X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam dostać @ dzisiaj a nadal go nie ma, boje sie robić test bo boje sie rozczarowania chyba poczekam jeszcze do soboty....

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do póki nie ma @ zawsze jest nadzieja :)

    Blondik lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    do póki nie ma @ zawsze jest nadzieja :)


    dokładnie :) tym bardziej że objawy pasują ale szkoda się nakręcać ...

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam już takie wykresy gdzie beta w 13dpo negatywna a w 17dpo pozytywna :)
    mojej koleżance test pozytywny wyszedł dopiero 5 dni po spodziewanej @. Implantacja może być do 12 dnia po, hcg wydzielane nawet po 2 dniach po zagnieżdżeniu. Nie ma @ - jest szansa :)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa. nie wiem za bardzo od czego zacząć... O może tak: jestem już mamą 13,5 miesięcznego Igora. Od stycznia staramy się z Mężem o kolejne serduszko i coś nam nie wychodzi.
    Miałam po ciąży zaburzone cykle, za długie z palmieniami i krwawieniami trwające nawet w sumie po 2 tyg. Mój gin przepisał mi luteinę na 3 cykle, 3x1 przez 10 dni cyklu i udało się. Cykle regularne, 25 dniowe. No jak w mordę strzelił. Testy owulacyjne plus obserwacja jedynie śluzu i szyjki. Dopiero teraz w tym cyklu próbuję mierzyć tempkę ale przy moim małym gadzie to trudne. Budzi się różnie a to zaburza miarodajność wykresu:/

    Obecnie jestem w 22dc i 9dpo, detektor nieśmiało pokazuje 18% na pozytywny cykl. Tak jak w pierwszej ciąży co dzień odczuwam niemiłosierne bóle w podbrzuszu. Raz trwają chwilkę, innym razem godzinami. Dotego powtarzają się wieczorne lekkie mdłości i dziś mega mega mega zaśmierdział mi alkohol od przechodnia. Boje się testowania bo w poprzednim cyklu wyszły mi dwa testy [ pepino ] z dwiema bladymi drugimi kreseczkami ... a po 3 dniach przyszła ta @.
    A co do moich doświadczeń z pierwszej ciąży to test pozytywny wyszedł dopiero jakoś po 5/6 dniach od spodziewanej miesiączki choć wtedy "coś mi mówiło, że jestem w ciąży". Teraz te bóle też jakby mi gdzieś chodzą po głowie ale już tyle miesięcy się staramy, że nie chcę się podpalać..

    Blondik lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa. nie wiem za bardzo od czego zacząć... O może tak: jestem już mamą 13,5 miesięcznego Igora. Od stycznia staramy się z Mężem o kolejne serduszko i coś nam nie wychodzi.
    Miałam po ciąży zaburzone cykle, za długie z palmieniami i krwawieniami trwające nawet w sumie po 2 tyg. Mój gin przepisał mi luteinę na 3 cykle, 3x1 przez 10 dni cyklu i udało się. Cykle regularne, 25 dniowe. No jak w mordę strzelił. Testy owulacyjne plus obserwacja jedynie śluzu i szyjki. Dopiero teraz w tym cyklu próbuję mierzyć tempkę ale przy moim małym gadzie to trudne. Budzi się różnie a to zaburza miarodajność wykresu:/

    Obecnie jestem w 22dc i 9dpo, detektor nieśmiało pokazuje 18% na pozytywny cykl. Tak jak w pierwszej ciąży co dzień odczuwam niemiłosierne bóle w podbrzuszu. Raz trwają chwilkę, innym razem godzinami. Dotego powtarzają się wieczorne lekkie mdłości i dziś mega mega mega zaśmierdział mi alkohol od przechodnia. Boje się testowania bo w poprzednim cyklu wyszły mi dwa testy [ pepino ] z dwiema bladymi drugimi kreseczkami ... a po 3 dniach przyszła ta @.
    A co do moich doświadczeń z pierwszej ciąży to test pozytywny wyszedł dopiero jakoś po 5/6 dniach od spodziewanej miesiączki choć wtedy "coś mi mówiło, że jestem w ciąży". Teraz te bóle też jakby mi gdzieś chodzą po głowie ale już tyle miesięcy się staramy, że nie chcę się podpalać..

    mi dzisiaj pepino zrobił takiego samego psikusa, nie życzę żadnej kobiecie tego czego dzisiaj doświadczyłam....

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dwa pepino takie niemiłe niespodzianki zrobiły .. ale zastanawiałam się nad samoistnym poronieniem, bo @ była okropnie bolesna i okropnie obfita. No a może po prostu sobie wmawiam.
    W pierwszej ciązy używałam BOBO Test Strumieniowy - on ma czułośc 10 więc super szybko można testować nie to co na tych z czułością 25.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuleczka91 wrote:
    cześć dziewczyny ;)
    u mnie nieubłagalnie zbliża się termin @ :/

    Hej, jak tam u Ciebie? Widzę, że od dwóch dni nie uzupełniasz wykresu, wszystko ok?

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaczynam nowy cykl :) za tydz jadę na urlop i luzuje głowę :)

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna moze to dziwne pytanie ale co to jest beta?

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta to skrót od badania beta HCG we krwi, badanie robi się dla potwierdzenia ciąży. Przy dobrze rozwijającym się zarodku jej poziom powinien zwiększać się o przynajmniej 65% w ciągu 48godzin.

    Kajtka lubi tę wiadomość

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek89 wrote:
    Beta to skrót od badania beta HCG we krwi, badanie robi się dla potwierdzenia ciąży. Przy dobrze rozwijającym się zarodku jej poziom powinien zwiększać się o przynajmniej 65% w ciągu 48godzin.
    Dziekuje kochana. Jeszcze duzo nie wiem o badaniach itd.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sprawy, w razie czego pytaj, na pewno jedna z nas pomoże.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wlasnie za to was lubie, ze zawsze pomozecie:)

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam się pochwalić :) Wczoraj miałam urodziny no i miałam dostać @ i jakoś wpadł w mojej ręce test, no i wyszła krecha blada bo blada więc pojechał mąż po 2 kolejne i wszystkie wyszły juz z piękna 2 krechą :) Najlepszy prezent dostaliśmy :) We wtorek na krew :)

    Robaczek89, Bella93, miscelle, Flexi, Kajtka lubią tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :D cudna wiadomość ;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! To wspaniała wiadomość. Jak się czujesz, czy miałaś jakieś objawy?

    Ja wczoraj zauważyłam u siebie różowy śluz z kilkoma niteczkami jasnoczrwonej krwi, odrobinę różowego miałam też w środę, ale wczoraj było sporo więcej, choć na bieliźnie czy na papierze toaletowym nic nie widać. Liczyłam na to, że to krwawienie implantacyjne, ale dziś (9dpo) test negatywny, więc pewnie to plamienie przed okresem. Zobaczymy.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A ja chciałam się pochwalić :) Wczoraj miałam urodziny no i miałam dostać @ i jakoś wpadł w mojej ręce test, no i wyszła krecha blada bo blada więc pojechał mąż po 2 kolejne i wszystkie wyszły juz z piękna 2 krechą :) Najlepszy prezent dostaliśmy :) We wtorek na krew :)
    Gratulacje faktycznie super prezencik na urodziny:) życzę powodzenia i lekkich objawów:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i życze zdrówka

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana! GRATULACJE! !!

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ