X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plotki staraczek i nie tylko
Odpowiedz

Plotki staraczek i nie tylko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny utworzylam ta grupe w wiekszosci dla nas, ktore zakumplowalysmy sie na lipcowym testowaniu, ale zapraszam wszystkie chcace poplotkowac o rzeczach mniej waznych ale i tych calkiem powaznych,naszych bolaczkach i utrapieniach. Takze mimo mijajacych miesiecy abysmy nie stracily siebie z oczu!

    Magdzia85F, Rene, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się! :-)

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Melduję się! :-)
    Hej Madziu ;))))

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłaś, że przycichł trochę wątek lipcowek?

    Mnie trochę praca pochłania i stąd mniej wpadam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz dziewczyny potestowaly wiec i ucichl... Takze ciszej tam jakos ;) ale trzeba miec wspolny cel niekoniecznie na ten sam miesiac ale wszystkie bedziemy mamami ja to wiem :***

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja! :)
    Ostatnio mnie tutaj praktycznie w ogóle nie było przez natłok obowiązków, ale wracam już! :)

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tez ☺ fakt ze spokojniej na lipcowkach, ale wiecie jak to jest wakacje wyjazdy itp...

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 7 lipca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem na lipcówkach, ale przed owu, wiec się słabo udzielam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2017, 23:20

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, super! Ja ostatnio jakieś intensywne dni w pracy, a popołudnia jakieś pol żywa. Mam nadzieję że weekend mnie ożywi!

    SusannaDean, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko wazne zebyscie byly i meldowaly vo uvwas nooo :***

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 8 lipca 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja! :) fakt ciszej na lipcu, ale jak np. ja się odezwałam to mało kto zauważył :( miłego dnia dziewczyny!

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Jestem i ja! :) fakt ciszej na lipcu, ale jak np. ja się odezwałam to mało kto zauważył :( miłego dnia dziewczyny!

    Chyba też ucichło bo coraz bliżej testowań, coraz więcej stresu i każda psychicznie troszk słabiej ogarnia... ale poprawimy się na tym wątku pewnie :D!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Jestem i ja! :) fakt ciszej na lipcu, ale jak np. ja się odezwałam to mało kto zauważył :( miłego dnia dziewczyny!
    Jagodowa mnie też.


    Mnie trzeci dzień zalewa @ i brzuch boli. Masakra jakaś!

    Mam czarne myśli co do mojej podwyżki. Bo jak nie dostanę, to chcę się zwolnić. Niestety u mnie w pracy traktują pracowników, jak robocopy. I przez to musiałam wstać, bo rozkmina mnie dopadła w łóżku.
    Mąż ma dwie nocki pod rząd, to sobie hybrydy zrobię. Jedna z forumowiczek dała mi parę pomysłów, co do wymiany lampy. Więc w poniedziałek kupię nową :-)

    Macie jakieś plany na weekend?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 09:00

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia u mnie w pracy tak samo dlatego liczę na ciążę ;) my już we Władku. Poranna kawa. Pozdrawiam!!

    SusannaDean, pilik, MamaNl, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam paznokcie w takim zapuszczonym stanie, echh. Kiedyś zawsze pomalowane, a teraz jak na jakąś uroczystość pomaluje to jest dobrze... normalne lakiery mi schodzą po dwóch trzech dniach, a na hybrydy czy żele nigdy nie umiałam się zdecydować...
    Ja mam w planach dużo szycia. Muszę teź posprzątać i coś by się przydało ugotowa... leczo chyba zrobię, mąż lubi, polowe zamrożę i będzie na zaś...
    Ja mam dzisiaj strasznie dużo kremowego śluzu, nie wiem o co chodzi z tym. Zrobiłam też czwarte podejście do mierzenia temperatury, dopiero czwarty pomiar (7dc), a ja już jestem zrezygnowana bo skacze jak zawsze...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Magdzia u mnie w pracy tak samo dlatego liczę na ciążę ;) my już we Władku. Poranna kawa. Pozdrawiam!!
    Władysławowo? Jadę za miesiąc <3

    Dziewczyny strzeliłam test żeby wykryć czy zastrzyk jeszcze mi świruje w organizmie, ale brak :D Czyli będą wiarygodne wszystkie bety i testy które zrobie oraz ból wczorajszy podbrzusza nie wynikał z obecnego w zastrzyku hcg bo już go nie ma skoro 10 tka nie wykryła to już jedyne jakie będzie to to które zarodek wyprodukuje, jęsli będzie :D

    Mam nadzieje, że tu na wątku nie będziemy pomijać swoich postów :)

    pilik, jagodowa91, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik ja też mam problem z paznokciami, teraz nic nie zrobie bo zapodaje lutkę, i boję się ze paznokiec zostanie w środku i nie mógłby być za długi wiec odpuszczę i w sumie nie przeszkadza mi to....

    Skacze tempka a tyle samo godz śpałaś i o tej samej porze mierzysz? :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tu lookam u mnie dziś mój do 12 w pracy a potem smigamy dondomku schody wykładzina wykładać bo doszłam do wniosku ze tak wole niż je malować ;)

    A tak pewnie od poniedziałku będę mieć więcej czasu tu jak znów będzie w pracy a dzieci w szkołach
    Okaże się w tygodniu chce jechać do chłopców do szkoły zapytać czy po wakacjach mogą już chodzić do normalnej szkoły holenderskiej bo ten pierwszy rok byli w zwykłej szkole językowej ale w sumie mówią prawie wszystko po holendersku i starszy naprawdę masę po angielsku

    Jest plan tez od września na szkole internetowa Polska
    Zobaczymy jak będzie

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to plany są, a nie mogą chodzic do normalnej wcześniej? jakie są wymogi ? Musi byc perfekt jezyk ?

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 lipca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    pilik ja też mam problem z paznokciami, teraz nic nie zrobie bo zapodaje lutkę, i boję się ze paznokiec zostanie w środku i nie mógłby być za długi wiec odpuszczę i w sumie nie przeszkadza mi to....

    Skacze tempka a tyle samo godz śpałaś i o tej samej porze mierzysz? :)

    Śpię zawsze podobnie 7-8 godzin zwykle się staram, więc nie powinno to mieć znaczenia... dzisiaj pol godziny pózniej zmierzyłam, ale po godzinie (leżałam jeszcze) zmierzyłam jeszcze raz i identyczna uszka więc to raczej też bez różnicy... ale w każdym cyklu tak mam, dlatego wydaje mi się że u mnie to totalnie nie miarodajne...

    MamaNI ale czad, trzy języczne dzieci na starcie

    ds022el.png

    u4uGp2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ