Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no już owulki nie będziesz miała jak bierzesz tyle dupka a wykres jest bezowulacyjny więc tylko czekać na @... a jak tempke mierzysz?

    no MArta poproś, powiedz,że się staracie a tabletki odstawiłaś i chcesz sprawdzić itp. :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no powinna dać tym bardziej, że ona lubi wysyłać na różne badania albo na oddział hehe ;P

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie po obudzeniu (mam termometr przy łóżku) mierzę o 06:00 doustnie ;]

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak poznajesz Przedszkolanko, że wykres bezowulacyjny? :) bo dla mnie wszystko to czarna magia :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ja też nie wiem jak Ty to wiesz, przecież np. jeszcze może owulka być za dzień lub dwa?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 września 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zerknij u mnie :) po fazie niższych temperatur owulację przeważnie, bo nieraz są wyjątki poprzedza ok. 6 niskich temperatur po czym następuje skok o conajmniej 0,2 kreski i jeżeli temperatura rośnie oznacza przebytą prawdopodobną owulację (w 100% o przebytej stanowi tylko ciąża :P). Wykres wtedy jest jakby na dwa podzielone - niskie temperatury i wysokie a ta czerwona kreska u mnie to dzień owulacji.
    Bezowulacyjny jest wtedy gdy poziom temperatur jest stały i ciągły, brakuje skoku no i nie dzieli się jakby na dwie fazy.
    Ale nasze organizmy to niezbadane zjawiska i nieraz różne cuda się mogą zadziać :)
    u Ciebie moooże i by była jeszcze owulacja, bo masz długie cykle (zerknij na moje stare wykresy) ale po 1. bierzesz dupka którego się bierze po owulacji, a po 2. no jak taki progesteron był to tak jak Lena mówiła- owulacji brak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 14:41

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wyjaśnienie :*

    Najlepsze jak robiłam wykresy 2 lata temu (NPR przed Ślubem) to miałam zarąbiste - książkowe i tak jak piszesz :)

    a teraz to nie wiem o co biega :D

    Yo, ale teraz nie badałam progesteronu - tylko w poprzednim cyklu :) Ale zapewne w tym też kapcie nie spadłyby z zachwytu hehee :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 14:46

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie brałaś tabletek anty po tym?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a nie brałaś tabletek anty po tym?

    tabsów nie biorę już od kilku lat :)

    Może stresy w pracy i z powodu sytuacji rodzinnej. Działo się w ciągu ostatniego roku - nie powiem ... :(

    Jak będę miała kiedyś bebzona pełnego - to będzie może jakiś cud jak piszesz :)

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Anoosiak nie będzie tak źle! ;)

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że będzie dobrze :)

    Tylko śmieszy mnie, że taka skomplikowana jestem :D eheheheheh :P

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 2 września 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anosiak tak jak Aga pisze, wykres wygląda na bezowulacyjny :( Samym dupkiem za wiele się nie zdziała, jak dla mnie powinien Cię postymulować Clostilbegytem z pełnym monitoringiem bo tak to ni w kij ni w oko :/ Obecnie mam dobrego gina w Gdyni gdybyś chciała ;-) Wczesniej rok chodziłam do innego ale jego czas sie skończył i teraz ten u którego jestem pasuje mi w 100% (jak na razie) ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 15:12

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde z tymi chłopami to jednak jest... dzwoni mój P. i pyta czy mam coś w planie na obiad robić czy ma kombinować? nosz...zezloszczony.gif
    on ma dziś wolne siedzi w domu ja po całym dniu pracy będę w domu o 17 i jeszcze mam obiad gotować?!

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 2 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trza było powiedziec że jesz dziś na mieście a on niech sobie gotuje :P

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedziałam mu, że to chyba jest pytanie retoryczne czyż nie? a on: no ale wolałem się upewnić krew mnie zaleje ;P

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Anosiak tak jak Aga pisze, wykres wygląda na bezowulacyjny :( Samym dupkiem za wiele się nie zdziała, jak dla mnie powinien Cię postymulować Clostilbegytem z pełnym monitoringiem bo tak to ni w kij ni w oko :/ Obecnie mam dobrego gina w Gdyni gdybyś chciała ;-) Wczesniej rok chodziłam do innego ale jego czas sie skończył i teraz ten u którego jestem pasuje mi w 100% (jak na razie) ;-)

    Dzięki - a masz prywaciarza ?

    Bo ja mam z Męża pracy ze SWISSMEDU pakiet i korzystam ...
    Poczekam na @ i wtedy będę molestować gina o pełny monitoring :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 15:18

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 2 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surykatko ehhh aj bym za*** ;/

    Ja bym zjadła na mieście i powiedziała, żeby sobie coś zrobił, to Ty będziesz później w domku :P

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 2 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie chodze do InviMedu do Rogozy (dokłądny monitoring cyklu z usg co dwa dni od 8dc kosztuje 120zł - za wszystkie wizyty) ;-) W Swissmedzie jest lekarz do którego wcześniej chodziłam, nie jest najgorszy ale po roku jednak wymagałam czegoś wiecej ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie tak nie potrafię ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli @ boli.... buuuu ja chcę pod kołderkę ;(

    Anooosiak86 lubi tę wiadomość

‹‹ 1096 1097 1098 1099 1100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ