X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Początkujące:)
Odpowiedz

Początkujące:)

Oceń ten wątek:
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    mój cykl rwa 27-28 dni, piersi bolą zawsze tydzień przed @.
    My się jeszcze nie staramy wiec to napewno na @

    ale uwaga-nie mam plamien narazie, a zawsze mialam, to chyba bromek pomaga

    To rzeczywiscie idziemy leb w leb. Mam takie same cykle.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zdarzył jeden cykl w którym starsznie mnie bolały piersi i już myslałam, że to to a tu dupa niestety....
    Już sie staram nie nastawiać :)


    Tygrysku to świetne wieści!
    Powodzenia w remoncie i oby nowe "M" sprzyjało ♥

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam cykle 28-34. Czy jest jakiś suplement diety żeby te cykle były bardziej wyrównane?
    Ogólnie biorę falvit dla kobiet.

  • maribel Autorytet
    Postów: 316 471

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    To mój pierwszy cykl starań na ovu.
    Wzajemne wsparcie, pomoc, ciepłe słowa są tu bezcenne.
    Dziękuję! <3

    Życzę wszystkim upragnionego zielonego kropka!:)

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjg5na5b6o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Maribel ;)

    Zapraszamy do nas :)

    Powodzonka oczywiście i szybkiej zielonosci ♥

  • joszin Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) moj rowniez pierwszy... od 6 miesiecy sie staramy.... tzn niezabezpieczamy :-) myslalam ze miesiac' dwa, gora trzy i bede w ciazy..... nie myslalam nigdy przenigdy, ze zostane posiadaczka termometra owulacyjnego... ech..

    anuleczka91 lubi tę wiadomość

    joszin
  • joszin Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a moj ginekolog na te slowa od razu dal mi nr do kliniki leczenia nieplodnosci w gdyni ktora jest 300 km od mojego domku... blizej zreszta nic nie ma ... :-( jechac ??

    joszin
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Joszin :)
    A miałaś kiedykolwiek jakies problemy z cyklami?

    Nie wiem czy już bym się decydowała :/

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :*
    Ja jestem po udanym weekendzie :) ale jakoś nie liczę, na to żeby coś z <3 weekendowego wyszło. Niby miałam dni płodne, ale jakoś za daleko do owulacji, która 'wyznaczona jest' na czwartek, czy tam piątek :P

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joszin wrote:
    Hej :-) moj rowniez pierwszy... od 6 miesiecy sie staramy.... tzn niezabezpieczamy :-) myslalam ze miesiac' dwa, gora trzy i bede w ciazy..... nie myslalam nigdy przenigdy, ze zostane posiadaczka termometra owulacyjnego... ech..
    Witaj Joszin, my również mieliśmy taką nadzieję, ale po 5 msc również zakupiłam termometr :)

    Dziewczyny miałam nadzieję, że tym razem się uda, ale nic nie wskazuje na ciążę (w sumie dopiero 8 DPO, ale nie mam jakoś entuzjazmu, łapię dołka :( ). Pocieszam się tylko tym, iż po @ zapisuje się do gina i może coś więcej się wyjaśni...

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny trzymam mocno kciuki żeby jak najszybciej były dwie kreski. My się jeszcze nie staramy ale już w głowie mi się budują myśli że nie wszystko jest jak bułka z masłem.
    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka no to bierzcie się do roboty! Do czwartku jeszcze mozecie parę razy ♥ :D



    Trinity Nie łam się ... :* Każda z anm przed tą nieszczęsną @ ma takie myśli ale trzeba siepozbierać i wziąć sie 'solidnie' za ♥ w nowym cyklu ;) Do gina idź pewnie! Zawsze może coś pomoże :)



    Witaj Kasia1986 :)
    Dziękujemy i my takze ściskamy za Ciebie już na zapas ;)
    Nie nastawiaj sie pesymistycznie! Może akurat u Was się uda szybciutko ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Trinity Nie łam się ... :* Każda z anm przed tą nieszczęsną @ ma takie myśli ale trzeba siepozbierać i wziąć sie 'solidnie' za ♥ w nowym cyklu ;) Do gina idź pewnie! Zawsze może coś pomoże :)

    Dzięki Niusia. Najgorsze jest to czekanie, czy sie uda czy nie. Człowiek szuka oznak ciąży... Oby coś zaskoczyło i w końcu sie udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to jest wręcz przeje....ne ale nie mozna się tak zadręczać :*
    Niech sięnasi faceci szybko 'sprawdzają' :D

    Ja juz trochę to wszystko olałam i staram sie ciągle nie myśleć- jak sie uda to bedę bardzo szcześliwa jak nie to leki mnie nie ominą :/


    Ale trzeba się cieszyć a nie płakać! Jeszcze mamy czas ♥

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Anuleczka no to bierzcie się do roboty! Do czwartku jeszcze mozecie parę razy ♥ :D
    QUOTE]


    I tu jest problem, bo mój K. będzie teraz do środy u rodziców spał w domu, bo tam jak jest to ma bliżej do pracy :P wpadnie w srodę do mnie, spędzimy miło wieczór i znów do soboty poza domem :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuleczka, widzisz czasami są chęci, a nie ma okazji.. Ciężki los "Staraczek" :P

    Niusia, na szczęście mam wspaniałego męża i on ma dużo chęci i zapału hehe

  • anuleczka91 Przyjaciółka
    Postów: 157 33

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki? Ciągle wiatr w oczy :(

    bcc7cd3fee275fd140d0590cfd86bdd1.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie jutro @..i tak czuje się podle, zmęczona obojętna nic mi się nie chce najbardziej to bym przesiedziała ten tydzień w domku a tu niestety do pracy calutki tydzień dopiero w niedziele mam wolne ech..:/

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka mnie też się @ zbliża, już mnie jajcory kłują :( Pocieszam się, że to już ostatnie miesiące, mam nadzieję :P

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Truskaweczka mnie też się @ zbliża, już mnie jajcory kłują :( Pocieszam się, że to już ostatnie miesiące, mam nadzieję :P
    Ja też teraz to mam nadzieje że się uda będziemy do tego dążyć żeby wyrosła fasolka w tym mc :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ