X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jeszcze w pracy?
    Do 22

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, współczuje!
    Ja znowu mam jakiś kryzys, nie przedłuża umowy super dziewczynie i to chyba też nas dzisiaj rozbiło w pracy :( miałyśmy fajną grupkę, a zaczyna się sypać. Już się boję jak będzie od września... aaale, jeszcze mam nadzieję że będę nie długo w ciąży i nie będę musiała się przekonywać...
    Ale jakoś tak mi w środku zle... a te dni się tak strasznie ostatnio ciągną...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie przedłużą? Kurde! Wkurza mnie to, jak ludzi się traktuje. Jak na loterii!!

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia - też tego nienawidzę :(( dziewczyna jest super pracownikiem, serio jest najlepsza, wnosi energię, robi wszystko co trzeba w tempie błyskawicy do tego jest przemiła, ale... szef ma zatargi z jej teściem!!! Prywata tylko i wyłącznie :( "przykro mu" ale musi... grrr, okropne to jest :(

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Magdzia - też tego nienawidzę :(( dziewczyna jest super pracownikiem, serio jest najlepsza, wnosi energię, robi wszystko co trzeba w tempie błyskawicy do tego jest przemiła, ale... szef ma zatargi z jej teściem!!! Prywata tylko i wyłącznie :( "przykro mu" ale musi... grrr, okropne to jest :(
    Ale podejscie....

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ten dong może być ze swansona? Bo robie zamówienie w aptece i może bym wzięła.

    SusannaDean lubi tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Do 22
    już niedługo do domu

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiak ja uzywalam tego swanson jest ok!

    Rene no godzina z hakiem

    Mam mokro i boki mnie podbrzusze...

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Magdzia - też tego nienawidzę :(( dziewczyna jest super pracownikiem, serio jest najlepsza, wnosi energię, robi wszystko co trzeba w tempie błyskawicy do tego jest przemiła, ale... szef ma zatargi z jej teściem!!! Prywata tylko i wyłącznie :( "przykro mu" ale musi... grrr, okropne to jest :(
    brak słów na takich ludzi:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    brak słów na takich ludzi:-(
    Mnie tez brak :(

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też :( to ogólnie stary dziad, który pokłócił się z drugim starym dziadem... przypominają mi takich zgryźliwych tetryków. Ale żeby na tym musiała cierpieć niczemu nie winna dziewczyna?! :( mam nadzieję że jeszcze nie raz pożałuje że tak ją potraktował i karma wróci...

    Ach dziewczyny, nie można by tak zapaść w sen od @ do starań a pózniej od starań do testowania? Życie byłoby o tyle mniej stresujące... ja się tak nakręcam na ten cykl bo ovu mam zaraz na początku urlopu, a urlop miesiąc więc już by coś było widać przed powrotem do pracy i nie ryzykowałbym przesilenia w pierwszych tygodniach... ale bym chciała :(... boje się że za bardzo...
    Wvxorajsze tulenie bobasa rozhulało moje instynkty do granic możliwości...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • ewelina1991 Przyjaciółka
    Postów: 88 28

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    staramy się z mężem przy stymulacji z clo. Cały czas jest oczywiście nadzieja, że się uda. Mamy urlop we wrześniu i chcieliśmy wyjechać na wczasy za granicę. Cały czas wstrzymujemy się z wykupieniem wakacji, bo: ,, co zrobimy jeśli się uda i będą to pierwsze tygodnie". Z drugiej strony nie można wariować i podczas starań trzeba też normalnie żyć.

    Proszę, podzielcie się ze mną swoją perspektywą :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    17.07. 2017-> 2 cs z clo
    19.08.2017-> cykl bez stymulacji
    30.09.2017 - > 3 cykl z clo bez owulacji
    26.10.2017 - 4 cykl z clo

    W 2017-2018 - stymulacje cykli + dwie inseminacje

    2018- 2020 starania naturalne

    2020 - nieudane stymulacje + propozycja in vitro od lekarza
    01.2021 - stymulacja do IVF
    02.2021 - punkcja, transfer odroczony
    Transfer 1 - nieudany
    Transfer 2 - poronienie zatrzymane w 10tc
    Transfer 3 - ciąża biochemiczna
    Transfer 4 - nieudany
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Mi też :( to ogólnie stary dziad, który pokłócił się z drugim starym dziadem... przypominają mi takich zgryźliwych tetryków. Ale żeby na tym musiała cierpieć niczemu nie winna dziewczyna?! :( mam nadzieję że jeszcze nie raz pożałuje że tak ją potraktował i karma wróci...

    Ach dziewczyny, nie można by tak zapaść w sen od @ do starań a pózniej od starań do testowania? Życie byłoby o tyle mniej stresujące... ja się tak nakręcam na ten cykl bo ovu mam zaraz na początku urlopu, a urlop miesiąc więc już by coś było widać przed powrotem do pracy i nie ryzykowałbym przesilenia w pierwszych tygodniach... ale bym chciała :(... boje się że za bardzo...
    Wvxorajsze tulenie bobasa rozhulało moje instynkty do granic możliwości...
    dobrze by było:-)
    ale niestety swoje trzeba przejść

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina1991 wrote:
    Cześć :)
    staramy się z mężem przy stymulacji z clo. Cały czas jest oczywiście nadzieja, że się uda. Mamy urlop we wrześniu i chcieliśmy wyjechać na wczasy za granicę. Cały czas wstrzymujemy się z wykupieniem wakacji, bo: ,, co zrobimy jeśli się uda i będą to pierwsze tygodnie". Z drugiej strony nie można wariować i podczas starań trzeba też normalnie żyć.

    Proszę, podzielcie się ze mną swoją perspektywą :)
    Mam to samo ale jednak jade ;) w polsce ale jednak daleko ale zdecydowalam zyc :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj pilik pilik bedzie dobrze wiem ze instynkt jest oj wiem

    pilik lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 10 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio dowiedziałam się że mama jednego dziecka z mojej grupy jest w ciąży i aż mnie skręciło lekko... a myslalam że mnie to nie rusza...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oj pilik pilik bedzie dobrze wiem ze instynkt jest oj wiem
    potwierdzam za każdym razem go mocno czułam i czuję nadal piękne uczucie<3

    pilik, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że forum nabiera tempa :)

    pilik, SusannaDean lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Widzę, że forum nabiera tempa :)
    Matka wątku czuwa :D

    Oj o tym instynkcie znowu sobie takich miłych myśli dużo przygnałam hehe trzeba spokojnie i zadaniowo ha ha ha :D

    Magdzia85F, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ostatnio dowiedziałam się że mama jednego dziecka z mojej grupy jest w ciąży i aż mnie skręciło lekko... a myslalam że mnie to nie rusza...!
    Wyciszyłaś te emocje, bo sie boisz marzeń, tak jak ja...Ale nie martw się już wkrótce

    Mnie jajnik kłuje jakby mi ktoś szpilkę wbijał, dziołchy co za dni przede mną pełne takich doszukiwań i zagadek : jestem? nie jestem? - ale wytrzymam :P Bo co miało się zadziać to się zadziało już <3 Zrobiliśmy z mężem wszystko co w naszej mocy hahhaha

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ