X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka gratuluję i Tobie Zyrcia też! :)
    Mam nadzieję że dołączę do Was lada dzień ....

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • CaneCorso Autorytet
    Postów: 513 485

    Wysłany: 27 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Truskawa gratulacje ;D

    Mnie dziś nadal boli jak na @, chociaż już jest wszystko jasne, ale mnie to stresuję. Od rana mi się chcę ryczeć, ale już nie mam czym :D ! Nie chce mi się jeść w ogóle, a brzuch mam jak w 5 miesiącu -_- Już widzę, że to będzie dziwne 8 miesięcy -_- Dziewczyny do roboty ! W kupie raźniej :D <3
    Żyrcia skoro już jesteś ekspertką w tych sprawach, to powiedz prosze jak sie czulas tuż przed spodziewaną miesiączką, która nie nadeszła? Miałas tak jak teraz bole jak na @?Bo ja mam, ale sie łudze że jednak nic straconego w tym cyklu. I uwaga!!!A propos ślubu...ja wzielam ślub w czerwcu, natomiast jutro wypada mi termin miesiączki (a zawsze mam idealnie punktualnie!!!), jednakże nie mam za co kupic testu ciążowego, gdyż skonfiskowali na tydzień moją karte do bankomatu celem zmiany nazwiska!!! ;)

    3i49zbmhdvaalxch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaneCorso wrote:
    Żyrcia skoro już jesteś ekspertką w tych sprawach, to powiedz prosze jak sie czulas tuż przed spodziewaną miesiączką, która nie nadeszła? Miałas tak jak teraz bole jak na @?Bo ja mam, ale sie łudze że jednak nic straconego w tym cyklu. I uwaga!!!A propos ślubu...ja wzielam ślub w czerwcu, natomiast jutro wypada mi termin miesiączki (a zawsze mam idealnie punktualnie!!!), jednakże nie mam za co kupic testu ciążowego, gdyż skonfiskowali na tydzień moją karte do bankomatu celem zmiany nazwiska!!! ;)
    Ta ekspertka :D tak tydzień przed zrobieniem testu jakoś trzy dni pod rząd wieczorem mnie mdliło i od tegodnia jak nie dłużej mam gazy i straszną zgagę, gdzię zgagę miewałam bardzo rzadko. Jak na @ bolało już parę dni wcześniej i sutki, ale miesiąc temu też mnie bolały więc się nie napalałam już. W sumie to robiłam testy tak dla formalności, bo czułam, że za chwilę przyjdzie @, tym bardziej,że temp. w ogóle jakoś dziwnie nie ciążowo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę powodzenia ;-)

    Zyrcia i truskaweczka z calego serca Wam gratuluje, mam nadzieję że niedługo do Was dołączymy ;-)

    Trochę mnie tu nie było przez moją pracę której z każdym dniem mam coraz bardziej dosc :-( mam nadzieje ze ta jesień będzie dla mnie tez szczęśliwa i niedługo pójdę na zwolnienie odpocząć ;-)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 27 września 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Dziewczyny Mam Betę!:)
    1516,0 Jest dzidzia:))
    wiedziałam!!!!! gratulacje :) kiedy idziesz do ginekologa?

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 27 września 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałabym poserduszkować, a mąż chory i nie bardzo mu się chce :(

    olusia24 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 27 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    A ja chciałabym poserduszkować, a mąż chory i nie bardzo mu się chce :(
    ubierz seksi bieliznę pomaluj szminką usta na pewno znasz jakieś sposoby żeby mu się zachciało;)

    my już mamy dzisiaj labę! słonko wyszło zaraz jedziemy na nasze mieszkanie zobaczyć jak roboty się mają. A mój D dziś napalony że hej! jednak będziemy dzisiaj serduchować:) nie mogę się doczekać owulacji:) mam dobre przeczucie co do tego cyklu

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 27 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyrcia wrote:
    Ja bym się nie sugerowała temp. :D Zobacz u mnie jak dziwnie było i jest nadal.

    Muszę się wygadać bo nie mam gdzie ;d

    Więc jestem raczej mega serowa, ser pod każdą postacią, a teraz tylko salami, nic innego mi nie podchodzi -_- ogólnie jakoś głodna specjalnie nie jestem, nie wiem czy to dobrze. Stresuję się, że wychodzi mi początek 5 tygodnia a gin kazał przyjść dopiero 23.10 -_- w USC najbliższy termin na ślub jest w grudniu -_- i kombinujemy z mieszkaniem, a tu taka bida ;D

    No tak szukam pocieszenia więc trochę truję, wybaczcie <3

    Zyrcia, gratulacje! A do USC dzwoń raz w tygodniu bo się terminy zwalniają. Ja tak miałam rok temu. Poszliśmy z Ig. w maju powiedzieli że koniec listopada (takie terminy w Warszawie) ale Pani w okienku powiedziała żeby dzwonić i na drugi tydzień mieliśmy piękny termin 20 lipca.

    8599hqvkfbce0bon.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 27 września 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    wiedziałam!!!!! gratulacje :) kiedy idziesz do ginekologa?
    Dziękuję ale kurczę nie wierzę że tak szybko się udało do lekarza idę w środę ale jestem szczęśliwa☺

    olusia24 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 27 września 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane macie jakieś dobre rady żeby spokojnie przespać noc ? Od paru nocek nie moge spać, kręcę sie, wierce, budze mokra zalana potem co 2-3 h .... Nie wiem czy to stres czy napięcie mnie tak trzyma ? Juz niech albo @ przyjdzie albo dwie krechy sie pokażą wreszcie ;)

  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 27 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Dziękuję ale kurczę nie wierzę że tak szybko się udało do lekarza idę w środę ale jestem szczęśliwa☺

    Gratulacje kochana :)))))

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj boli brzuch jak na okres. Nawet mąż stwierdził, że chyba mi się @ zbliża bo straszni przytulaśna się zrobiłam. A ja tam mam, że im bliżej miesiączki i w jej trakcie strasznie chce mi się przytulać:) To mnie mężuś pocieszył, nie? ;D

    olusia24 lubi tę wiadomość

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 27 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko ogromne gratulacje :-) to takie wiadomosci ktore najbardziej lubie!

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka - tak patrzę na Twój wykres, w którym miejscu była owu? Bo ovufriend wyznacza inaczej, testy owulacyjne inaczej, a z wykresu w ogóle nie wynika, żeby owulacja była, wygląda na to, że dopiero będzie. Masz monitoring USG? :)

  • Margotka Koleżanka
    Postów: 66 17

    Wysłany: 27 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    Margotka - tak patrzę na Twój wykres, w którym miejscu była owu? Bo ovufriend wyznacza inaczej, testy owulacyjne inaczej, a z wykresu w ogóle nie wynika, żeby owulacja była, wygląda na to, że dopiero będzie. Masz monitoring USG? :)

    Wyczuwalam bóle owulacyjne w okolicach 14 dnia i tak tez test pokazał, a cykle tez mam równe 28 dni... Ovu na początku tez pokazywało owulacje w 14 dniu, kiedy wprowadziłam ta jedna temperaturę co tak opadła drastycznie ovu zmieniło dzień owulacji na 11. Niestety monitoringu nie mam, mieszkam w Danii a tu doprosić sie o takie cudawianki graniczy z cudem, tu nie ginekolog a lekarz pierwszego kontaktu zajmuje sie badaniami itp. Żeby dostać skierowanie do ginekologa haaaaaa zapomnij !

    Sigma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/video.php?v=359317124232057

    fantastyczny filmik
    niestety nie znalazłam go na yotube ale mam nadzieje, że zobaczycie :))

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 27 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    Truskaweczko ogromne gratulacje :-) to takie wiadomosci ktore najbardziej lubie!


    Ja też :) zdziwiła mnie tak wysoka beta:) no niech rośnie

    Teraz Oficjalnie dziewczyny Przesyłam Wam Ogromnego Wirusa:)[b/]

    olusia24, Katie88, Sigma lubią tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, to jak Wy (kobietki w Danii) sobie radzicie bez ginekologa? Przecież lekarz pierwszego kontaktu nie jest w stanie zbadać ginekologicznie kobiety poprawnie... W ogóle nie jesteście badane? A co jak się pojawi nadżerka, torbiel?

    Margotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po pracy, padam na twarz! :(

  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 27 września 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka, a gdzie w Danii mieszkasz? Ja pracuję w galerii sprowadzającej duńskie wzornictwo lat 50 i 60. Jeździmy do Danii po meble, lampy itp. i poddajemy renowacji. Uwielbiam duńską kulturę ich styl życia i bornholmskie twarde herbatniki :) no ale z ginekologiem to kiepsko.
    Ostatnio jedna klientka (Polka mieszkająca w Danii) opowiadała mi że zachorowała na boreliozę a tam w ogóle nie uznają tej choroby i co 2 miesiące przylatuje po antybiotyk.

    Margotka lubi tę wiadomość

    8599hqvkfbce0bon.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ