X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 24 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze dziewczyny ze duzo zafosolkowanych jest :) Ja czekam na @. Zobaczymy czy przyjdzie czy nie :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 24 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi1990 wrote:
    Widze dziewczyny ze duzo zafosolkowanych jest :) Ja czekam na @. Zobaczymy czy przyjdzie czy nie :)

    który dzień cyklu?

    201602031762.png
    200602041778.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na @ już drugi dzień, wkurza mnie to strasznie, bo już chcę rozpocząć nowy cykl starań, a nie ciągle tkwić czekając na okres :/

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 24 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma mi się wydaję, że u Ciebie to jeszcze nic pewnego. Zagnieżdzenie wystarczy że było dzień później i dlatego hormon się jeszcze nie uwolnił.

    201602031762.png
    200602041778.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 24 października 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na płodne :)
    I w końcu wzięłam się za prowadzenie wykresu :)

    zabcia2806 lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 24 października 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuję się do gina zapisać, ale jest zagranicą i czekam aż wróci. Złapałam z nim tylko kontakt meilowy i zaproponował... 27 listopada, a to 10 tydz. ciąży (10 tydz. + 0 dni). To chyba za późno jak na pierwszą wizytę, co nie? Mam tu na myśli głównie becikowe. I sama myśl o czekaniu jeszcze miesiąc do pierwszej wizyty... A nie chcę iść do mojej ginki, do której dotąd chodziłam, bo nie odpowiada mi jej podejście do sprawy ciąży. Poza tym moja mama poradziła, że częste uciskanie brzucha (i macicy) może skończyć się plamieniami (u niej tak było i potem musiała brać leki). Dlatego chcę iść od razu do lekarza, który będzie całą ciążę prowadził.

    Mallinka, dziękuję za wsparcie :) Wiesz, jakieś mikro sygnały są, ale nie bardzo wyraźne. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej brakuje mi tego prawdziwego poczucia, że jestem w ciąży. To trochę irracjonalne, no ale tak czuję, że nie czuję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 18:20

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallinka - nie łudzę się, że cokolwiek z tego będzie, późne zagnieżdżenia są dość rzadkie, no i źle rokują. Czytałam kiedyś statystyki, z których wynikało, że zagnieżdżenie po 12 dpo znaaacznie podnosi ryzyko wczesnych poronień i wad płodu. Także może lepiej nic na siłę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Toxey, jakie masz objawy?


    Wrażliwe sutki, swędzące piersi, zgaga, ból krzyża, pleców, brzucha, kłucie w jajnikach, brak apetytu, senność, zmęczenie i wieeeelkie wzdęcie! Jestem szczupła i dzisiaj brzuchol już naprawdę dał czadu ze swoją wielkością, szłam do miasta i nie dopięłam się w żadne jeansy! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 20:03

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 24 października 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się cieszę, że nie mam zgagi :D ale ból brzucha mam silny :/ i jajniki mnie napierniczają :P

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 24 października 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a cycki mi się powiększyły o 2-3 rozmiary :D :D :D i niech już takie zostaną !! :D

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EP!C wrote:
    a cycki mi się powiększyły o 2-3 rozmiary :D :D :D i niech już takie zostaną !! :D

    moje tylko trochę! ale mogłyby jeszcze, nie pogardziłabym, jeszcze mają czas :D

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 24 października 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się w staniku już nie mieszczą :D cholera, martwi mnie ten ból brzucha, a jeszcze dzisiaj targałam ciężkie reklamówy bo siostra miała impreze na 6 lat

    lilirose lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EP!C mi ginka powiedziała - przede wszystkim nie dźwigać!!!!!!!!! Więc dbaj o siebie!!

    Wczoraj jeszcze nie wiedziałaś, że jesteś w ciąży, a już cycki Ci się w staniku nie mieszczą? :D

    lilirose lubi tę wiadomość

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 24 października 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mi to dziwne było, że cycki mi się tak powiększyły i to tez mnie ''namówilo'' do testu :D

    Toxey lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Próbuję się do gina zapisać, ale jest zagranicą i czekam aż wróci. Złapałam z nim tylko kontakt meilowy i zaproponował... 27 listopada, a to 10 tydz. ciąży (10 tydz. + 0 dni). To chyba za późno jak na pierwszą wizytę, co nie? Mam tu na myśli głównie becikowe. I sama myśl o czekaniu jeszcze miesiąc do pierwszej wizyty... A nie chcę iść do mojej ginki, do której dotąd chodziłam, bo nie odpowiada mi jej podejście do sprawy ciąży. Poza tym moja mama poradziła, że częste uciskanie brzucha (i macicy) może skończyć się plamieniami (u niej tak było i potem musiała brać leki). Dlatego chcę iść od razu do lekarza, który będzie całą ciążę prowadził.

    Mallinka, dziękuję za wsparcie :) Wiesz, jakieś mikro sygnały są, ale nie bardzo wyraźne. Z jednej strony fajnie, ale z drugiej brakuje mi tego prawdziwego poczucia, że jestem w ciąży. To trochę irracjonalne, no ale tak czuję, że nie czuję ;)

    Jeszcze poczujesz na pewno :) I co teraz? Będziesz szukać kogoś innego? Ja idę pierwszego dnia 9 tygodnia, też mi się wydaje późno... Poszłam od razu i teraz trochę żałuję, że za wcześnie, bo nic nie było widać, a z drugiej strony torbiele mi się powiększyły i przynajmniej dostałam luteinę i czuje się jakoś bezpieczniej...

    lilirose lubi tę wiadomość

  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 24 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mallinka wrote:
    który dzień cyklu?
    28 dc i zadnych odznak... nic mnie nie boli, nie mam bolacych piersi, raz na jakis czas mam sluz taki kremowy...ale nie zawsze, w sumie sama nie wiem. Moj cykl troche sie rozregulowal i nie wiem dokladnie ile bedzie trwal bo raz jest 28 raz 30 takze czekam. Ale nie nastawiam sie jakos nie wiadomo jak bo kiedys tez tak mialam i wyszla jedna wielka dupa :/

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 24 października 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam te wieczorne zawroty głowy i nudności... :p

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 24 października 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oojjjj biedna ale sana tego chciałaś kochana i ja też o tym marze :) hihi

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 24 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Wrażliwe sutki, swędzące piersi, zgaga, ból krzyża, pleców, brzucha, kłucie w jajnikach, brak apetytu, senność, zmęczenie i wieeeelkie wzdęcie! Jestem szczupła i dzisiaj brzuchol już naprawdę dał czadu ze swoją wielkością, szłam do miasta i nie dopięłam się w żadne jeansy! :D

    O kurczé, spora lista :D mam nadzieję, że nie dokuczają za mocno :)

    Epic, mnie też cycki urosły z jeden rozmiar. W sumie tylko piersi dają sygnał, że coś tam rośnie pod sercem :)

    Toxey, no właśnie mam nadzieję, że wróci w listopadzie na Święto Zmarłych i zapiszę się na 9 tydz. Na pewno 10 to za późno.
    Zależy mi na nim, bo to ordynator oddziału położniczego, bardzo chwalony lekarz. Poza tym chcę w przyszłości mieć lepszą opiekę w szpitalu :) wiesz, zawsze podpowie położną, może zajrzy itd.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 25 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piekny poranek! Wyspalam sie od 5 dni :) :) i ani raz sie nie przebudzilam w nocy :P

    Anutka lubi tę wiadomość

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ