X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 28 września 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze staranka w tym cyklu za nami, mąż stanął na wysokości zadania, mimo przeziębienia ❤❤❤ ps. siemię lniane działa!!! Śluz jeszcze nie całkiem płodny a już jest go sporo. Z żelem Conceive jest bajka :)

    Dobrej nocy Kochane :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 00:35

    olusia24, Anutka lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 28 września 2014, 03:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Kurcze, to jak Wy (kobietki w Danii) sobie radzicie bez ginekologa? Przecież lekarz pierwszego kontaktu nie jest w stanie zbadać ginekologicznie kobiety poprawnie... W ogóle nie jesteście badane? A co jak się pojawi nadżerka, torbiel?

    Niestety tu jest problem z lekarzami specjalistami, żeby sie do mich dostać trzeba byc umierającym. Nie radzimy sobie :( ja jeżdzę co jakiś czas do Polski, a dunki zapewne juz przyzwyczajone do takiego systemu. Klops! Lekarka kazała mi sie zgłosić jak nie bedzie nam sie udawało zajść w ciąże, tzn co ? Po pierwszym razie czy po 10tym cyklu ??

  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 28 września 2014, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qska wrote:
    Margotka, a gdzie w Danii mieszkasz? Ja pracuję w galerii sprowadzającej duńskie wzornictwo lat 50 i 60. Jeździmy do Danii po meble, lampy itp. i poddajemy renowacji. Uwielbiam duńską kulturę ich styl życia i bornholmskie twarde herbatniki :) no ale z ginekologiem to kiepsko.
    Ostatnio jedna klientka (Polka mieszkająca w Danii) opowiadała mi że zachorowała na boreliozę a tam w ogóle nie uznają tej choroby i co 2 miesiące przylatuje po antybiotyk.

    Hehe to nie tylko z ginekologiem ;) moja lekarka ostatnio w Google medycznym sprawdzała co mi dolega, haha na tyle to ja i sama moge byc lekarzem ;) w Kopenhadze mieszkam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje sobie spokój z tm cyklem :( załamka jakiej dan nie było.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 września 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie88 wrote:
    Ja daje sobie spokój z tm cyklem :( załamka jakiej dan nie było.
    katie88 dlaczego odpuszczasz? co się stało kochana?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katie88 jeśli chodzi o te dwa negatywne testy które zrobiłaś to nie przejmuj się! zobacz czasem na wykresy na tablicy, często jest tak że jednego dnia jest negatywny a np następnego jest beta dodatnia:) głowa do góry i czekaj do dnia spodziewanej@.

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 września 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! Czy praktykujecie coś takiego jak trzymanie pupy w górze po serduchowaniu przez kilka minut???? czytałam raz że ponoć to pomaga w tym żeby nasienie trafiła tam gdzie ma trafić;) ale dość śmiesznie to wygląda mój D wczoraj śmiał się wniebogłosy:) praktykujecie coś takiego?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to brzmi i wygląda śmiesznie ale ja tak robiłam, miednice do góry i tak z 5 min..czekałam i tak miałam wrażenie że wszystko wyleciało hehe:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Tak to brzmi i wygląda śmiesznie ale ja tak robiłam, miednice do góry i tak z 5 min..czekałam i tak miałam wrażenie że wszystko wyleciało hehe:)
    no właśnie ja też mam wrażenie jakby wszystko wyleciało. hehe Truskaweczka to jak Tobie się udało to ja też będę leżeć z tyłkiem do góry:) jak się czujesz kochana? jakieś objawy doszły?

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 28 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Ja też praktykuję leżenie z nogami do góry, bo inaczej od razu wszystko wylatuje. Chociaż podobno co ma wpaść to wpadło z siłą wyrzutu nasienia ;)

    Miłej niedzieli :*

    olusia24, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    no właśnie ja też mam wrażenie jakby wszystko wyleciało. hehe Truskaweczka to jak Tobie się udało to ja też będę leżeć z tyłkiem do góry:) jak się czujesz kochana? jakieś objawy doszły?

    Tak mam wyczulony wech i śmierdzi mi dużo rzeczy, i dzisiaj miałam lekkie mdłości jak wstałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 12:04

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 września 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak ale wole poleżeć 5 minut dłużej dla pewności;) i mam zawsze problem po seruchowaniem z badaniem śluzu:/ jak sobie z tym radzić? jak odróżnić śluz od nasienia?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasienie mas rzadkie i białe a śluz jest przejrzysty, ale jak nasz płodne to i tak masz wodnisty śluz wiec nie ma co się stresować:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 28 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po serduchowaniu najlepiej odczekać kilka godzin. Po wieczornym <3 obserwuję kolejnego dnia wieczorem, gdy praktycznie wszystko wypłynęło.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 28 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Tak mam wyczulony wech i śmierdzi mi dużo rzeczy, i dzisiaj miałam lekkie mdłości jak wstałam
    no to teraz się zacznie:) zazdroszczę tych mdłości;)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    no to teraz się zacznie:) zazdroszczę tych mdłości;)

    Kochana ty będziesz tez tak miała na pewno sie uda w tym cyklu bo dostałaś ode mnie wiruska;)trzymam kciuki:)

    olusia24 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 28 września 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka, Twój wirusek musi zadziałać, nie ma innej opcji :)))
    Kiedy wybierasz się do gin?

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka, o matko! :D Dobrze, że masz możliwość przyjeżdżać do Polski, sprawdzać czasem co i jak... no i Biedne Dunki!
    Jednak nie taki zły ten nasz system medyczny - na NFZ psioczymy, ale kurna przynajmniej boreliozę leczą ;)))

    Ja też trzymam nogi w górze, oparte o ścianę, a pod pupą trzymam poduchę. U mnie się to o tyle sprawdza, że dopóki leżę - nic nie wypływa. Ale na październikowym wątku dziewczyny miały wątpliwości, nawet któraś pisała, że podniesienie nóg do góry może uniemożliwić poczęcie - dla mnie to bzdura (z anatomicznego pkt widzenia), ale każdy musi rozważyć sam jak woli :)

    Margotka lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Truskaweczka, Twój wirusek musi zadziałać, nie ma innej opcji :)))
    Kiedy wybierasz się do gin?

    W środę jadę, tylko nie wiem jak ma wyglądać taka pierwsza wizyta czy któraś już była w ciąży u lekarza? dodam że pierwszy raz idę do faceta :/ nie wiem czy się nie będę denerwować bo zawsze chodziłam do babki..

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci to najlepsi ginekolodzy! :) Są delikatniejsi w badaniu i bardziej rzeczowi, jak chodzi o prowadzenie pacjentki :)

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ