X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Gratulacje! To wspaniała wiadomość. Jak się czujesz, czy miałaś jakieś objawy?


    Czuje się normalnie bez większych zmian, nadal niewierze.Objawy ? Hmm 2-3 dni po dniach płodnych czułam dziwny ból w jajnikach jak coś sie w nie wbijało i tyle. No i 3 dni temu czułam się jakby moje piersi ważyły tonę.


    Powiem Wam że ten test pierwszy wpadł mi w ręce przez przypadek. Bo byłam wręcz pewna że w 1 cyklu nic nie wyjdzie i że okres będzie a tu niespodzianka dopiero teraz powoli do Nas dociera.

    Robaczek89 lubi tę wiadomość

  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Angela. Super wiadomosc.
    Ja mam za miesiac urodziny i mam nadzieje ze bede miala podobna wiadomosc.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam nadzieję ze o tej porze za miesiąc już będzie fasolka:)

    Niusia lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Ja to mam nadzieję ze o tej porze za miesiąc już będzie fasolka:)


    Dolaczam do Ciebie :)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :*
    Nie uzupełniałam wykresu, bo nie było mnie w domku. :)
    Zaczęłam kolejny cs.

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzesień będzie nasz ;)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś miała rację ! :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Jestem tutaj "Nowa". Może zacznę od tego że mam 28 lat i w przyszłym roku w maju wychodzę za mąż. Z aktualnie narzeczonym chcielibyśmy mieć jak najszybciej bobaska ale oczywiście po ślubie, więc starania zaczynamy w lutym. Napiszcie mi czy jest sens żebym teraz robiła wykresy, mierzyła temperaturę itp? Czy nie za wcześnie?

    Z góry dziękuję Wam za rady i trzymam bardzo mocno kciuki żeby się każdej z nas udało ;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1986 wrote:
    Hej Dziewczyny.
    Jestem tutaj "Nowa". Może zacznę od tego że mam 28 lat i w przyszłym roku w maju wychodzę za mąż. Z aktualnie narzeczonym chcielibyśmy mieć jak najszybciej bobaska ale oczywiście po ślubie, więc starania zaczynamy w lutym. Napiszcie mi czy jest sens żebym teraz robiła wykresy, mierzyła temperaturę itp? Czy nie za wcześnie?

    Z góry dziękuję Wam za rady i trzymam bardzo mocno kciuki żeby się każdej z nas udało ;).
    Cześć Kasia :)
    myślę ze obserwacja na pewno Ci pomoże, poza tym idac do ginekologa w razie problemow dobrze mieć przy sobie wykresy żeby gin mógł sprawdzić jak przebiega twój cykl.
    Ponadto po ślubie bedziecie mogli bardziej "celować w te dni".

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że warto obserwować. Może (odpukać) zauważysz coś niepokojącego i będzie można wcześniej zadziałać. Tak było u mnie- chcę się starać od jesieni, ale obserwacje zaczęłam w lipcu i dzięki zrobionym badaniom wyszło kilka usterek, które teraz mogę regulować :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1986 wrote:
    Hej Dziewczyny.
    Jestem tutaj "Nowa". Może zacznę od tego że mam 28 lat i w przyszłym roku w maju wychodzę za mąż. Z aktualnie narzeczonym chcielibyśmy mieć jak najszybciej bobaska ale oczywiście po ślubie, więc starania zaczynamy w lutym. Napiszcie mi czy jest sens żebym teraz robiła wykresy, mierzyła temperaturę itp? Czy nie za wcześnie?

    Witaj Kasiu, zawsze to lepiej mieć oko na to co się dzieje na wykresach:) ja tez już kilka miesięcy wypełniam a dopiero od następnego cyklu zaczynamy serduszkowanie w jednym konkretnym celu:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całą pewnością na dobre Ci wyjdzie obserwowanie swojego organizmu i mierzenie temperatury :) Mnie to idealnie wyznacza @. W dniach kiedy wiem, ze może ona przyjść następuje gwałtowny spadek temperatury, od razu można iść do łazienki i przywitać się z @.
    W moim przypadku prowadzenie wykresu było w zasadzie od razu związane ze staraniami, ale Twoja opcja też jest całkiem rozsądna :)

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też wydaje się, że obserwowanie organizmu to dobry pomysł, pytanie tylko czy widząc owulację nie będzie kusiło Cię żeby starania zacząć wcześniej. Nie wiem jak długie masz cykle, do lutego zostało ich pewnie z 5-7. Ja na Twoim miejscu zaczęłabym prowadzić obserwacje na 3 cykle przed staraniami.

    Dziewczyny, chyba dołączę do Waszych starań we wrześniu, dziś u mnie spadek temperatury, wzrost wagi i widzę, że organizm zaczyna zatrzymywać wodę. Poza tym śluz od kilku dni zabarwiony, najpierw był jasno różowy i to dawało nadzieję, ale teraz nie jest już taki jasny i kremowy. Pewnie okres zacznie się jutro i zaczynamy kolejny cykl :).

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zapraszamy do drużyny :D może którejś się akurat uda :D

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam "Nowe" Staraczki ♥

    Ja także zaczęłam nowy cs.... Niechętnie niestety i niespodziewanie :/


    Wracam do rzeczywistości po urlopie ;) Postaram sie powoli Was nadrobić i zaglądać regularnie of course :D

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 15:42

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój wynik AMH 1,63
    uffff thx god
    jest szansa więc :)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Witam "Nowe" Staraczki ♥

    Ja także zaczęłam nowy cs.... Niechętnie niestety i niespodziewanie :/


    Wracam do rzeczywistości po urlopie ;) Postaram sie powoli Was nadrobić i zaglądać regularnie of course :D

    Hey gdzie ty tyle byłaś kochana?? widzę że zaszyłaś się na urlopie:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Drugi cykl starań na pewno mozna uznac za poczatki więc witajcie i powodzenia. Nie zaczelam jeszcze wykresow, moze uda sie bez...

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Hey gdzie ty tyle byłaś kochana?? widzę że zaszyłaś się na urlopie:)

    Odpoczełam MEGA od wszytskiego dosłownie i w przenośni ;)
    Zresetowałam się :P
    Za to teraz musze nadrabiać zaległości we wszystkim :/


    Alorrene
    Wykresy możesz zacząć robić dla siebie samej i poznania własnego organizmu ;) Zawsze to później łatwiej okreslić datę porodu hehe

    Miscele nie obczajam sie w wynikach ale jak mówisz, że jest dobrze to znaczy, że to prawda :) Znaczy, że trzeba działac ;) <3

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ