X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiek też fikał, ale On do 32tc siedział dobrze a potem fikał.
    Tym razem chodzi o to czy dziecko prawidłowo przybiera na wadze. W Pl od razu sprawdzą na usg a tu mierzą macicę. Jak przyrost za mały to może być znak że dziecko za mało przybrało na wadze. Położna mówiła, że ten misji wynik to raczej nie zły przyrost a przez to ułożenie. Ale sprawdzić trzeba więc się sprawdzi.
    Na obroty ma jeszcze czas choć wolałabym żeby nie robiło takich atrakcji z fikaniem jak Jasiek.

    A urlop cóż. Będzie musiał poczekać. Z Waszymi chłopakami pojedziecie ;)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zdjecie jest na fb bo nie wiem jak tu wrzucic. Chociaz nie udało mi sie dobrze go zrobic bo ciagle sie krecił. ale efekt duzo fajniejszy niz na zdjeciu. Troche psina skołowana chodzi i obrazony jest na maksa jak mogłam go pozbyc dlugiej siersci. ale mysle ze jeszcze dzien i wroci wszystko do normy. Wczoraj to wogóle córce nie dał sie dotknąc jedynie ja mogłam.

    Fedra lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy maluch powinien sie odwrócic i jak poznać ze juz jest głowką w dól? Bo mi sie wydaje ze synuś ciągle w poprzek lezy.

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno małe pytanko kiedy pakowac torbe do szpitala? belly pokazuje ze dopiero w 37 tygodniu. ale chyba powinno sie wczesniej?

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.

    Koczku ja już bym spakowała :) Tak na wszelki wypadek.

    Libra termin ma chyba maj/czerwiec.

    Aisko dobrze, ze cukier w porządku. Czekam z niecierpliwością na twoje USG. :)

    Magdzia też mi się wydaje, że to od lakieru.

    Koczku widziałam psinę :D zajebisty irokez. Jak chcesz to wrzucę zdjęcie za Ciebie ;)

    patrycja, kiti, Fedra lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://megawrzuta.pl/download/4f556207aa8be2361fe4b5c90a2ff488.html

    kiti, patrycja, Kaja, aisa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia dzięki. Ma jeszcze tatuaż ale zakrył ogonem. Dla mnie to kolosalna zmiana bo miał strasznie długą sierść praktycznie do podłogi i wielką grzywę ala lew a teraz taki golusieńki . W końcu skończy się problem z sierścia w domu której było pełno wszędzie

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli powoli mogę się już pakować.

    Kaja lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.
    Moja @ się skończyła zanim się zaczęła. Dwa dni małego plamienia bardzo małego więc to chyba nie @. A może to po seksie jakieś plamy były tylko już sama nie wiem.

    Libra na czerwca ma termin z tego co kojarzę.

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Aisko super, że cukier ok ;) To czekamy teraz na twoje usg.

    Koczku piesek wygląda ekstra, mój jak pierwszy raz został pozbawiony sierści to pół dnia leżał pod łóżkiem i się w ogóle nie ruszał, może się wstydził :P

    Tak Libra ma termin na czerwiec, bo jeszcze chyba pisałam, że w moje urodziny ;)

    Ruciaa, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Tak Libra ma terminach czerwiec :)
    Fajnie ze Zosia juz urodziła wiecie co u niej? Czy wszystko ok?
    Ja juz po 30 tyg miałam spakowana torbe która co dwa dni przepakowywalam pomimo że miałam cesarke ;)
    Koczku fryz psa boski uśmiałam się choć chyba jemu nie do śmiechu ;)
    Aga to nie ciekawie z tym plemieniem to ja nie mam pojęcia co jest grane :/

    aisa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spakowalam torbę koło 38 tyg :P jakoś nie mogłam się do tego zabrać :D
    Aisko mąż chyba zadowolony z prezentu :P

    aisa lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka urodziła, wszystko jest ok :-) Dostałam info kilka dni temu :-) Szymek śliczny :-)
    Wpadłam nadrobić, bo ostatnio mam taki zamęt w pracy, że nie ma na nic czasu.

    Miałam się zwolnić i już wypowiedzenie przyjęli, po czym zadzwonili i chcą o lepszych warunkach zatrudnienia porozmawiać. Jednak prezes dojechać nie może jakoś przez kilka dni i czekam. Daję mu na to dwa dni, jak nie to podtrzymuję wypowiedzenie i koniec zabawy :-)

    Spadam do łóżeczka, bo od rana głowa mnie boli, wlecze mi się znów cykl, jutro 60 dc. Znów coś poszło nie tak. Znowu trzeba na badania i do lekarza...chyba odpuszczę, bo świra dostaję.

    Już nic a nic się nie denerwuję, nic a nic się nie spieszę i nie spinam specjalnie ale fajnie by było znowu wrócić do równowagi.

    Możecie w to uwierzyć, że nabrałam od świąt 6 kg- znów tyyyyle wody nabrałam. Chyba przeniosę się na forum dla hodowców słoni, bo one tez tak wody nabierają :-P
    :-)

    Ściskam Was baaaardzo mocno :-) Jak Wasze starania? Wiosna, bociany, zielona trawka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 22:54

    Ruciaa, patrycja, Fedra, magdzia26, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 03:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!

    Ale długo mnie tu nie było :) Przeklęta ta robota na własny rachunek... Gdzie się podziały czasy, gdy mogłam sobie bezkarnie siedzieć kilka godzin dziennie na ovu?? :P

    Ciekawa byłam strasznie co u Was, więc postanowiłam wpaść. Pal licho, że jest trzecia w nocy.

    Kaju, Koczku, Aisko - mam nadzieję, że Wasze ciąże przebiegają gładko jak po maśle!

    I mam nadzieję, że starające się dziewuszki szybko ujrzą na teście drugą krechę :)

    Trzymajcie za mnie kciuki, bo wczoraj zaczęłam dwutygodniową dietę detoksykującą organizm. Dziś i wczoraj jechałam na samych warzywach jutro (pardon - DZIŚ) dochodzą jogurty, po dwóch dniach kasze itp... Mam nadzieję, że choć z 2 kg zgubię, bo niestety ćwiczenia fizycznie mi TOTALNIE nie wychodzą (tzn. nie jestem w ogóle systematyczna...), więc może tym kanałem się uda...

    Ściskam Was mocno!!!

    Ruciaa, patrycja, Fedra, magdzia26, AGA 30, Kaja, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayuśka ! o.O Nie wierzę :D

    patrycja, Fedra, Kaja lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewoje :)

    To jeszcze raz - Mayuśka święto czy jak? :D Welcome back :D
    Jeju poszukaj pracy na miejscu, w normalniejszych godzinach, ja ci mówię. Ale zobacz ... wystarczyło złożyć wypowiedzenie, a szefostwo od razu skłonne do negocjacji ;)
    Z Zośka defacto założycielką tego wątku nie rozmawiałam łohohohooooo i jeszcze dawniej.
    A mi może jakoś w lato uda się zobaczyć szczęście Libry :)
    Miłego dzionka

    patrycja, Fedra, magdzia26, kiti, aisa lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Jeju, widocznie zależy im na tobie jeśli chcą jeszcze pogadać, szkoda tylko, że człowieka dopiero doceniają jak chce odejść.

    mauysia co ty spać nie możesz ? :P Trzymam kciuki za dietę :)

    Fedra, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gud mornink dziewoje, szybko skrobnę co nie co i wracam do roboty.

    Jeju - muszę obczaić o co chodzi z Twoją pracą, bo bez bicia przyznam, że nie nadrobiłam strat czytelniczych od... października, gdy byłam tu po raz ostatni :)

    Ruciu - ano jestem :D

    Patrycja - mogę spać, jak najbardziej! Z tym że miała miejsce klasyczna ostatnio sytuacja: zasnęłam wraz z młodymi (w ubraniu ofkors), obudziłam się ok. 2 w nocy i zabrałam się za - na szczęście krótkie - tłumaczenie, które miałam zrobić na rano. No i trzeba było zrobić... Ale w ramach nagrody zajrzałam sobie tutaj ;)

    patrycja, Fedra, Ruciaa, Kaja, kiti, AGA 30, aisa lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zauważyłam, że ostatnio dużo z was wraca po dłuższej lub krótszej nieobecności na ovu. I tak sobie myślę czy może pojawią się kolejne fasolki ? :P

    Fedra, Kaja, AGA 30, aisa lubią tę wiadomość

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • Ruciaa Przyjaciółka
    Postów: 84 280

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie odgrzebałam stronę z niusem o mojej ciąży. Po co ja głupia kasowałam konto?

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/plemniczka-staraczka-i-tyska,47,2179.html

    magdzia26, aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72161.png

    https://www.maluchy.pl/li-72162.png
‹‹ 6163 6164 6165 6166 6167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ