X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Jezus Magduullina dopiero co zaszłaś w ciążę a już za momencik będziesz rodzić. Jak ten czas ucieka :P

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ukija leci leci nim się obejrze wy będziecie tak narzekac jak ja teraz :)
    jak się czujesz kochana ?

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie ogolnie dobrze czuje.z katarem da sie zyc chodz jest meczacy i to ciagle bieganie do lazienki by umyc rece jak cos robie.postanowiłam ze w ten weekend robie tylko to co konieczne a reszte czasu poswiece na relax bo w koncu praca domowa może 1 czy 2 dni poczekac jak nie jest pilna aż tak.mam nadzieje że córka na to pozwoli bo jak wpadnie w furie to potrafi to trwac cały dzien a jestem sama z nia w domu do wieczora bo mąż w pracy od 9 do oporu.mam nadzieje że dzis wróci szybciej bo wczoraj był 19.30 w domu

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie anusiak sprzątanie nie ucieknie ;) niestety he.
    no mam nadzieje ze cora pozwoli ci odpocząć ... oj wiem jak to jest kiedy chop tak wraca z pracy moj nie raz nawet później ... mnie tez cos kinol zatyka od wczoraj ale to nie katar mam nadzieje ale pogoda taka ze wszystkiego można się spodziewać...

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina dziękuję że pytasz a całkiem ok się czuję. Nie wiem co i jak z owu a mam progesteron zbadać w tym cyklu :/ ale jest dobrze :D no masakra jak mi zleciał ten czas jak Ty jesteś w ciąży. Normalnie zestarzałam się a wcale tego nie czuje :D

    Magduullina, sua lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija no czas zapinkala jak szalony naprawdę.... no a zycze ci dobryvh wynikow i żeby wkoncu kochana bylo tak jak sobie tego zyczysz :)
    ja sie wypakowywuje powoli z dwupaku teraz wy !!! ♥♥♥

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    pewnie anusiak sprzątanie nie ucieknie ;) niestety he.
    no mam nadzieje ze cora pozwoli ci odpocząć ... oj wiem jak to jest kiedy chop tak wraca z pracy moj nie raz nawet później ... mnie tez cos kinol zatyka od wczoraj ale to nie katar mam nadzieje ale pogoda taka ze wszystkiego można się spodziewać...
    moj normalnie chodzi od 8 do oporu to zazwyczaj wychodzi 8-18jak jest wysylka 2 razy tyg to 8-20 soboty tez duzo roboty to zawyczaj tez 18 ale potrafia robic i dluzej we wtorek wrocil 22.20.wiem jak u nas jest bo pracujemy u jednego prywiaciaza tylko ja mam uklad 8-14gdzie reszta dluzej pracuje bo ja wracam żeby mloda odebrac z autobusu a on do oporu po staremu.my pracujemy 4-5 dni jak wiecej pracy a chłopacy 6 dni

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kurcze anusiak no takie to z ta robota jest chociaz tyle kochana ze krócej pracujesz ... moj tez niestety tak robi od pon do soboty od 7 do az skończą plus dojazd do domu a sa w rozjazdach nie raz jedzie 100 km nie raz 200 to jest naprawdę meczace takie roboty nigdy nie wie o której wroci no choc w sobotę zazwyczaj jest wcześniej

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ukija my sie nie starzejemy!
    Dzieci rosna chlopy sie starzeja a my ciegle mlode i piekne!

    Fakt magdulina nie tak dawno miala 9dpo i robila tescik ;D po poludniu bo do rana nie wytrzymala ;D

    A ja jestem juz. Melduje sie. Ale podejzewam ze dzis moj maz bedzie powieszony!!!!! Jakby mnie dlugo nie bylo znaczy ze szukam alibi badz juz siedze w pudle za morderstwo!!!!

    Magduullina, SusannaDean, sua lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 26 listopada 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak moj tez ma takie ciulowe godziny pracy.. Tak dluvo siedzial w domu a teraz az glupuo mi sie samej w domu siedzi. A nawet nie wiem kiedy wroci z pracy.. Idzie na 5-6 a nawet 4 i wraca od 17-21 :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha rosax ty nie gadaj glupot co się stało ;)
    no czas naprawde leci tak szybko....
    ale tu jest fakt dziewczyny rosa ma rację my zawsze będziemy piękne i mlode :) :D

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo wczoraj poszedl na piwo!
    Kochanie ide na jedno piwo!! Jedno kuzwa!
    Wrocil o 12 ledwo co stal! Chuj wie gdzie ma auto bo nawet nie wiem gdzie pojechal ;D niech no tylko wstanie! A i jeszcze telefon wylaczyl!! Kurwicy dostawalam i martwilam sie a on sobie z kolega pil! Nosz kuzzzzwa!!!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee rosax czasem trzeba chlopu pozwolic i machnac reka zeby się odchamil .. ;)
    wiadomo ze tez byłabym wsciekla ale niech Ci szybko przejdźie :* ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja uciekam sprzątac dziewczyny przyplyw energii chyba w przyszłym tygodniu za dużo nie posprzatam :D hihi

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 26 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hahaha :D Rosa nie wiedziałam że nadal o tym pamiętasz :D jak dawno pisałyśmy o tych butach :D ja czuję że Ty będziesz miała małą księżniczkę i Ty będziesz ubierała ją w miniaturki Twoich ubrań :D

    Susanna no coś Ty nie leczyłam się jeszcze bo pękają same :P ale nie zawsze to czuje kochana więc nie martw się jak nie poczujesz :*

    ZFolwarku och jak już bym chciała tą głowę mieć zajętą :D Ja też mam często biegunki po owu :/ to chyba hormonsy :D a nie myśl tylko spokojnie czekaj! :)

    Ukija ja nie wierze w zadne objawy na tym etapie "ciazy". Moim zdaniem to zupa dyniowa i tyle :) A fakt w II fazie cyklu sa cyrki zywieniowe i nie jest to nic dziwnego. Do tego to moj pierwszy cykl po calkowitym zaprzestaniu karmienia piersia.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wierzę bo powodują schizy takie "objawy" ha ha

    Cześć widzę że od rana piszecie, ja długo pospałam a potem sprzątałam sobie :)
    Owu na bank była wczoraj, czułam lewy jajnik mocno prawy mniej ale mam nadzieję, ze z obu poleciały komóreczki wprost w objęcia plemniczków, jak myślicie? Wyściółkę mają grubą nic tylko za parę dni się tam wtulać <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su wtula sie wtula <3

    SusannaDean, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Su wtula sie wtula <3
    Ja się wtulałam rano , więc może co będzie z tego :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna wtula się pięknie :)
    a ja ide się położyć bo masakra moje dziecko pcha się nie na żarty ... co dzień to gorzej jeszcze mnie coś na wymioty zbiera ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu to połóż się kochana, jakoś te kilka dni musicie dotrzymać :)

‹‹ 1014 1015 1016 1017 1018 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ