X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomóżcie
Odpowiedz

Pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3265 3551

    Wysłany: 13 marca, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drożność miałam jakbym poszła na zwykłą wizytę, pół godziny wcześniej pielęgniarka podała mi kroplówkę z ketonalem i no spe i tyle. Zabieg wykonany na fotelu. Mnie osobiście dość mocno bolało ale ja miałam jeden jajowód niedrożny więc przetykanie było mocno nieprzyjemne.

    Tak jak pisze motylek zwykła histero to zabieg inwazyjny w znieczulenie ogólnym. Ja swoją będę robić prywatnie ze względu na korekcję blizny, która NFZ robi tylko laparoskopowa a ja nie chcę kolejnej po dwóch CC operacji. Dlatego taka histeroskopia jest dla mnie zbawieniam i ja będę mieć tą która robi się w znieczuleniu miejscowym bez narkozy

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 108 25

    Wysłany: 14 marca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze że jesteście, zawsze to człowiek się czegoś dowie, będę czekała na @ bo chyba straciłam nadzieję że w tym cyklu uda nam się. Myliłam zupełnie te dwa zabiegi, a teraz wszystko stało się jasne, dziękuję 🤗🤗

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ