Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za życzenia dla Madzialeny :)
    Karoam kopa lat kochana życzę Ci zieloności :)
    Kurcze kiedy ja będe miała czas tu znowu posiedzieć z Wami?
    Obiecuję,że jeszcze zajrzę :****************************

    karoam, kiti, aisa, nick nieaktualny, Selena, patrycja, Fedra lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Jestem padnięta a tu jeszcze nie koniec tego dnia a kolejne wcale nie zapowiadają sie jakoś lżej bo wszystkim sie wydaje ze jak człowiek rano nie wychodzi z do u do pracy to ma mnóstwo wolnego czasu...

    Czasem ludzka hipokryzja mnie rozwala...

    Ale co zrobic trzeba walczyć ;)



    Fedra sesese toc my nic nie robimy i nie napiszę gdzie se grzebiemy bo wolnego czasu mamy full of

    aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia wdepaj częściej! !!!! Buzaki

    aisa, patrycja, Fedra lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Wszystkim kotom życzę dużo zabawy i ciepła z okazji dnia kota.
    A moje dziecko z okazji tego święta spało dziś do 7:30 prawie. Takie święta to ja lubię.

    Miłego dnia.

    Selena, patrycja, aisa, magdzia26, Fedra, kiti lubią tę wiadomość

  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D

    nick nieaktualny, Selena, patrycja, aisa, magdzia26, a-koczek, Kaja, Fedra, kiti lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciaa wrote:
    Dzień dobry :D
    Witam witam na starszych śmieciach.
    Pozwolili ci wejść w końcu.

    Ruciaa, Selena, patrycja, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu ja głupia usunęłam konto. Teraz muszę tyle walczyć o autorytet :(

    nick nieaktualny, Selena, aisa, a-koczek, Fedra, kiti lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciaa wrote:
    Czemu ja głupia usunęłam konto. Teraz muszę tyle walczyć o autorytet :(
    Jak koleżanka czegoś nie wie niech pyta. Tu tych autorytetów jest pełno; ) :) :) :)

    patrycja, aisa, magdzia26, Fedra lubią tę wiadomość

  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Witam witam na starszych śmieciach.
    Pozwolili ci wejść w końcu.

    Pozwolili, a raczej ja durna ominęłam jedną kwestię :P nie będę wchodziła w szczegóły, ale oto jestem :D

    nick nieaktualny, Selena, patrycja, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciaa wrote:
    Pozwolili, a raczej ja durna ominęłam jedną kwestię :P nie będę wchodziła w szczegóły, ale oto jestem :D
    To najważniejsze że jesteś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 08:16

    patrycja, Fedra lubią tę wiadomość

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Witaj Ruciaa :)

    Ruciaa, Fedra lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Dzień dobry :) Witaj Ruciaa :)

    Witaj Selenko :)

    Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aga :) no to Marceli zaszalał ;) mój Kacpi tylko w weekendy tak śpi ;) bo na tygodniu nie dobra mama budzi Go przed 6...no ale nawet nie tak źle na to reaguje :) lubi chodzić do "didi" ;)

    nick nieaktualny, aisa, Strazaczka1990, Fedra lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruciu czyżby Twój powrót miał związek ze staraniami o kolejnego brzdąca ? czy po prostu się za nami stęskniłaś? ;)

    nick nieaktualny, Fedra, Ruciaa lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Rucia miło, że wróciłaś ;)

    Aga a jaki prezent masz dla kota z okazji jego święta ? :D

    Fedra, Ruciaa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :D

    Cześć Rucia :D Fajnie, że jesteś :D

    wszystkim kotom super dnia ;) a ich właścicielkom jeszcze lepszego ;D

    nick nieaktualny, patrycja, Selena, Strazaczka1990, Fedra, Ruciaa lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Jestem padnięta a tu jeszcze nie koniec tego dnia a kolejne wcale nie zapowiadają sie jakoś lżej bo wszystkim sie wydaje ze jak człowiek rano nie wychodzi z do u do pracy to ma mnóstwo wolnego czasu...

    Czasem ludzka hipokryzja mnie rozwala...

    Ale co zrobic trzeba walczyć ;)

    Kiedyś też miałam takie myślenie, że mamy to mają dużo czasu, ale przekonałam się na własnej skórze, że tak nie jest i teraz podziwiam każdą mamę, która opiekuje się dzieckiem, zdąży ugotować i posprzątać w domu nie wspominając już o innych obowiązkach.
    Po za tym praca trwa zazwyczaj 8h, a bycie mamą 24h.

    Fedra, kiti lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja wrote:
    Witam się i ja :)

    Rucia miło, że wróciłaś ;)

    Aga a jaki prezent masz dla kota z okazji jego święta ? :D
    Pozwolę mu żeby Marcel go w końcu dopadł :)

    patrycja, aisa, Selena, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Ruciu czyżby Twój powrót miał związek ze staraniami o kolejnego brzdąca ? czy po prostu się za nami stęskniłaś? ;)
    No właśnie.?

    Ruciaa lubi tę wiadomość

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Pozwolę mu żeby Marcel go w końcu dopadł :)

    ahha :P Ciekawe czy będzie z tego zadowolony :P

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
‹‹ 6090 6091 6092 6093 6094 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ