X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Władysławowo? Jadę za miesiąc <3

    Dziewczyny strzeliłam test żeby wykryć czy zastrzyk jeszcze mi świruje w organizmie, ale brak :D Czyli będą wiarygodne wszystkie bety i testy które zrobie oraz ból wczorajszy podbrzusza nie wynikał z obecnego w zastrzyku hcg bo już go nie ma skoro 10 tka nie wykryła to już jedyne jakie będzie to to które zarodek wyprodukuje, jęsli będzie :D

    Mam nadzieje, że tu na wątku nie będziemy pomijać swoich postów :)
    kochana nie ma innej opcji,już niedługo się o tym przekonasz:-)
    co do postów staram się wszystkie czytać i nikogo nie pomijać:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Ja tylko cichutko się przywitam ;) my w Krakowie, trochę pozwiedzamy, a w niedzielę ruszamy w góry :)) tam może być problem z zasięgiem. Proszę o mnie nie zapominać! Buziaki
    Udanego zwiedzania i pięknej pogody:-)melduj się w miarę możliwości:-)
    na pewno nie zapomnimy:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja może napiszę coś szybkiego o sobie.34 lata, starania od ponad 4 lat. 3 poronienia. Teraz mamy ostatni cykl naturalny i chyba iui.
    Pofczytywalam wątki o testowaniach miesięcznych. Raz chyba byłam na jeden wpisana.

    Ja lece zaraz na zakupy a potem trochę posprzatam. Maz śpi po nocce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 10:40

    SusannaDean lubi tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    No właśnie ten post mi wcięło Heheh
    Moja córka ma 17 lat a chłopcy 10 i 8 lat najstarsza córka ma 20lat została w Polsce ale od niedzieli będzie tu w Holandii u znajomych ;)


    No i w Polsce są córki mojego partnera 9 i 8 lat także dzieci mamy dużo Heheh ;)

    A ja jestem lekko starszawa od was ;)
    To mamy tyle samo dzieci:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ah napisałam długiego posta i mi go "zjadło" :( idę gotować. Nic mi się dzisiaj nie chce! Mąż na uczelni, ma dzisiaj ostatni egzamin. Wieczorem może wyskoczymy na małe zakupy. Wypłata była, ostatnio nic dla siebie nie kupowaliśmy wszystko na leki i badania szło, coś nam się należy :p
    Trzymam kciuki za egzamin Twojego męża:-)
    To musicie poszaleć,udanych zakupów:-)
    Ja wczoraj poszalałam i zamówiłam meble do salonu w przyszłym tygodniu koło środy mają być już nie mogę się doczekać:-)no i poprawiłam sobie trochę humor po wczorajszym negatywnym teście

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    To ja może napiszę coś szybkiego o sobie.34 lata, starania od ponad 4 lat. 3 poronienia. Teraz mamy ostatni cykl naturalny i chyba iui.
    Pofczytywalam wątki o testowaniach miesięcznych. Raz chyba byłam na jeden wpisana.

    Ja lece zaraz na zakupy a potem trochę posprzatam. Maz śpi po nocce.
    Witam i trzymam kciuki za owocny cykl:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNi lekko starszawa? Ej weź przestań.

    Moja młodsza siostra urodziła w wieku 18 lat, jak będzie miała 17letnie dziecko, to będzie mieć wtedy o 3 oczka więcej niż - czyli 35. A ja do tego magicznego wieku, do którego chcę mieć dzieci - max. 2 to nie wiem, czy się uda. Ale uważam, że szansę jeszcze mam :)

    Rene - nie wiem, kiedy. Bo w tym problem, że prezes jak mnie widzi, to ucieka ode mnie. Mój były przełożony wczoraj powiedział mojemu Mężowi (dobrze się znają) że nie sądzi, że dostanę. Zdołowało mnie to bardzo :(

    Jak zrobię to się pochwalę, ale mam dość krótkie paznokcie, bo niestety ale nie miałam ochoty o nie dbać.

    Idzianna miłego wypoczynku!!!!

    Pilik mi też często żżerało, dlatego przy długich postach, robię ctrlA i ctrlC, żeby skopiować na wszelaki.

    Pochwal się co kupiłaś sobie. Ja dopiero od poniedziałku poszaleję, bo dopiero przelew mi przejdzie. U mnie zawsze tak robią przelew w piątek, że dochodzi dopiero w pon!!!! :/

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam za Was wszystkie kciuki.
    Co do hybryd to ja też robię sobie sama.

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia ja mam jakiś bank odpowiedni bo dziewczyny jeszcze nie mają, a mi wczoraj ostatnim wieczornym przyszło ;). Nie ma co szaleć, ale może coś się dorwie. Ostatnio więcej kupuje materiałów i sobie szyje

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik pochwał się co szyjesz foty jakieś ???
    Ja co do szycia zupełnie się nie nadaje

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr wcięło mi post zaraz zagotuje !!!!

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Pilik świadomie i planowane Heheh może się okazać ze małe będzie trzeba zabrac z Polski bo matka znów zaczęła pic ehhh nie wiem skąd się biorą takie kobiety ...
    O kurcze... :( A co ona tak? Długo ma problem..? Niestety znam kobiety, które oddają ojcom dzieci i idą w długą...od alkoholu to jest zazwyczaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Och współczuje bardzo, ciężkie są takie sytuacje :( ja mam piątkę rodzeństwa i teraz jak jestsem dorosła bardzo to doceniam :)
    Mam czworo, dokładnie mam to samo <3

    Rene, pilik lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Magdzia ja mam jakiś bank odpowiedni bo dziewczyny jeszcze nie mają, a mi wczoraj ostatnim wieczornym przyszło ;). Nie ma co szaleć, ale może coś się dorwie. Ostatnio więcej kupuje materiałów i sobie szyje
    u mnie wczoraj po 10 rano była kaska:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdziaF co tam z Twoją babcia?

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    To ja może napiszę coś szybkiego o sobie.34 lata, starania od ponad 4 lat. 3 poronienia. Teraz mamy ostatni cykl naturalny i chyba iui.
    Pofczytywalam wątki o testowaniach miesięcznych. Raz chyba byłam na jeden wpisana.

    Ja lece zaraz na zakupy a potem trochę posprzatam. Maz śpi po nocce.
    Witaj, bardzo współczuje poronień sama to przeszłam :(

    O i proszę iui musi się udać, jakoś parametry nasienia obniżone?

    Rene jak ty 10 dpo testujesz to sie nie dziw :D Za dwa dni wysikasz drugą krechę ! Widziałaś na lipcu jak dziewcyzny nasze wysikały :)
    Na szczęście na tym wątku nie goni nas czas mozemy sobie równie dobrze siknąć w sierpniu czy wrześniu. bo wiem, ze i tak będziemy się cieszyć dzieciaczkami <3
    Alez powiało optymizmem
    Chyba dlatego, ze czytam horror najmoroczniejszy na swiecie "To" S. Kinga :D :D :D I musze odreagować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    MagdziaF co tam z Twoją babcia?

    Babciunia wyszła ze szpitala :) Czyli lepiej. Ale prawie nie chodzi, więc musi być ktoś ciągle. Dobrze, że nic z głową się nie stało, bo normalnie rozmawia:) Ja to Jej życzę 200 lat, tak świetna Babcia to skarb! Z resztą kazałam Jej czekać na prawnusia ode mnie:)

    Rene, SusannaDean, pilik, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Babciunia wyszła ze szpitala :) Czyli lepiej. Ale prawie nie chodzi, więc musi być ktoś ciągle. Dobrze, że nic z głową się nie stało, bo normalnie rozmawia:) Ja to Jej życzę 200 lat, tak świetna Babcia to skarb! Z resztą kazałam Jej czekać na prawnusia ode mnie:)
    Cudowne wiadomości !!!! <3 Dużo zdrówka dla babci
    No starsze kości to będą jeszcze trochę się regenerować zanim sama zacznie, babcia męża tak miała jak złamała rękę, już sie super nie zrosła


    Ja mam dziś 35 rocznicę ślubu teściów więc wieczorem jedziemy do nich z prezentem , kupiliśmy zastawę obiadową ładną :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Babciunia wyszła ze szpitala :) Czyli lepiej. Ale prawie nie chodzi, więc musi być ktoś ciągle. Dobrze, że nic z głową się nie stało, bo normalnie rozmawia:) Ja to Jej życzę 200 lat, tak świetna Babcia to skarb! Z resztą kazałam Jej czekać na prawnusia ode mnie:)
    tak bardzo się cieszę,silna kobieta z pewnością doczeka prawnusia bądź prawnuczki:-)

    Magdzia85F, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cudowne wiadomości !!!! <3 Dużo zdrówka dla babci
    No starsze kości to będą jeszcze trochę się regenerować zanim sama zacznie, babcia męża tak miała jak złamała rękę, już sie super nie zrosła


    Ja mam dziś 35 rocznicę ślubu teściów więc wieczorem jedziemy do nich z prezentem , kupiliśmy zastawę obiadową ładną :)
    wow piękna rocznica:-)Fajny prezent:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ