Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax kochana pamiętaj tylko, że wtedy były bliźniaki, a jeśli teraz jest jedna fasolka to wynik może byc niższy. Najlepiej byłoby sprawdzić czy przyrasta prawidlowo.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie nic innego jak czas. Napisalam wlasnie do poloznej z tego szpitala.. Szkoda ze nie miala dyzuru wczoraj i dzis.. Ale poprosilam by mi wyslala moja bete bo cos mi sie wierzyc nie chce... Napisalam ze zapomialam zapytac. Odpisala ze w czwartek ma dyzor to mam sie przypomiac. Napisalam raz jeszcze czy mozliwe by mi bete w czwartek zrobila bo by byl odstep 2 dni ale czekam az odpisze. Moze sie uda.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa no faktycznie moze tak byc.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zdjeciu z usg tez nic nie widac..
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d088b62df9e2.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie widać kochana ;) trzeba czasu i trzeba przede wszystkim wierzyć :*

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierze ale jak na ten etap powinien byc juz pechezyk

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Jesli by sie dopiero zagnieździło to test by nie wyszedł pozytywny
    Rosax, mi testy z rossmana pokazywały drugą kreskę już przy becie równej 5, a
    przy becie około 30 były całkiem wyraźne

    Jeśli jest 18 to jest super, czekać teraz tylko na prawidłowy przyrost... <3
    Ponoć chłopcy się później zagnieżdżają, więc czekaj cierpliwie


    aaa pęcherzyk jest widoczny przy becie około 1000 więc spokojnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 16:15

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytalam sobie wujka googka i dziewczyny na jakis forach pisalay wlasnie kiedy pecherzyk widzialy. Przewaznie te po krotkim terminie @ nic nie widzialy na usg brak ciazy jakby. A ten wpis uspokoil mnie totalnie! Bo ja mniewam bole lewego jajnika ten jajnik boli juz od dwoch dni przed ovulacja ale nie jakos mocno.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e3c85d524e0d.png

    Wiem wiem wujka googla sie nie czyta ale chcialam poszukac o tych pechezykach kiedy widac.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • malutka_8686 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja jestem już po IUI jeden pęcherzyk pękł zostały trzy :) Martwi mnie tylko fakt ze dzisiaj były nie za dobre wyniki mojego M. Generalnie było 9 mln plemników ale nie najlepszej jakości. Czy któraś z was tez miała nie za dobre wyniki nasienia a mimo to sie udało? U nas jest tak, ze po 20 godzinach nie ma żywych plemników i tylko jakaś cześć jest drgająca :(

    Starania od 2012
    lipiec 2015 laparoskopia - II stopień endometriozy
    17.02.2016 IUI :(
    17.03.2016 IUI :(
    20090523580114.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja też gdzieś czytałam, że właśnie jajnik z którego była owu może boleć na początku ciąży właśnie przez ciałko żółte które intensywnie pracuje :). Jak byłam u gin to był 4 tc. powiedziała mi, że to normalne, że jeszcze nic nie widać i mam się nie martwić. I dodała jeszcze, że można coś zobaczyć w 5-6 tc.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuje sie dalej i czekam do wtorku nic innego mi nie pozostaje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax tule <3

    Bedzie dobrze1 Musi byc!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czarno to widze jezeli chodzi o mnie dzisiaj znowu plamienie raz za czas niteczki krwi w śluzie juz nie wiem co to ma byc... i ból piersi od dzis tak paskudny ze nie moge sie dotknac .... wkurza mnie to juz poprostu bo szczerze jesli to nie ciaza to wolalabym dostac @ niz takie smieszne plamienia + dziwaczne testy co raz wychodza tak raz srak.... :(

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa jak masz szyjke?
    Moja dzis zamknieta szczelnie i wysoko i taka miekko twarda

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja nie umiem sobie niestety sprawdzic....nigdy nie sprawdzalam wiec ciezko mi powiedziec....mi do lekarza jeszcze zostalo 9 dni....te dni sie tak dlugo ciagna....juz chciala bym byc po bo tez sie denerwuje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax :) łatwo się pisze ale faktycznie czas najlepszą jest odpowiedzią. A z tym pęcherzykiem to moze własnie za wcześnie tez tak słyszłama o usg niestety bety nigdy nie robiłam więc cieżko powiedzieć mi. Ale te testy z niczego nie wychodziły + także musi być coś na rzeczy :D dzielna jestes <3

    Magdulina a dziś dc który? to idź na betę! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Rosax :) łatwo się pisze ale faktycznie czas najlepszą jest odpowiedzią. A z tym pęcherzykiem to moze własnie za wcześnie tez tak słyszłama o usg niestety bety nigdy nie robiłam więc cieżko powiedzieć mi. Ale te testy z niczego nie wychodziły + także musi być coś na rzeczy :D dzielna jestes <3

    Magdulina a dziś dc który? to idź na betę! :)
    Kupilam juz test clearblue 10 mlu i mam jestcze ten 25 facelle. Jutro zrobie oby dwa z rana.

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax trzymam kciuki za piekny dwukrotny przyrost bety wierze że wszystko będzie dobrze i że ten różowy śluz wziął się z tego że kropek się wkręcał coraz głębiej :) gdzie mozna kupić ten test clearblu poza netem?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Rosax :) łatwo się pisze ale faktycznie czas najlepszą jest odpowiedzią. A z tym pęcherzykiem to moze własnie za wcześnie tez tak słyszłama o usg niestety bety nigdy nie robiłam więc cieżko powiedzieć mi. Ale te testy z niczego nie wychodziły + także musi być coś na rzeczy :D dzielna jestes <3

    Magdulina a dziś dc który? to idź na betę! :)
    dzisiaj 36dc

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina to bete zrób masz mozliwość ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ