X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córka mówi jeszcze troszkę po arabsku miala chłopaka z Syrii super chłopak ale wiecie ja tylko stoję z boku ;)

    Wymagań jako takich nie ma ale musza się porozumiewać w miarę dobrze bo teraz uczą się matematyki poziom aż śmieszny podobnie jak w szkole średniej u córki i głównie języka a w normalnej szkole są przedmioty podobnie jak w Pl szkole

    Piłki moja tez skalakala jak głupia zobacz na mój wykres a teraz już tylko rośnie Haha ale od pewnego czasu mam budzik na 5 tylko do mierzenia temperatury

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko cichutko się przywitam ;) my w Krakowie, trochę pozwiedzamy, a w niedzielę ruszamy w góry :)) tam może być problem z zasięgiem. Proszę o mnie nie zapominać! Buziaki

    MamaNl, SusannaDean, Magdzia85F, jagodowa91, Rene, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście wykres zakręcony mocno... to próbuje dalej. Ja wstaje do pracy 6.15 i od razu mierze. Dzisiaj przed 7 bo się zagapiłam No ale różnica wlasnie mała. Na urlopie pewnie bedzie trudniej o regularność ;).

    Ja mam siostrę w Anglii i we Francji, No ale dzieciaki się tam urodziły i do ich szkół chodzą. Chociaż z Anglii siostra bardzo chce zeby córka lepiej po polsku mówiła i chodzi do sobotniej polskiej szkoły. Jak już jesteście tam jakiś czas to nie powinno być chyba problemu z przyjęciem do szkoły... ile chłopcy mają?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Ja tylko cichutko się przywitam ;) my w Krakowie, trochę pozwiedzamy, a w niedzielę ruszamy w góry :)) tam może być problem z zasięgiem. Proszę o mnie nie zapominać! Buziaki

    Zbliżacie się do mnie na Podbeskidzie ;) a gdzie w góry? Udanego urlopu i super pogody!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pilik to nie wiem sama, ja miałam to mierzenie jeden cykl i zarzuciłam w cholerę to

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna też chyba po tym cyklu zarzucę ;) albo i na urlopie odpuszczę... chce też testy ovu lepsze robić i miałam nadzieję jakoś te wszystkie objawy na raz skorelować żeby wiedzieć na zaś...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNi to ile lat mają twoje dzieci?

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Można dołączyć?


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Hej.
    Można dołączyć?
    Zapraszamy <3

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten post mi wcięło Heheh
    Moja córka ma 17 lat a chłopcy 10 i 8 lat najstarsza córka ma 20lat została w Polsce ale od niedzieli będzie tu w Holandii u znajomych ;)


    No i w Polsce są córki mojego partnera 9 i 8 lat także dzieci mamy dużo Heheh ;)

    A ja jestem lekko starszawa od was ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 10:13

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na all poszukać lakierów hybrydowych, pododawać do koszyka, co potrzeba a Wy już naklikałyście :P Fajnie, że tu możemy rozmawiać o wszystkim a nie tylko o ciąży :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna pozdrów smoka wawelskiego ... Kraków to moje miasto urodzenia moja mama do dziś tam mieszka Heheh ja tam długo mieszkałam później kilkanaście lat na Opolszczyźnie a ostatnie 2,5 roku w Holandii i tu chciałabym zostać ...

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Weszłam na all poszukać lakierów hybrydowych, pododawać do koszyka, co potrzeba a Wy już naklikałyście :P Fajnie, że tu możemy rozmawiać o wszystkim a nie tylko o ciąży :)
    dokładnie:-)
    Susanna brawo Ty:-)super wątek:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNI o jacie, to macie gromadkę rzeczywiście

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik świadomie i planowane Heheh może się okazać ze małe będzie trzeba zabrac z Polski bo matka znów zaczęła pic ehhh nie wiem skąd się biorą takie kobiety ...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah napisałam długiego posta i mi go "zjadło" :( idę gotować. Nic mi się dzisiaj nie chce! Mąż na uczelni, ma dzisiaj ostatni egzamin. Wieczorem może wyskoczymy na małe zakupy. Wypłata była, ostatnio nic dla siebie nie kupowaliśmy wszystko na leki i badania szło, coś nam się należy :p

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Pilik świadomie i planowane Heheh może się okazać ze małe będzie trzeba zabrac z Polski bo matka znów zaczęła pic ehhh nie wiem skąd się biorą takie kobiety ...

    Och współczuje bardzo, ciężkie są takie sytuacje :( ja mam piątkę rodzeństwa i teraz jak jestsem dorosła bardzo to doceniam :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Jagodowa mnie też.


    Mnie trzeci dzień zalewa @ i brzuch boli. Masakra jakaś!

    Mam czarne myśli co do mojej podwyżki. Bo jak nie dostanę, to chcę się zwolnić. Niestety u mnie w pracy traktują pracowników, jak robocopy. I przez to musiałam wstać, bo rozkmina mnie dopadła w łóżku.
    Mąż ma dwie nocki pod rząd, to sobie hybrydy zrobię. Jedna z forumowiczek dała mi parę pomysłów, co do wymiany lampy. Więc w poniedziałek kupię nową :-)

    Macie jakieś plany na weekend?
    współczuję @ a kiedy masz dostać odpowiedź co do tej podwyżki?
    Mam nadzieję że się pochwalisz pazurkami:-)
    planów jakiś konkretnych to nie mam

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam jedynaczka i zawsze mówiłam ze chce min 3 dzieci jak Antoś się urodził marudziłam o następne i mamy Franciszka tez Heheh także była 4 ...

    Córki partnera zaakceptowałam odrazu wiedziałam ze są i nie widzę innego wyjścia żeby się im krzywda działa

    Natomiast nasze chcieliśmy ale był polip Wiec bardzo uważaliśmy później mnie wkurzył i nie odzywałam się 2 miesiące zaczęliśmy znów wszystko dalej ciągnąć i nie robiliśmy dzidzi na sile ale kończył w środku i zawsze pytał czy tak chce Heheh żebym miała świadomość ze możemy mieć już potomka a nie za chwile ;)
    Zobaczymy Wiec czy potomek będzie mój K ma za miesiac urodziny i może to będzie prezent ....

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ