X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny utworzylam ta grupe w wiekszosci dla nas, ktore zakumplowalysmy sie na lipcowym testowaniu, ale zapraszam wszystkie chcace poplotkowac o rzeczach mniej waznych ale i tych calkiem powaznych,naszych bolaczkach i utrapieniach. Takze mimo mijajacych miesiecy abysmy nie stracily siebie z oczu!

    Magdzia85F, Rene, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się! :-)

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Melduję się! :-)
    Hej Madziu ;))))

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłaś, że przycichł trochę wątek lipcowek?

    Mnie trochę praca pochłania i stąd mniej wpadam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz dziewczyny potestowaly wiec i ucichl... Takze ciszej tam jakos ;) ale trzeba miec wspolny cel niekoniecznie na ten sam miesiac ale wszystkie bedziemy mamami ja to wiem :***

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja! :)
    Ostatnio mnie tutaj praktycznie w ogóle nie było przez natłok obowiązków, ale wracam już! :)

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tez ☺ fakt ze spokojniej na lipcowkach, ale wiecie jak to jest wakacje wyjazdy itp...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 7 lipca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem na lipcówkach, ale przed owu, wiec się słabo udzielam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2017, 23:20

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, super! Ja ostatnio jakieś intensywne dni w pracy, a popołudnia jakieś pol żywa. Mam nadzieję że weekend mnie ożywi!

    SusannaDean, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko wazne zebyscie byly i meldowaly vo uvwas nooo :***

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 8 lipca 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja! :) fakt ciszej na lipcu, ale jak np. ja się odezwałam to mało kto zauważył :( miłego dnia dziewczyny!

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Jestem i ja! :) fakt ciszej na lipcu, ale jak np. ja się odezwałam to mało kto zauważył :( miłego dnia dziewczyny!

    Chyba też ucichło bo coraz bliżej testowań, coraz więcej stresu i każda psychicznie troszk słabiej ogarnia... ale poprawimy się na tym wątku pewnie :D!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Jestem i ja! :) fakt ciszej na lipcu, ale jak np. ja się odezwałam to mało kto zauważył :( miłego dnia dziewczyny!
    Jagodowa mnie też.


    Mnie trzeci dzień zalewa @ i brzuch boli. Masakra jakaś!

    Mam czarne myśli co do mojej podwyżki. Bo jak nie dostanę, to chcę się zwolnić. Niestety u mnie w pracy traktują pracowników, jak robocopy. I przez to musiałam wstać, bo rozkmina mnie dopadła w łóżku.
    Mąż ma dwie nocki pod rząd, to sobie hybrydy zrobię. Jedna z forumowiczek dała mi parę pomysłów, co do wymiany lampy. Więc w poniedziałek kupię nową :-)

    Macie jakieś plany na weekend?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 09:00

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia u mnie w pracy tak samo dlatego liczę na ciążę ;) my już we Władku. Poranna kawa. Pozdrawiam!!

    SusannaDean, pilik, MamaNl, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam paznokcie w takim zapuszczonym stanie, echh. Kiedyś zawsze pomalowane, a teraz jak na jakąś uroczystość pomaluje to jest dobrze... normalne lakiery mi schodzą po dwóch trzech dniach, a na hybrydy czy żele nigdy nie umiałam się zdecydować...
    Ja mam w planach dużo szycia. Muszę teź posprzątać i coś by się przydało ugotowa... leczo chyba zrobię, mąż lubi, polowe zamrożę i będzie na zaś...
    Ja mam dzisiaj strasznie dużo kremowego śluzu, nie wiem o co chodzi z tym. Zrobiłam też czwarte podejście do mierzenia temperatury, dopiero czwarty pomiar (7dc), a ja już jestem zrezygnowana bo skacze jak zawsze...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Magdzia u mnie w pracy tak samo dlatego liczę na ciążę ;) my już we Władku. Poranna kawa. Pozdrawiam!!
    Władysławowo? Jadę za miesiąc <3

    Dziewczyny strzeliłam test żeby wykryć czy zastrzyk jeszcze mi świruje w organizmie, ale brak :D Czyli będą wiarygodne wszystkie bety i testy które zrobie oraz ból wczorajszy podbrzusza nie wynikał z obecnego w zastrzyku hcg bo już go nie ma skoro 10 tka nie wykryła to już jedyne jakie będzie to to które zarodek wyprodukuje, jęsli będzie :D

    Mam nadzieje, że tu na wątku nie będziemy pomijać swoich postów :)

    pilik, jagodowa91, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik ja też mam problem z paznokciami, teraz nic nie zrobie bo zapodaje lutkę, i boję się ze paznokiec zostanie w środku i nie mógłby być za długi wiec odpuszczę i w sumie nie przeszkadza mi to....

    Skacze tempka a tyle samo godz śpałaś i o tej samej porze mierzysz? :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tu lookam u mnie dziś mój do 12 w pracy a potem smigamy dondomku schody wykładzina wykładać bo doszłam do wniosku ze tak wole niż je malować ;)

    A tak pewnie od poniedziałku będę mieć więcej czasu tu jak znów będzie w pracy a dzieci w szkołach
    Okaże się w tygodniu chce jechać do chłopców do szkoły zapytać czy po wakacjach mogą już chodzić do normalnej szkoły holenderskiej bo ten pierwszy rok byli w zwykłej szkole językowej ale w sumie mówią prawie wszystko po holendersku i starszy naprawdę masę po angielsku

    Jest plan tez od września na szkole internetowa Polska
    Zobaczymy jak będzie

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to plany są, a nie mogą chodzic do normalnej wcześniej? jakie są wymogi ? Musi byc perfekt jezyk ?

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    pilik ja też mam problem z paznokciami, teraz nic nie zrobie bo zapodaje lutkę, i boję się ze paznokiec zostanie w środku i nie mógłby być za długi wiec odpuszczę i w sumie nie przeszkadza mi to....

    Skacze tempka a tyle samo godz śpałaś i o tej samej porze mierzysz? :)

    Śpię zawsze podobnie 7-8 godzin zwykle się staram, więc nie powinno to mieć znaczenia... dzisiaj pol godziny pózniej zmierzyłam, ale po godzinie (leżałam jeszcze) zmierzyłam jeszcze raz i identyczna uszka więc to raczej też bez różnicy... ale w każdym cyklu tak mam, dlatego wydaje mi się że u mnie to totalnie nie miarodajne...

    MamaNI ale czad, trzy języczne dzieci na starcie

    ds022el.png

    u4uGp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ