X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podtrzymac ogien namietnosci:)
Odpowiedz

Podtrzymac ogien namietnosci:)

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Lepiej tą całą energię, która byś na to poświęciła przeznaczyć na cokolwiek fajniejszego:) Np na ....rozmowy :)))

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze się przyznać ze od kiedy staramy się o dziecko to seks jest jeszcze lepszy. Choc jesteśmy ze sobą już ponad 10 lat to w lozku nic się nie nudzimy. Ciagle staramy się sex urozmaicić. Lubimy wymyslac inne pozy a poza tym mojego meza jak i mnie bardzo kreci stekanie podczas stosunku i pelen luz co do okazywania namietnosci. Kiedys brzydziłam się seksem oralnym a teraz mnie to kreci.A wiec upodobania się zmienija. A tak w ogole to jak chce się kochac z mezem to wystarczy ubrać seksowne stringi dzialaja na niego jak lep na muche!!!!

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tu przypomniałam sobie, ze ślina źle działa na nasienie. Podobno wystarczy niewielka ilość, żeby pogorszyć jakość nasionek. Oczywiście chyba trzeba się mocno postarać, żeby ślina zmieszała się z nasionkami.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    i tu przypomniałam sobie, ze ślina źle działa na nasienie. Podobno wystarczy niewielka ilość, żeby pogorszyć jakość nasionek. Oczywiście chyba trzeba się mocno postarać, żeby ślina zmieszała się z nasionkami.

    o tym to ja jeszcze nie słyszałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    o tym to ja jeszcze nie słyszałam
    W sumie i ja sie dziwie, o co z ta slina chodzi. Jak moze byc szkodliwa? Nie wierze!

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odważyłabym się pisać tutaj fantazji :)
    Plemniki w samej ślinie żyją tylko kilka sekund. Czytałam w jakiejś publikacji albo doniesieniach medycznych, że ślina spowalnia i upośledza ruchliwość plemniczków. Nie mogę sobie przypomnieć źródła.
    Poszukam. Jak znajdę, to podam linka.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to Was przekona?

    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/zwiekszanie-szans-na-zajscie-w-ciaze/w-jaki-sposob-moge-zwiekszyc-swoje-szanse-na-zajscie-w-ciaze-czy-sa-jakies-metody-zwiekszania-plodnosci-u-kobiet,69.html

    3 punkt po prawej! :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem że mojego wiecznie nie ma, ale przez to nie mam problemu z ogniem. Bo jak się nie widzimy 6 tyg to jesteśmy potem jak zwierzęta :) Sposobów jest wiele, bielizna, gadżety , urozmaicenia , faceci to uwielbiają. Chyba większy problem jest jak kobiecie się nie chce

    biedronka1982, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ciekawych rzeczy piszecie! Az milo dowiedziec sie, ze ten okres starania sie o dziecko to czysta przyjemnosc dla kazdej z was :) ja balam sie, ze wpadniemy w rutyne ale macie racje, jesli milosc jest - to wszystko jest ok i przychodzi naturalnie. Najwazniejsze to nie myslec o dziecku w tym momencie tylko o przyjemnosci samego zblizenia z ukochanym mezczyzna.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Was teraz brutalnie sprowadzę na ziemię :P Pomimo całej tej otoczki namiętności, wielkiego uczucia i zaangażowania w związek i tak tylko my również sex traktujemy tak samo - dla naszych facetów niestety sex to sex - czysta fizyczność!
    Oni nie ogarniają tego jak można mieć ochotę na sex z czystej potrzeby bliskości drugiej osoby, w ich rozumowaniu jest tylko parcie i tyle :P
    Brutalna rzeczywistość...szkoda tylko, że mało facetów jest w stanie otwarcie powiedzieć o tym swojej kobiecie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza...
    ....................................................................................................................................................................................................................................

    Spicie czy sie bzykacie?

    Kajaoli, anusiakanek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Ale cisza...
    ....................................................................................................................................................................................................................................

    Spicie czy sie bzykacie?



    ja sie już pobzykałam :P

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze!
    Ja mam schize i dmucham na zimne w obawie o ewentualna fasole...
    Swiruje, na szczescie juz nie dlugo, w poniedzialek @ albo II

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2013, 20:16

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz mi się skończy @ i też pobzykam. A co:)!

    biedronka1982, Kajaoli, maximka84, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz po staraniach . Teraz przerwa bo rodzina przyjezdza na weekend. Masz racje Aga-Andzia z tymi facetami. Ja i moj M jestesmy bardzo romantyczna para. Ale zauwazylam przy ostatnich staraniach, ze latwiej mu przebrnac przez zwykly sex niz mi - ja jak wysiadam emocjonalnie to fizycznie tez zaczynam podupadac. Wiem, ze sie bardzo kochamy ale codzienny sex nie jest w naszym guscie (albo w moim) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2013, 20:33

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Zaraz mi się skończy @ i też pobzykam. A co:)!
    :D

    dobrze że ''robienie dzieci'' że tak napisze wprost ... to taka przyjemna sprawa :P

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie, że przyjemna:) I na tym się trzeba skupić. :)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Zaraz mi się skończy @ i też pobzykam. A co:)!

    To tak jak ja...już dzisiaj koniec @ prawie...do wieczora juz jej nie będzie więc się rzuce na mego mężulka bo wyposzczona jestem juz straszliwie :P

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam plana na dziś:)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam realizacja planów?

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ