Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmniam babeczka piaskowa.... a jeszcze jak z kakao to już w ogóle <3

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 11 września 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam prasowac i leze...okropnie boli:-( balam sie ze jakis porod sie zaczal, bo bole od krzyza... poplakana:-(
    Teraz sie modle.
    Glupia jestem:-/

    Oj ciezko o zyranta, nie wiem czy bysmy znalezli kogos oprocz rodzicow:-p
    Narazie sa nam niepotrzebni...

    Kurde ale pochmurno i zimno:-(

    Sury bedzie jasne + ;-)
    Potem Monia i Zlota;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochana ;*
    kurde wszystkie we mnie wierzycie, aż głupio mi będzie Was zawieść.... :/
    a Ty Groszku leż i się nie przemęczaj! odpoczywaj ile wlezie :*

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku jak się będzie nasilać, to jedź na IP... teraz leż, weź może coś rozkurczowego :*
    Marta nie martw się że nas zawiedziesz, my mimo wyniku i tak będziemy Cię dalej wspierać i kibicować :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku spokojnie....to na pewno nic złego!
    jestesmy drobne i sie rozciagamy- to wszystko!
    ja pisałam kilka stron wczesniej ze mnie tak wczoraj bolało od nerki do pępka po lewej stronie, własnie takie naciaganie mięsni czy cos..dzis juz jest lepiej...a krzyze to mnie juz bolą od dwóch tygodni!
    Leż sobie i sie nie stresuj:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a właśnie pytanie nie dotyczące mnie :P
    możne pić kawę w ciąży ? ja zwykle pije gorzką rozpuszczalną z mlekiem . Można ?

    pytam jakbym w ciąży była ... pytanie na przyszłośc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 14:12

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno dopuszczalna ilość to jedna filiżanka dziennie bo większa ilość przyspiesza tętno maluszka i jest dla niego niezbyt bezpieczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    dziewczyny a właśnie pytanie nie dotyczące mnie :P
    możne pić kawę w ciąży ? ja zwykle pije gorzką rozpuszczalną z mlekiem . Można ?

    pytam jakbym w ciąży była ... pytanie na przyszłośc :)

    Monia a może jesteś no? Nie zapeszaj :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 11 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam ani nospy ani magnezu, po prostu nic...

    Dzis musimy jechac, malz wraca zaraz z pracy.. kurde..dam rade, Dzidzia siedz tam grzecznie, nigdzie sie nie wybieraj!
    Mam nadzieje ze naciagnelam tylko miesnie, bo rano wyciagalam karme dla kota...dzieki laseczki:-*

    Odnosnie ostatniego posta, zyranci nie sa nam potrzebni:-p bo rodzice taaaaak;-) teraz czytam jak to zabrzmialo....

    Leze i nie wybieram sie dzis do prasowania...

    relge6yd309xm1zq.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 11 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna kaweczke...max 2 filizaneczki...
    Czasem sie jest tak przymulonym w ciazy, ze bez kawy ani rusz...

    Ja w ogole kawy nie pijam, a cisnienie 60/40 :-p
    U mnie to norma i na wizytach zawsze kupa smiechu:-p

    relge6yd309xm1zq.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 11 września 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko..może troche dziwne.. ale kto pyta nie błądzi :)

    czy częsty seks po owulacji może przyczyniać sie do niemożności zagnieżdżenia jajeczka w macicy?
    słyszałam że nie.. ale może któras ma potwierdzone wiadomości na ten temat?

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek i nie tylko prosiły i linki itd!
    mam wkladki laktacyjne:)
    juz wysyłam linka :)
    ja je kupuje:)
    sa wielorazowe wiec mozna prac, wystarczy zakupić 3 sztuki i jest gites :)
    wlasnie za chwile za kupie :D i maja cudasne kolory :D

    http://drogeria-ekologiczna.pl/eko-drogeria/dla-kobiet/wkladki-laktacyjne.html

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 11 września 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eko;-) dzieki Rudasek, a cos po praniu z nimi sie nie stanie??

    Zosia, sa rozne szkoly jedni mowia ze to moze powodowac niemoznoac zagniezdzenia i skurcze, inni mowia ze to w niczym nie szkodzi...ile ginow, tyle opinii...wiec jak jest naprawde, moze zalezy od organizmu?
    Tak jak jeden zlamie reke i nic nie czuje, a drugi zlamie i wyje z bolu przeokropnie....wiec jednemu sex po owu moze zaszkodzic i spowodowac brak implantacji, usuniecie jajeczka, drugiemu nie...mysle, ze jak sie ma byc w ciazy, to bez wzgledu na sex po owu sie bedzie;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 14:45

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eco bo akurat kolezanka taka troche jest :) ale bardzo polecała i nic sie nie dzieje :) i maja fikusne wzory :)

    Groszku ja zamawiam rzeczy z bambino, wlasnie Ona mi takie poleciła. a Ona taka przewrazliwiona, wszystko ma byc cacy itd, i jest z tego bardzo zadowolona :) i szukam na allegro i znalazłam sklep z BB :) i maja tez podklady do przewijania itd :) chyba pozamawiam kilka rzeczy, niech mi zrobia pake i wyslą :)
    podaje Ci linka :)

    http://allegro.pl/podklad-do-przewijania-seni-1szt-60x40cm-do-szpita-i4569722971.html

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • zant85 Koleżanka
    Postów: 63 12

    Wysłany: 11 września 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury_cat a staracie się o dofinansowanie z urzędu czy unijne jeśli mogę zapytać?
    Ale się tu naprodukowałyście, ja sobie drzemkę zrobiłam po kawie bo mnie jakoś zmogło.

    316f8fd203c1262402f4db2dd27f056c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zant o unijne :)

  • zant85 Koleżanka
    Postów: 63 12

    Wysłany: 11 września 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhy to ciężka sprawa, bo urzędowe to pikuś, ale z unijnym jest podobno ciężko, kuzynka dostała ale ile nerwów przy tym straciła...o wszystko się czepiają.

    316f8fd203c1262402f4db2dd27f056c.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 11 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzieki, skorzystam i moze zamowoe, podjade:-)

    To dobrze, ze masz ta kolezanke;-)
    Miejmy nadzieje, ze nasze nie beda uczulone...

    Ja sama sie zastanawiam nad kosmetykami wlasnie, jakiej firmy...

    Musze sobie zrobic jakis folder na linki;-)

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczynki ja zaraz uciekam :) odezwę się jak już będę wiedziała co i jak ;P trzymajcie kciuki kochane, proszę!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 11 września 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszku ja własnie zamowiłam kilka rzeczy u tego Pana :)
    czekam na pake:)
    no to cos sie zaczyna dziać :)
    zamowilam troche kosmetyków, kocyk, niedrapki, czapeczke, cążki, pieluchy tetrowe itd :) zobaczymy co to przyjdzie:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 1164 1165 1166 1167 1168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ