Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Rosax dobrze, że Tobie nic się nie stało :)

    Czytałam dzisiejszą waszą dyskusję, szczególnie te o wkręcaniu się w odczytywanie każdego mikroobjawu :) Myślę, że jeśli pragnie się dziecka to nie sposób uniknąć nakręcania się. Grunt, żeby nie przesadzić, bo nasza psychika lubi płatać figle :)

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax powiem ze tez nad tym dumała jak to możliwe jest takie połączenie i mały człowieczek rozwija sie pod <3 niemozliwe :) CUD !

    Kochane a kto testuje ale poźniej ? Bo teraz Ukija Rosax II kreseczki :) a my kiedy dołączym ja moge testowac ok 15.03 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) dziewczyny szczerze poprostu ciesze się ze dołączyłam tutaj do was wspaniałe jesteście wszystkie!!!

    Makowa_Panna, madziara0080, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 31. Mam nadzieje na piekne zakonczenie miesiąca. Razem ze mna testuje też Borsuk. Razem razniej ;)

    nick nieaktualny, nadzieja_86, borsuk lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki piękny prezent byłby na miesiecznice ślubu :)

    nadzieja_86, borsuk lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego osmego to kto testuje? Bo juz nie pamietam..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 28/29 marzec będę testować.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się zastanawiam czy nie zrobić w poniedziałek testu przed wizytą jak myślicie

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Ja testuje 31. Mam nadzieje na piekne zakonczenie miesiąca. Razem ze mna testuje też Borsuk. Razem razniej ;)


    Ja nie chcem sama :) Chcę z którąś z was :) !

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Dziewczyny ja się zastanawiam czy nie zrobić w poniedziałek testu przed wizytą jak myślicie
    A który to będzie dzień po owu?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_panna no właśnie nie wiem pisałam wam wcześniej ze w tym cyklu nie obserwowałam się aż tak a dzieją się cyrki ze mną

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, Ja, Ukija i Aurellka no i TY. :D 08.03. :)

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina ogólnie mozna ale tak jak makowa pisze który to dzień po owu :)


    Oj chyba sama bede testować .....

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiąc testowy :D

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    Rosax, Ja, Ukija i Aurellka no i TY. :D 08.03. :)


    Hehe wszystkie w dzień kobiet :) to na pozniej nikogo nie ma :) ale prezent bedziecie mieć ;) ja 08.03 bede dopiero 8 dni po owu a fl ma 14 dni wiec za wczesnie

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina to który chociaz dc to będzie?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie mietzylam temperatury ani testów nic około 15-17 dc rozciągliwy sluz czyli coś koło tego wczoraj ten ból podbrzusza dziś 24 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pon 28

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w poniedziałek będzie 28 dc. A jal długie masz cykle?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne 26_33 ostatnie dwa 33 i 31poprzedni

‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ