mnie dziś temp zaszalała :) ładnie skoczyła :) ale to dzis 7 dzień po owu :)czyli progesteron jest najwyższy...stad temp taka :)

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 3 października 2012, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc :)ta tak sobie tłumacz że to 7 dzień.. temp skoczyła bo ci mówię że nie masz typowych normalnych objawów.. jak tam plamienie? nadal jest?
    ja za godz wychodzę najpierw do banku a potem na pogrzeb.. moja temp bez zmian.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2012, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    cześc :)ta tak sobie tłumacz że to 7 dzień.. temp skoczyła bo ci mówię że nie masz typowych normalnych objawów.. jak tam plamienie? nadal jest?
    ja za godz wychodzę najpierw do banku a potem na pogrzeb.. moja temp bez zmian.

    Tyśka wczoraj wieczorem była jeszcze czerwona niteczka w śluzie..narazie jest czysto..kochana i nie ze sobie tłumacze ale tak jest :) a dzis miałam głupie sny normalnie szok...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2012, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sniło mi sie ze mam dzidziusia :)dziewczynke :) i ze ona malutka była w ciaży..i urodziła bliźniaki..i one takie maluteńkie były..i ze ja z m ten poród odbierałam...dziwaczne co nie???

    no ja z reguły w 7 dniu po owu mam najwyzsza temp a potem ona powoli spada...

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ