X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 lipca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria moim zdaniem to normalne ze zaczyans sie bardziej stresowac.. ale bedzie kochana dobrze :) zobaczysz juz niedlugo przytulisz Synka :)

    Paula 55 niestety nie wsyztsko jets tak abrdzo ok..hej dziewczynki

    ehhh dzis znowu troche poprztykalam sie z mezem .nie wiem jak on mnie znosi :(
    ciagle sie pytam co my takiego zrobilismy.. pomgaamy zwierzakom..nigdy nkomu nie zaszkodzilismy ;/ szanujemy sie chcemy tylko stwrzyc rodzine..i co i dupa.. dupa dupa ;/


    ehhh chyba zaczynam byc zgorzkniala i wredna.. moze czas zaczac wrocic do naczania fizyki..przynajmenij potrzymam jedna tradycje . ze fzyczki sa wredne ;/

    a tak to ogolnie wszytsko w miare ok.. pesek dochodi do siebie juz ma mala ranke jak po skalecznieu o srednicy 1 cm a rana byla o srednicy 15 cm dzis wet powiedziala ze do konca tyg bedzie po sprawie i mozna mu zdjac konierz :)
    za to martwie siekociczka ..bo traci na wadze .. a wczesniej sikala na miekkic rzeczach .. mam nadziejeze jednak to nie nerki bochyba ie pochlastam jak nawet kota mi ten u gory odbierze :( w czwartek mam z nia przyjechac na badania z krwi ehh .. nie chce jej stracic :(

    choc czego ja mam sie spodziewac i tak przeciez nawet on nam nie chce pomoc.. a jesli ktos mi powie ze doswiadcza tych najsilniejszych to niech se wsadzi taki dar ;/ bo ja mam dosc.. i moze czas najwyzszy stwierdzic ze mamy sie skoncentrowac tylko na sobie a wszystko inne i cale te pieprzone strania wsadzic sobie w dupe ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala prosba moglybyscie polubic moj Profil na FB

    https://www.facebook.com/cudazwlosow

    z gory dziekuje

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oto co dzis dorwalam :D
    Jest taka anegdota żydowska, którą bardzo lubię. Otóż pewien Żyd, w desperacji wielkiej, udał się po radę do rabina. „Nauczycielu, jak mam żyć? W jednej izbie dziesięcioro dzieci, żona… Jak żyć?” – zapytał. Mądry rabin oczywiście miał radę na to dictum i mówi: „Ty, Icek, kup sobie kozę i przyjdź do mnie za miesiąc”. Rada wydała się Ickowi dziwna, ale zrobił, jak mu polecono. Po miesiącu przyszedł znów do rabina, lamentując jeszcze głośniej niż poprzednio. „Rabbi, teraz to już naprawdę nie wiem, jak żyć. Jedna izba, dziesięcioro dzieci, żona wiecznie niezadowolona, a teraz jeszcze ta koza… Co ja mam robić?- zapytał zdruzgotany. Niewzruszony nauczyciel znów odezwał się mądrze: „To ty, Icek, wygnaj teraz kozę i zaraz przyjdź do mnie”. Icek posłusznie wykonał polecenie i szybko przybiegł do rabina. Tym razem ucieszony, szczęśliwy. Od progu wołał: „Rabbi, jak mnie teraz jest dobrze! Koza nie beczy! Nic nie śmierdzi! O, wielki jesteś i mądry, jak sam król Salomon!”.

    A o to co mi dzis moj maz zgotowal :D o 21 :D tak tak pozno :D

    a to co maz przyniosl m na kolacje talareczki posadzone jajeczko pomidorek i ogoreczek :D

    d64e7938d8100733med.jpg

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Paula no masz racje.. Ja juz tez chce Synka przy sobie.. Czekam na to..

    Aniu dziekuje za mile slowa..
    Wiesz, mysle ze powinnas isc do psychologa sie wygadac, napewno by Ci ulzylo.. Ciezka masz sytuacje i to normalne ze potrzebujesz tego..
    Wiadomo co z genetycznymi?? Czy ja cos przeoczylam?
    Paula ale fajnie z ta farma :D zazdroszcze :P
    Ewelinka u gina wszystko ok? Malo cos sie ostatnio odzywasz..

    Ja jednak do szpitala ide w czwartek, wtedy jest moja polozna i uGodnilysmy ze tak bedzie lepiej :) bede sie pewniej czula jak ona mnie wezmie pod swoje skrzydla :)

    Ania_84, Paula_29 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 lipca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Daria poki co nie mamy genetyki i chyba dlatego tak swiruje ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 lipca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm wyglada smakowicie :)

    Daria to moze i dobrze ze w czw skoro twoja oolozna bedzie. Bedziesz sie pewniej czula :)
    A jeden dzien nie zrobi roznicy :)

    Ide zjesc jakas kolacyjke bo mi Ania narobila smaka :P

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Jak tam plotkowe dziewczynki? :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Daria :)
    Hmm nocka dziwna bo jakies glupoty mi sie snily i plakalam przez sen :/
    Pogoda do kitu :( szkoda.
    Ale moze gdzies pojedziemy...
    A jak u ciebie???

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to wspolczucia.. Tez nieraz mam durne sny :/

    U nas ladna pogoda, za niedlugo chce sie zebrac do pasmanterii i robie karuzele dla synka :) zaluje ze wczesniej nie wzielam sie za robienie takich rzeczy :/

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja wczoraj nie zajrzałam już, bo pojechaliśmy z małym nad wodę, bo znajomi z pracy do mnie dzwonili, że są. A potem to zrobiliśmy sobie kolacyjkę i oglądanie wspólne filmu, a potem spać o 22 :D bo padliśmy wszyscy, najpierw Michaś ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu moim zdaniem tez powinnaś spotkać się z psychologiem, bo na pewno ci to nie zaszkodzi, a wręcz pomoże.
    Ania_84 wrote:
    ciagle sie pytam co my takiego zrobilismy.. pomgaamy zwierzakom..nigdy nkomu nie zaszkodzilismy ;/ szanujemy sie chcemy tylko stwrzyc rodzine..i co i dupa.. dupa dupa ;/


    choc czego ja mam sie spodziewac i tak przeciez nawet on nam nie chce pomoc.. a jesli ktos mi powie ze doswiadcza tych najsilniejszych to niech se wsadzi taki dar ;/ bo ja mam dosc.. i moze czas najwyzszy stwierdzic ze mamy sie skoncentrowac tylko na sobie a wszystko inne i cale te pieprzone strania wsadzic sobie w dupe ;/


    Aniu nie wiem czemu ale jak to czytałam to uderzyła mnie taka myśl, że może wy macie jednak komuś pomóc?? Może dlatego się wam nie udaje, że macie zostać najcudowniejszymi rodzicami dla jakiegoś porzuconego maluszka które nie może mieć wspaniałych i kochających rodziców?? Może taki plan ma ten na górze??

    Pamietaj kochana że Bóg zamyka drzwi ale otwiera okno ;)

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)

    Ania Daria ma racje chyba potrzebujesz fachowego wsparcia. moze taka rozmowa z psychologiem ci pomoze.

    u mnie tak goraco ze masakra...

    co macie dzis na obiad??


    Ja wczoraj ogladalam polozne na tvn style. kobieta polozyla sie o 21 spac po wczesniejszych probach wywoalania porodu z brakiem jakichkolwiek postepow z rozwarciem na 1cm i o 21:40 zadzwonila po polozna polozna weszla a ona trzymala dziecko na rekach juz narodzone. stala i byla w szoku ja tez:)


    te programy to kreca w szpitalach w angli i mam wrazenie ze tam jest zupelnie inne podejscie do kobiet w ciazy. nie ratuje sie tych najmlodszych ciaz niestety ale juz jak kobieta przychodzi do porodu to moim zdaniem rewelacja. chyba ze to tak tylko wyrezyserowane

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię czasami na te programy poparzeć, ale czasami na nie patrzę tak przez palce, bo niektóre sytuacje sa dla mnie niewyobrażalne że mogą sie zdarzyć :D

    czekaja lubi tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga ja tez momentami zamykam oczy;)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz przerazony jak na to patrzy;)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedziemy korzystac z pomocy ale nie psychologa a psychoterapeuty jedna dziewczyna na forum mnie uswiadomila jak duza roznica jes miedzy tymi specjalnosciami :)
    maz tez juz sie zgodzil teraz poki co musimy troche sie ogarnac z kasa.. bo jestesmy na minusie a wizyta u psychoterapeuty to badgatela 100 zl ;/

    Olga na adopcje nas nie stac..po porstu za malo zarbiamy nie mamy stalego domu ... nasz dom po drugie nie nadaje sie do warunkow adopcji ;/

    jesczez chlera przytlam 2,5 kg ;/
    wiec moich 78 zrobilo sie 80,5 ;/ kufa

    ale ogolnie jest lepiej te najgorsze dni jak zauwazylam to czas owulacji kiedy wiem ze kolejna sznasa ucieka z moim jajeczkiem

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria jak skonczysz to sie pochwal!!!

    Olus tez to ogladalam wczoraj i kiedys (bo wczoraj byla powtorka) :) niesamowite ze w jednej chwili akcja nie postepowala a zaraz trzymala juz maluszka na rekach :) a jej matka z fac.etem wyszli doslownie na chwile haha.

    Tak. Wiekszosc odcinkow poloznych i one born every minute kreca w Angli. Wogole wiekszkosc programow na tlc jej w wielkiej brytanii.
    No i powiem ci ze tu tak jest. Ja widze podejscie idac do poloznej, do szpitala, do sklepu. Tu kazdy jest mily i usmiechniety. Ńie robi ci łaski.
    Mi teraz z tym duzym brzuchem coraz czesciej sie zdarza idac przez miasto, czy w sklepie ze obcy ludzie zaczepiaja i pytaja na kiedy mam termin, czy to pierwszy dzidzius, jak sie czuje itp. Zycza zdrowia i powodzenia :) mile to ale na poczatku bylo dla mnie dziwne haha.

    czekaja lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a jaka jest roznica mniedzy tymi specjalizacjami??

    Paula super az pozazdroscic takie podejscia. bo widac ze one chca pomoc a nie ze robia lache. i do kazdej ciezarnej tak serdecznie podchodza jakby sie znaly:) w szoku bylam jak to pierwzy raz zobaczylam:)

    szkoda ze ludzie nie sa tutaj tacy mili.

    ide robic drugie sniadanko ale jeszcze nie wiem co:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róznica jak sie okazj=uje jest znaczna psychologo tylko wysluchuje pomaga .. zozumiec .. a psychoterapeuta drazy glebiej poznaje przyczyne takiego stanu, dodatkowo wraza terapie .. a nie leci tylko na lekach..
    jak sie okazuje psychoterapeuta musimiec dodatkowo skonczona dodatkowa specjalizacje :)
    i faktycznie ne duzo jest pscyhoterapeutow wiecej jest psychologow

    czekaja lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty juz drugie jesz a ja jeszcze przed pierwszym :) ale u mnie dopiero 9.24 :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 1598 1599 1600 1601 1602 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ