Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała leci !!!!
    Mój M dziś do pracy jedzie !!! Ach wszystko co dobre szybko się kończy!!!;-(
    Zima u mnie się zrobiła!!!

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    kiti wrote:
    no ale czy testy mogły by aż tak długo nie pokazywać ? ;-)

    a używałaś tych ultra czułych?
    wyliczyłam że to twój 14dpo.. cóż póki nie ma @ to nadzieja jest.

    używałam takich o czułości 10... tylko że to są z internetu ... no tylko czekanie pozostało... ehhh jak ja tego nie lubie... dobrze że jutro na studia jadę to będę miała zajęcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2013, 17:20

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zostaje na tym wątku;)

    mauysia lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj m.się właśnie pakuje, jutro jedzie w delegację i wraca w piątek dopiero:-(
    Te wolne dni zawsze za szybko lecą i nie wiadomo kiedy czas ucieka.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas zimy brak :) dzisiaj nawet ładnie było tak wiosennie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na śląsku drzewa w śniegu ale pogoda nieprzyjemna ,tak ponuro...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczynki ja dziś źle się czuje więc zmykam :) do jutra życzę wam miłego wieczorku :)

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis tez jakos źle sie czuje chyba przez ta pogode

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi22 wrote:
    ja dzis tez jakos źle sie czuje chyba przez ta pogode

    ja tez jakaś osłabiona a jeszcze stawy mi dokuczają

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, wesołych świąt:)
    kiti... może jeszcze za wcześnie... mi gin kazał testować 2 tyg. od terminu @, ale tyle aż nie wytrzymam:) chyba już po 7 dniach po @ skoczyłabym na bete...

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko na chwilkę chciałam powiedzieć że Nas zasypało i pada nadal cos pięknego w końcu mamy zimę :)

    Amicizia, a-koczek lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Blondi22 wrote:
    ja dzis tez jakos źle sie czuje chyba przez ta pogode

    ja tez jakaś osłabiona a jeszcze stawy mi dokuczają

    mi znowu cos staw w kolanie strzelał ;/ ech nie lubie tego co to bedzie na starosc

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez pada śnieg, ale plucha się robi bo jest na plusie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Rutka co ty masz za temp? 37 w 1 fazie? chora jesteś, znaczy przeziębiona?

    No własnie nic mi nie dolega :( nie wiem o co chodzi.

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Gosiu, wesołych świąt:)
    kiti... może jeszcze za wcześnie... mi gin kazał testować 2 tyg. od terminu @, ale tyle aż nie wytrzymam:) chyba już po 7 dniach po @ skoczyłabym na bete...

    o kurcze to aż tak długo po spodziewanej @ test należałoby by robić... to się nieźle pośpieszyłam z tym 8dfl ;-)

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam,że 18dpo to już duże prawdopodobieństwo ciąży.

    a-koczek lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam brodawki wrażliwe i piersi mi się wydaja takie masywne i ciężkie hymm ??:/i mam pełno syfków na buzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2013, 19:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti, jestem bardzo ciekawa Twojego cyklu... wykres bynajmniej wygląda pięknie... oby i owocnie!

    kiti, Beata lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pojechał ten mój chłopek i sama z kotem zostałam!!!!
    A u was jak wieczorek mija!!!
    Mnie jajnik lewy kuje i pod pępkiem w brzuchu kucia jakieś mam pewnie na @ !!!

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No i pojechał ten mój chłopek i sama z kotem zostałam!!!!
    A u was jak wieczorek mija!!!
    Mnie jajnik lewy kuje i pod pępkiem w brzuchu kucia jakieś mam pewnie na @ !!!

    biedna , głaszczę cie po główce na pocieszenie :)
    twój maż pracuje w innym mieście? Czy wyjechał w delegację?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
‹‹ 960 961 962 963 964 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ