X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec jestem :)

    Rene, SusannaDean lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Su i Rene :)

    Udanej imprezki Su. Moi rodzice mieli w tamtym roku. Mają rocznicę 30 kwietnia a my z Mężem 28 kwietnia :P

    Rene, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziecko uśpiłam po sprzątaniu, myślałam że nie bede miec sił bo wczoraj posiedziałam z sis przy winku, piekną bransoletkę dostałam na 29 uro :)

    Rene lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Witaj, bardzo współczuje poronień sama to przeszłam :(

    O i proszę iui musi się udać, jakoś parametry nasienia obniżone?

    Rene jak ty 10 dpo testujesz to sie nie dziw :D Za dwa dni wysikasz drugą krechę ! Widziałaś na lipcu jak dziewcyzny nasze wysikały :)
    Na szczęście na tym wątku nie goni nas czas mozemy sobie równie dobrze siknąć w sierpniu czy wrześniu. bo wiem, ze i tak będziemy się cieszyć dzieciaczkami <3
    Alez powiało optymizmem
    Chyba dlatego, ze czytam horror najmoroczniejszy na swiecie "To" S. Kinga :D :D :D I musze odreagować
    jeszcze jakąś tam nadzieję mam ale nie chce się nakręcać bo potem gorzej boli.Widziałam i cieszę się że w końcu sypnęło:-)Przyjdzie taki dzień że będziemy tu czytać relację z porodów:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Pilik pochwał się co szyjesz foty jakieś ???
    Ja co do szycia zupełnie się nie nadaje
    to tak jak ja hihi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia super!
    Susanna a dużo już dzieci u Twojego rodzeństwa? Moi mają już łącznie siódemkę...! Najmłodszy nie całe 7 tygodni, najstarsze 9 lat... ale leci czas...
    Misiak17 witaj :) kurczę kolejna sobie z paznokciami radzi! Jak często trzeba robić? Kusicie...!
    MamaNI nie dam rady z telefonu wrzucić, ale stworzę dzisiaj katalog na fb moim robótkowym i podrzucę linka :) chociaż tam raczej ciuchów nie będzie. Figura nie ta co u się ludzią pokazywać :p a nie mam ciuchów obfoconych nie na sobie...
    A szyję od maja tak bardziej na serio! Kupiłam maszynę porządniejsza. Wcześniej tylko skracanie spodni i kilka poszewek :p więc moje rzeczy nie są idealne, ale uczę się dopiero ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 11:34

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jeszcze jakąś tam nadzieję mam ale nie chce się nakręcać bo potem gorzej boli.Widziałam i cieszę się że w końcu sypnęło:-)Przyjdzie taki dzień że będziemy tu czytać relację z porodów:-)
    O i te relacje porodów super będą patrzcie ile się już będziemy znały ha ha :D
    Będzie tak będzie <3
    No i w sumie mój czas nakręcania jest więc wieje optymizmem

    Szok nie mam krwawień z nosa....aj lekarz się pomylił (internista) że miałam niby naczynko w nosie..takiego wała, ja wiem, że to od tej krzepliwości, biorę zastrzyk i nic ! Eh :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Magdzia super!
    Susanna a dużo już dzieci u Twojego rodzeństwa? Moi mają już łącznie siódemkę...! Najmłodszy nie całe 7 tygodni, najstarsze 9 lat... ale leci czas...
    Misiak17 witaj :) kurczę kolejna sobie z paznokciami radzi! Jak często trzeba robić? Kusicie...!
    MamaNI nie dam rady z telefonu wrzucić, ale stworzę dzisiaj katalog na fb moim robótkowym i podrzucę linka :) chociaż tam raczej ciuchów nie będzie. Figura nie ta co u się ludzią pokazywać :p a nie mam ciuchów obfoconych nie na sobie...
    A szyję od maja tak bardziej na serio! Kupiłam maszynę porządniejsza. Wcześniej tylko skracanie spodni i kilka poszewek :p więc moje rzeczy nie są idealne, ale uczę się dopiero ;)
    Taaaaa w kwietniu siostra lat 18 urodziła synka, najmłodsza z nas....reszta robi karierę, imprezuje itp :D A ja jedna taka wybrakowana wszystkie choroby świata na mnie reszta rodzenstwa niby zdrowa

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su - niby więc dopóki nie spróbują nie wiadomo...!
    Ewi to sto lat! Rozumiem że urodzinki jakoś w okolicy? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 11:45

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    O i te relacje porodów super będą patrzcie ile się już będziemy znały ha ha :D
    Będzie tak będzie <3
    No i w sumie mój czas nakręcania jest więc wieje optymizmem

    Szok nie mam krwawień z nosa....aj lekarz się pomylił (internista) że miałam niby naczynko w nosie..takiego wała, ja wiem, że to od tej krzepliwości, biorę zastrzyk i nic ! Eh :D
    bo my tutaj jak jedna wielka rodzina:-)
    a jaki piękny będzie album z naszymi maluszkami jak go sobie stworzymy <3

    Magdzia85F, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Su - niby więc dopóki nie spróbują nie wiadomo...!
    Ewi to sto lat! Rozumiem że urodzinki jakoś w okolicy? :)
    Ano jakoś jestem wkurzona czasem na moje rodzeństwo oni nie rozumieją tego :(

    Rene zrobimy nie ma co :**

    Rene lubi tę wiadomość

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia zdrówka dla babci.

    Susanna nasienie raczej ok. Ciążę które ronilam zaskakiwaly za pierwszym razem. A teraz 1,5 roku nic. Owulacje mam. Niby wszystko ok. Dlatego chcemy spróbować iui.

    Pilik no robię sama . Trzymają mi się spokojnie dwa tygodnie czasem dłużej.

    Wróciłam z zakupów. Kawa i pączek teraz i sprzątanie.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Magdzia zdrówka dla babci.

    Susanna nasienie raczej ok. Ciążę które ronilam zaskakiwaly za pierwszym razem. A teraz 1,5 roku nic. Owulacje mam. Niby wszystko ok. Dlatego chcemy spróbować iui.

    Pilik no robię sama . Trzymają mi się spokojnie dwa tygodnie czasem dłużej.

    Wróciłam z zakupów. Kawa i pączek teraz i sprzątanie.
    Hm, a badałaś się?

    Kawa i pączek <3 oooj zazdrość :D

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, badałam. Kariotypy robiliśmy. Wszystko ok. Chociaż hormony chyba powtórzę w najbliższym czasie.

    Pączek dobry ale od poniedziałku chce odstawić słodycze bo trochę mi się przytyło ostatnio. Więc w ten weekend takie ostatnie grzeszki :)


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmotywowałyście mnie i nadrobiłam zaległości zdjęciowe! Od grudnia nic nie wrzuciłam... teraz nadrobiłam to może na bieżąco uda się dodawać :)
    Zapraszam do oglądania jak ktoś ma ochotę ;)
    https://m.facebook.com/cudapii

    Ja obiad ugotowałam, posprzątałam ile musiałam (ich nie jestem typem pedantki...!), pranie zrobiłam i zaraz siadam do szycia...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Tak, badałam. Kariotypy robiliśmy. Wszystko ok. Chociaż hormony chyba powtórzę w najbliższym czasie.

    Pączek dobry ale od poniedziałku chce odstawić słodycze bo trochę mi się przytyło ostatnio. Więc w ten weekend takie ostatnie grzeszki :)
    to życzę dużo wytrwałości:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy u was też tak duszno jest?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dziewczyny zmotywowałyście mnie i nadrobiłam zaległości zdjęciowe! Od grudnia nic nie wrzuciłam... teraz nadrobiłam to może na bieżąco uda się dodawać :)
    Zapraszam do oglądania jak ktoś ma ochotę ;)
    https://m.facebook.com/cudapii

    Ja obiad ugotowałam, posprzątałam ile musiałam (ich nie jestem typem pedantki...!), pranie zrobiłam i zaraz siadam do szycia...
    chętnie obejrzę :-)ja właśnie pranie wstawiłam,okna pomyłam za chwilę firanki idę wieszać:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Dziewczyny czy u was też tak duszno jest?

    O taaak, u nas duchota. Na burzę się zbiera.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Tak, badałam. Kariotypy robiliśmy. Wszystko ok. Chociaż hormony chyba powtórzę w najbliższym czasie.

    Pączek dobry ale od poniedziałku chce odstawić słodycze bo trochę mi się przytyło ostatnio. Więc w ten weekend takie ostatnie grzeszki :)

    No to dopytaj jeszcze lekarza czy czegoś wiecej nie trzeba zrobic u ciebie , a na jakim etapie byly poronienia?

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ