X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podtrzymac ogien namietnosci:)
Odpowiedz

Podtrzymac ogien namietnosci:)

Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 21 września 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOBASEK wrote:
    Mój znowu narzeka że za często chce i go wykończę przez te starania. Kiedyś jak się spotykliśmy około 3 lat temu tylko w weekendy to co sobota chcial nawet po 2 razy jak go dziś zapytałam czemu tak było odpowiedział że wtedy byliśmy razem raz na tydzień a teraz jesteśmy naonstop

    Bobasku jakbym swoją sytuację widziała ;/
    Chociaż właściwie mi się też już nie chce :( I przyznam Wam się, że z pewną ulgą myślę, że swoją pańszczyznę na ten miesiąc odrobiliśmy ;)

    Napisałam, czytam i chyba nie zabrzmiało to jakoś namiętnie ;) :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Bobasku jakbym swoją sytuację widziała ;/
    Chociaż właściwie mi się też już nie chce :( I przyznam Wam się, że z pewną ulgą myślę, że swoją pańszczyznę na ten miesiąc odrobiliśmy ;)

    Napisałam, czytam i chyba nie zabrzmiało to jakoś namiętnie ;) :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Mialam tak wczoraj wieczorem po 3 dniach postu. Jako rasowa seksoholiczka swiruje juz po 48 godzinach, wiec bylam juz jak tykajaca bomba. Ale luby mnie rozbroil. Dwa razy! ;-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólem lubie seks tylko potrzebuje w nim troche szaleństwa namiętności i odczucia tego że jest to zupełnie z pragnienia siebie a nie obowiązku jak to nie raz odczuwam :-0 Mój mi mówi że my mamy łatwiej bo tylko leżymy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOBASEK wrote:
    Ja ogólem lubie seks tylko potrzebuje w nim troche szaleństwa namiętności i odczucia tego że jest to zupełnie z pragnienia siebie a nie obowiązku jak to nie raz odczuwam :-0 Mój mi mówi że my mamy łatwiej bo tylko leżymy :-)

    E no, kto lezy, to lezy! Ja nie zawsze tylko leze, sa inne fajne konstelacje! ;-)

    BOBASEK lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 21 września 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOBASEK wrote:
    Ja ogólem lubie seks tylko potrzebuje w nim troche szaleństwa namiętności i odczucia tego że jest to zupełnie z pragnienia siebie a nie obowiązku jak to nie raz odczuwam :-0 Mój mi mówi że my mamy łatwiej bo tylko leżymy :-)
    No wypraszam sobie takie obelgi!!!
    Gdybym leżała jak kłoda, to w życiu bym przyjemności nie miała ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że nie ja też nie leże bo by mnie zostawił i chyba bym musiała to robić z musu żeby tylko leżec :-) ale on akurat na odczepnego tak sobie powiedział :-) a swoją rogą to może napiszecie jakie pozycje najlepiej lubicie?

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba żadna nie chce o tym pisać ?...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiad lubemu dawalam, ale juz jestem!
    Lubego znow ni ma, poszedl po napoje.
    Pozycje pytasz? No to ja kiepskim materialem do wywiadu jestem, bo lubie wszystkie jak leci!
    Kamasutre to nie Hindusi, a my z lubym wymyslili!
    (lol)
    :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2013, 15:41

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najfajniejsze są te wymyślane w trakcie gry wstępnej i jakieś szalone :) mój np ostatnio chciał na pralce

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 8 października 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przeslalam wczoraj kochanemu smska, ze nowy cykl w drodze i ze tym razem bedziemy serduszkowac codziennie. Chcialam zobaczyc jego reakcje. Musze wam wytlumaczyc, ze staramy sie aktywnie o dziecko ale postanowilismy ze nic na sile, ze damy dzialac naturze. Tylko oczywiscie moja kobieca chec bycia mama wziela gore :) Po smsku zostalam zasypana lawina pytan i wreszcie moj luby napisal, ze nie chcialby zebym tak strasznie o tym myslala i sie przejmowala, co ma byc to bedzie. Ma racje. Nie chce, zeby to sie przerodzilo w jakis machinalny rytual albo obowiazek.

    cedr697 lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2021, 21:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    My dopiero zaczęliśmy sięstarać, ale odrazu na stacie kłody pod nogi. Też bałam się żeby nie przerodziło się to w taki machinalny odruch. Tylko że my lubimy seks! i już napisałam smska mojemu co będziemy robić wieczorem.

    Taak? A co takiego? :-P
    Nie zebym wscibska byla, ale pomysly mi sie skonczyly. Wypalenie zawodowe! :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czytam Wasze posty dziewczyny i widze ze tu ostre zawodniczki sa jesli chodzi o lozko. my z mezem staramy sie od dwoch miesiecy, tez To lubimy...ale??? no wlasnie...ale boje sie ze to kiedys sie wypali... lubie czasem troche szalenstwa ale M ma taka prace ze nie zawsze ma ochote na taki wiekszy dreszczyk...z reszta od jakiegos czasu widze ze zawsze jest tak samo...co robic????

    jak macie jakies pomysly co do bardziej hardkorowych "zabiegow" w sypialni to chetnie poslucham.


    pozdrawiam Was Dziewczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do tego lezenia, to faceci zawsze czuja sie poszkodowani...a my??? niech czuja sie wyroznieni ze maja z przodu ogonek a nie musza sie nabijac na pana Wacjka i...

    celia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ten ogien to tak parzy...szczegolnie w dni plodne. ja to bym ciagle w lozku lezala...gorzej przed @ ani nie mysle o seksie...



    18fd6e31f8e24b67a4afb49b396bfcc3.png

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 24 października 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż był wczoraj obużony że chcę 3 dzień z rzędu :p ale jakoś go tam podeszłam, niestety zasnął zanim zdążyłam na niego wskoczyć :/ biedaczek faktycznie jest wykończony (ciężka praca) potem miałam wyrzuty sumienia że tak egoistycznie go męczę. przecież ten jeden dzień niczego nie zmieni....

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 27 października 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi może nie miałam takiego przypadku jak Ty, ale prawie, prawie... Mąż ma stresującą pracę, do tego dochodzi praca na budowie i efekt jest takie, że na serduszkowanie nie ma ani siły ani czasu. Aż mi przykro, kiedy czytam, że inne dziewczyny się starają codziennie, albo i 2 razy dziennie :(

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 27 października 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi,niech Ci nie będzie przykro,co drugi dzień naprawdę wystarczy :).

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 28 października 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co dwa dni w zupełności wystarczy, ale u nas zawsze jest tak dziwnie ze jest seks jest jest a potem długo nic... w sumie dużo tez zależy od mojego cyklu. mąż późno wraca do domu (22.30) a jak ma wolne to tez właśnie na budowie zasuwa... no na szczęście go pomolestowałam w dni płodne ;)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 28 października 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo nic, w sensie po owulacji? No, kiedyś w końcu trzeba odpocząć :). Uważam, że nie ma co się przejmować takimi rzeczami. Nie kochamy się z partnerem po to, żeby koleżanki z ovu zobaczyły, jak dużo serduszek jest na wykresie i jakimi jesteśmy dzikusami w łóżku, tylko dla własnej przyjemności. Jeżeli nie odczuwamy potrzeby, albo okazja się "nie klei", nie ma co robić tego na siłę, takie jest moje zdanie.

    Od kiedy zaszłam w ciążę nie mam totalnie ochoty na seks, poza tym tam, gdzie powinien być poślizg, jest istna pustelnia i tyle. Trudno, tak bywa i nie mam najmniejszego zamiaru się tym przejmować. A zaskoczyć nam się udało przy serduszkowaniu co drugi dzień i naprawdę wydaje mi się, że to jest optymalne rozwiązanie.

    Nie wierzę też niektórym w ich wymyślne pozycje, pełną satysfakcję i szaleństwo pomysłów przy codziennym seksie przez cały cykl.
    Nie ma co się zapatrywać na innych, bo tak naprawdę nie siedzimy im pod materacem, róbmy tak, żeby nam samym było dobrze, nie udowadniając nic nikomu :).

    nezumi, celia lubią tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ