X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ploty,Ploty ploteczki :D
Odpowiedz

Ploty,Ploty ploteczki :D

Oceń ten wątek:
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy to normalne że ciągle od czasu do czasu czuje lewy jajnik? raz w nocy ból mnie obudził, dzisiaj też takie pulsowanie. Nie trwa to długo, ale co jakiś czas się ponawia. O co chodzi?

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago ja tak mam co cykl, po owulacji pobolewa mnie jajnik.. Mysle, ze to normalne

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Saramago ja tak mam co cykl, po owulacji pobolewa mnie jajnik.. Mysle, ze to normalne

    U mnie właśnie tak nie było, albo nie zwracałam wcześniej na to uwagi :) Dzięki

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo slicznotki! Pobudka:D
    Jednak ide do lekarza i wezme l4 do jutra niech sie w pracy wscikaja, mam to gdzies w sumie :) a chce w pelni wyzdrowiec

    Saramago lubi tę wiadomość

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Halo slicznotki! Pobudka:D
    Jednak ide do lekarza i wezme l4 do jutra niech sie w pracy wscikaja, mam to gdzies w sumie :) a chce w pelni wyzdrowiec

    Korzystaj jeśli możesz. Jestem za L4 :) ja ide w poniedziałek po następne.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, gdzie są wszystkie. Czekam i czekam, a tu cicho, głucho. Znaczy że musze iść okna pomyć, bo monologi mnie nudzą :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zawsze z tym zle czuje, mimo ze nienawidze mojej pracy.. Wiem, ze glupio o mnie gadaja i wsciekaja sie.. Zwlaszcza se mysla, ze przeziebienie a ja ciagne 6 dni.. Ale z drugiej strony, za 2 tyg daje wypowiedzenie, wiec powinno mi to zwisac jeszcze bardziej.. Oni nie sa dla mnie fair dlaczego ja mam byc..
    Przedluze i pojde w czw do pracy, niech sie dzieje co chce..
    Jak Ty idziesz myc okna, ja ide suszyc glowe i troche sie malnac, bo ostatnie dni wygladalam hmmm niezbyt wyjsciowo :p

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Ja sie zawsze z tym zle czuje, mimo ze nienawidze mojej pracy.. Wiem, ze glupio o mnie gadaja i wsciekaja sie.. Zwlaszcza se mysla, ze przeziebienie a ja ciagne 6 dni.. Ale z drugiej strony, za 2 tyg daje wypowiedzenie, wiec powinno mi to zwisac jeszcze bardziej.. Oni nie sa dla mnie fair dlaczego ja mam byc..
    Przedluze i pojde w czw do pracy, niech sie dzieje co chce..
    Jak Ty idziesz myc okna, ja ide suszyc glowe i troche sie malnac, bo ostatnie dni wygladalam hmmm niezbyt wyjsciowo :p


    No a po co się przejmujesz jak ktoś gada? Jak nie mają swojego życia, to gadają o innych. Olej to ciepłym moczem z góry na dół. Przede wszystkim myśl o sobie. Jeśli możesz wziąć L4 to bierz. Mnie nie przedłużyli umowy, bo życzliwa pracownica usłyszała jak mówiłam, ze chce sie starac o ciąże. Zbieg okoliczności? Nie sądzę. Skoro tak postąpili to ja poszłam na L4.

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzisiaj ostatni dzień na luteince u mnie :) Postanowiłam, że nie robię testu wcale. Podejrzewam, że i tak będę miała @ bo wszystko na to wskazuje, szczególnie, że od wczoraj wściekam się o byle co na moich chłopaków ;) Moje dziecko chyba też będzie miało @ bo też się wścieka bez powodu :D:D

    Jutro chyba będę dzwonić do meblowego czy juz coś wiadomo kiedy będą meble dla młodego. Już bym chciała, żeby przyjechały, bo wtedy zacznę się brać za porzadki na święta. U Michasia będzie trzeba już okna pomyć, firankę mu zmienić, poprzebierać ciuszki, z których powyrastał i zabawki :) A że ja mam u niego w jednej szafce swoje ciuchy to będę musiała je zabrać do nas do pokoju, więc wtedy muszę zrobić porzadki w naszym pokoju i tak po kolei mini lawinką zrobimy całą chałupkę dokładnie :D Jak dobrze pójdzie to do końca listopada się ze wszystkim wyrobię, bo akurat wtedy oboje z mężem będziemy w domu :)

    Paula_29, Ruda27, Dorotucha, Paula55 lubią tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 19 listopada 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasiu ja tez myślę, że miałaś owulkę 16dc
    Saramago co do jajnika to mnie kłuł mocno jajnik z którego miałam owulkę juz po owulce:)
    to podobno powiększające się ciałko żółte ciążowe:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Miałam tu wczoraj wieczorem do Was luknąć ale miałam takie zawroty głowy że nawet wstać z kanapy nie mogłam. Po prostu położyłam się o 20 jak dziecko i zasnęłam. Myślałam że będę chora bo czułam się jak na grypę ale temperaturę pod pachą miałam 36,28 a w pochwie 37,49. Dla mnie bezsensu bo dzisiaj czuję się tylko trochę zmęczona. Ta jesień doprowadza mnie już do szału :/
    Kto pije kawkę bo ja się jak zwykle zbożówką raczę ;)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha ladne objawy, ciazowe :) zaciskam kciuki :D kiedy termin @ i testowanie?

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi dobrze, długie 10 dni przede mną, a tempka płaściutko póki co. Nie zauważam jakiś dziwnych zmian. Jakiś swędzący sutek, czy od czasu do czasu mi niedobrze, ale tak to jest jak się czeka i denerwuje:)
    Za to zaczynam sobie wyobrażać co zrobie gdy zobacze dwie kreski. I chyba zatancze jakiś taniec rytualny, godowy czy cuś w tym stylu :)
    Paula_29 wrote:
    Joasiu ja tez myślę, że miałaś owulkę 16dc
    Saramago co do jajnika to mnie kłuł mocno jajnik z którego miałam owulkę juz po owulce:)
    to podobno powiększające się ciałko żółte ciążowe:)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Dorotucha ladne objawy, ciazowe :) zaciskam kciuki :D kiedy termin @ i testowanie?
    Byłam już dwa razy w ciąży i miałam inne objawy ciąży ;) Według ovu termin @ w sobotę ale jeżeli już będę testować to w środę bo będzie to 18 dpo więc już miarodajnie. Jak na moje oko to małpa przylezie w piątek albo w sobotę bo w sobotę idziemy na imprezę a ja zawsze mam @ do towarzystwa na wszystkich imprezach tanecznych ;)

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cycki mnie bolą jak je naduszę, ale w poprzednich ciążach tego nie było. Czułam tylko pełne podbrzusze i pobolewanie jak na @. W dniu spodziewanej @ doszły poranne mdłości. Teraz jajnik mnie pobolewa ten z którego miałam owulkę może torbiel się zrobił i dlatego. Jakoś nie wierzę w ciążę wszystko jest inaczej niż w poprzednich ;)

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Cycki mnie bolą jak je naduszę, ale w poprzednich ciążach tego nie było. Czułam tylko pełne podbrzusze i pobolewanie jak na @. W dniu spodziewanej @ doszły poranne mdłości. Teraz jajnik mnie pobolewa ten z którego miałam owulkę może torbiel się zrobił i dlatego. Jakoś nie wierzę w ciążę wszystko jest inaczej niż w poprzednich ;)


    Słyszałam, że każda ciąża jest inna, więc nie trać nadziei :)

    Eweloka84, Czarnula87, Dorotucha, Ruda27 lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Cycki mnie bolą jak je naduszę, ale w poprzednich ciążach tego nie było. Czułam tylko pełne podbrzusze i pobolewanie jak na @. W dniu spodziewanej @ doszły poranne mdłości. Teraz jajnik mnie pobolewa ten z którego miałam owulkę może torbiel się zrobił i dlatego. Jakoś nie wierzę w ciążę wszystko jest inaczej niż w poprzednich ;)
    nooo nieee, a to zawsze musi byc tak samo . Porszę mi się tu nie smutać bo klapsy będą

    Saramago, Dorotucha lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klapsy już tu kiedyś były ;)domina.gif

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotucha wrote:
    Klapsy już tu kiedyś były ;)domina.gif
    Noo były i chyba Ci sie Kochana spodbało haha niegrzeczny.gif

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 19 listopada 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówię nie bo lubię czasami trochę ostrzejsze baraszkowanie ;)

    Eweloka84, Czarnula87, Paula_29 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ