Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dobrą wiadomośc :D Gorączka mi spadła, więc prawdopodobnie jutro termometr idzie w ruch i mierzę rano temkę :D yes :D uwielbiam :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mauysia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laski wieczorową porą !!!!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze leż i się nie ruszaj a ja ta wredna odgonię od Ciebie :).
    Mirynda to przed dziwami postaw @ wstęp wzbroniony albo zajęte przez fasolkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    A ja mam dobrą wiadomośc :D Gorączka mi spadła, więc prawdopodobnie jutro termometr idzie w ruch i mierzę rano temkę :D yes :D uwielbiam :D

    Czyli już nam zdrowiejesz :) To super!! :D :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was kobitki :) ciesze się że już Ci lepiej Rucia :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus ta twoja temp jakoś wariuje mam nadziej że to za sprawka fasolinki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    i dobrze leż i się nie ruszaj a ja ta wredna odgonię od Ciebie :).
    Mirynda to przed dziwami postaw @ wstęp wzbroniony albo zajęte przez fasolkę :)

    Ni głupi pomysł :) Mam nadzieje że się nie pojawi i na sylwestra będzie niespodzianka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Agus ta twoja temp jakoś wariuje mam nadziej że to za sprawka fasolinki :)

    Mała w ostatnim cyklu też takie skoki miałam!!!
    Nadzieję mam wielką na ten cykl!! Jak się nie uda to od stycznia dalej CLO niestety!!!;-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    A ja mam dobrą wiadomośc :D Gorączka mi spadła, więc prawdopodobnie jutro termometr idzie w ruch i mierzę rano temkę :D yes :D uwielbiam :D

    No to zdrowiej Rucia i do boju dalej!!!;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całego serduszka życzę Ci tego :) Ja myślałam że ja będę miała prezent na święta dla mojego M. i niestety nie wyszło przylazła @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus żeby Ci w końcu się udało :) gdybym mogła to oddała bym Ci moja kolejkę na dzidzie żeby Ci szybciej się udało. :)
    U mnie jeszcze nic nie wiadomo będzie mam 2 stycznia wizytę i po tym cyklu okaże się co dalej mam tylko nadzieje że po tym zrobią mi drożność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2012, 18:22

    mauysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Agus żeby Ci w końcu się udało :) gdybym mogła to oddała bym Ci moja kolejkę na dzidzie żeby Ci szybciej się udało. :)

    Mała dzięki za dobre słowa!!! No ja też bym ci jedną ale tylko udaną oddała he he!!!
    Nic tylko trzeba swoje odczekać!!
    Zastanawiam się czy nie przestać tempki mierzyć do końca cyklu!!!
    Może spokojniejsza bym była he he!!;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś ja w tamtym cyklu odpuściłam że teraz mam problem z pamętać żeby ja w tym cyklu mierzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje że coś w tym miesiącu jednak wyjdzie. Straaasznie się ciesze ale też się boję :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Aguś ja w tamtym cyklu odpuściłam że teraz mam problem z pamętać żeby ja w tym cyklu mierzyć.

    No to może nie będe odpuszczać bynajmniej na przyszłość będzie do porównywania jakby niestety znowu nic nie wyszło!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus to ja dziś wieczorkiem pogadam z góra żeby Ci zesłał już maleństwo żebyś mogła fluidy rozsyłać nam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miryndaa wrote:
    Ja mam nadzieje że coś w tym miesiącu jednak wyjdzie. Straaasznie się ciesze ale też się boję :(

    A mi się wydaje jak patrze na twój wykresik że chyba Ci się udało bo tak wysoko temp stoi że ho ho

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    agus to ja dziś wieczorkiem pogadam z góra żeby Ci zesłał już maleństwo żebyś mogła fluidy rozsyłać nam :)

    No to mała gadaj gadaj z tą GÓRĄ!!! Moze pomoże he he!!!
    NO to czekanie mnie wykończy znowu ale dobrze że mój M jest w domu do 6 to jakoś to szybciej mi zleci!!!;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirindaa mi też twój wykresik się podoba!!!ładnie tempka wygląda!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogadam pogadam :) to bynajmniej będzie Ci raźniej :)

‹‹ 883 884 885 886 887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ