X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqu ja tez trzymam kciuki bedzie dobrze:)

    Ania super ze odpoczniesz. a co wyszło ze szkoła?? uczysz jeszcze??

    Anastazja zaWas tez trzymam kciuki:)

    ja wlasnie wrocilam do domku bylam z siostra poroznosic ulotki a pozniej na obiedzie w bio way:)

    milego popoludia.

    co z Olgą czemu sie nie odzywa??

    Ania_84, Anastazjaaa, Malenq lubią tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti witaj :)

    Ola - zrezygnowalam - dostalam kase i zakonczylam z nimi wpsolprace nie awrto ;/

    czekaja lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Stokrotka21 Autorytet
    Postów: 356 354

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodze do dr serafina mlody lekarz bardzo fajny, chodze prywatnie do viva med na wprost stokrotki. Kawka jak najbardziej. A jesli mozna wiedziec gdzie dokladniej mieszkasz? ja bywam u siostry na urszulanskiej tj. Kolo oskara, czesto tez bywam w gemini na jakis zakupkach

    f2w3rjjg5apekm56.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* :*

    Malenq, czekaja lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i dobrze tak jak piszesz szkoda nerwow. dobrze ze kase wyplacili.

    Ewelinka jak u Was??

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 21 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas hmm mam male diablatko haha :) mala w dzien spac nie chce!i koniec wieczorem juz taaaka zmeczona a zasnac nie moze i walczymy wczoraj do 23.30 haha taka mala terrorystka :) teraz usnela alleluja haha brzdac maly. A tak poza tym to ok mala rosnie i wydaje nowe dzwieki, ja juz smigam chociaz czasami padam na pyszczek :) i tak to leci juz zlecial miesiac! Zaraz grudzien i swieta i mysza 2 miesiace szok. We wtorek jedziemy na usg bioderek wiec trzymajcie ciotki kciuki zeby wszystko bylo ok!


    A jak tam u Was żabki?

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki trzymamy:)

    bardzo szybko leci czas. jak sie czujesz w roli mamy?? :)

    ja wiem ze jeszcze nie powinnam ale jestem troche zmeczona ciaza i marze zeby byl juz marzec i mala z nami:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka21 wrote:
    Chodze do dr serafina mlody lekarz bardzo fajny, chodze prywatnie do viva med na wprost stokrotki. Kawka jak najbardziej. A jesli mozna wiedziec gdzie dokladniej mieszkasz? ja bywam u siostry na urszulanskiej tj. Kolo oskara, czesto tez bywam w gemini na jakis zakupkach


    Ja chodze do Kowalewskiego, do pro-medu :)
    Ja mieszkam blisko Gemini, przy Jana Pawła :)
    No to Kochana podeślij na priv link do fb :) i jakoś sie zgadamy na kawke:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos jeszcze dziwnie sie czuje jak np. Moja mama mowi do malej ze mamusia zaraz zrobi cos tam haha. Ogolnie to mam takie dni ze np. Jak mala placze a ja nie moge jej uspokoic to nachodza mnie takie mysli ze moze zla mama jestem albo sie nie nadaje bo nie wiem co jest dziecku...albo rycze.,nie wiem czy to hormony jeszcze czy co......

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola juz blizej niz dalej do marca :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa więc nie bardzo wiem jak to jest z tym detektorem ciąży czy może się zdarzyć 60% i nie być w ciąży ?Moja temperatura płata figle sama już nie wiem , za 4 dni się dowiem ale aż mnie nosi!

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti nie sugeruj sie detektorem oznak ciazy. moze byc nawet 100 procent a w ciazy mozesz nie byc. jedynym potwierdzeniem ciazy jest pozytywny test ciazowy a najlepiej beta hcg:)

    Ewelinka na pewno hormony. jestes cudowna mama tylko sie jeszcze siebie uczycie i wszystko przyjdzie powoli.

    ja dzis od rana palcze nawet nie wiem czemu kazdy powod dobry i doprowadza mnie do lez.

    wiem ze za te slowa powinnam dostac mega wpier... ale nie akceptuje siebie w ciazy. tak bardzo jak czekam na malutka tak bardzo chce juz nie byc w ciazy i miec mala przy sobie. moje dziecko kocham juz najbardziej na swiecie ale siebie w ciazy nie lubie buuu:( wiem jestem okropna nie doceniam tego co mam

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaja co jest Kochana???

    ja CI powiemm, ze u mnie tez mało co brzuch widać ale juz odliczam do porodu...niby sie nie zmieniłam w ogóle tak fizycznie, oprócz małej piłeczki ale wole zeby Mały juz tu był:) a co za tym idzie wiosna, spacery :) i hałas w domku :):)

    Anastazjaaa, czekaja lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku nie warto robić testu, we wtorek mam dostać @ więc chyba poczekam dziś zwymiotowałam aż syn sie zmartwił bo ja nigdy nie wymiotuję , powoli zaczynam wariować :)chciałabym synusiowi pod choinkę kupić maleńkie buciki barrrdzo bym chciała , czas pokaże byle do wtorku !

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko skarbie ja wciąż nieraz mam takie myśli czy jestem dobra mama, jak nieraz nakrzycze na małego i później mam wyrzuty sumienia to tez mowie sobie, biedne dziecko mogło trafić lepiej, takie myśli to właśnie oznaką ze jesteś dobra mama

    Beti ty yestujesz we wtorek a ja w czwartek.... Juz nie mogę się doczekać mimo że wiem ze i tak się nie udało :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekają ja teraz miałam to samo, odkąd w lipcu zobaczyłam dwie kreski marzyłam aby był kwiecień i maleństwo było ze mną, ciąża wcale je jest wspaniałym stanem ciągle się martwisz ciągle coś boli.... Miło wspominam jedynie ruchy dziecka oczywiście tiago a nie mojego drugiego aniołka.


    W moim przypadku te obawy były uzasadnione.... Bo prawda jest taka ze póki nie masz dziecka przy sobie wciąż się zamartwiasz.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    wiem ze za te slowa powinnam dostac mega wpier... ale nie akceptuje siebie w ciazy. tak bardzo jak czekam na malutka tak bardzo chce juz nie byc w ciazy i miec mala przy sobie. moje dziecko kocham juz najbardziej na swiecie ale siebie w ciazy nie lubie buuu:( wiem jestem okropna nie doceniam tego co mam

    Czekaja, ja miałam podobnie, nie podobała mi się ciąża na żadnym etapie.
    Uzbrój się lepiej w cierpliwość, bo końcówka jest chyba najgorsza. Nie dość że się wlecze niemiłosiernie, to dochodzą często naprawdę okropne dolegliwości (zgaga, ból pleców, ból brzucha przy każdym ruchu, problemy z oddychaniem, ból miednicy, krocza, pachwin).
    Ja dziś w nocy płakałam, bo ulała mi się treść żołądkowa, zakrztusiłam się, mąż mnie klepał po plecach, ja kaszlałam i przy tym tak mnie brzuch bolał, że aż się popłakałam, że mimo tego wszystkiego nie odchodzą mi wody.

    Nie chcę Cię straszyć, ale będzie ciężej. Trzeba zacisnąć zęby i to przetrwać.
    Nawet mój mąż jest w szoku, że "zwykła" ciąża może aż tak dać w kość kobiecie.

    A u mnie oczywiście cisza, Synuś siedzi dalej. Mam wrażenie że nie dożyję do poniedziałku...

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha tez mam takie zdanie o ciazy, i nie mam pojęcia dlaczego nazywa się stanam błogosławionym bo powinno się nazywać takim stanem po porodzie jak masz już dziecko przy sobie

    Ale fakt ze przy niektorch kolezankach nie mogę tak mówić o ciazy bo są zbulwersowane :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki wspaniały domek stworzylas synkowi ze mu się nie spieszy ;)

    Nie wiem co teraz przezywasz bo młodego urodziłam dzień po terminie i tez juz byłam sfrustrowana i zmęczona.

    Wiec mocno trzymam kciuki aby Szymek namyslil się już wyjsc

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 22 listopada 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to tak strasznie nierzeczywiste. Tak bardzo kocham juz moja Ewunie a tak bardzo nie lubie ciązy. czuje sie mocno ograniczona chociaz tak naprawde moge robic wszystko co robilam przed zajsciem. mocno dokucza mi zgaga(mam podobnie jak Ty santocha ze odbija mi sie zolcia, problem nasila sie wieczorami musze spac na pol siedzaca zeby sie nie zakrztusic) ostatnio doszedl bol kosci ogonowej i bol nog. nie akceptuje swojego ciala w ciazy. musze dac rade jeszcze 3 miesiace a zdaje sobie sprawe ze bedzie trudniej. jedyne do czego sie usmiecham to ruchy malej chcociaz od wczoraj mi och szczędzi za bardzo i juz sie martwie.

    nie moge narzekac bo inne kobiety maja gorzej wiec na glos nie wypowiadam tych slow. tylko utaj Was.

    dzieki dziewczyny. pospalam troche i 'wstalam juz lepsza noga':)

    santoocha lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



‹‹ 1710 1711 1712 1713 1714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ