Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Myślę, że taniej, bo wychodzi tego o wiele więcej 🤣 + jeszcze zostają zioła niewymieszane.

    Czuje się skuszona tym pomysłem :D

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnees wrote:
    Zaczęłam od 2.01

    Straciłam poczucie czasu, myślałam, że jesteśmy po Sylwestrze 😅
    Niech Ci się dobrze pracuje 😊✊🏻

    Agnees lubi tę wiadomość

  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Chciałabym inne ale.. nie stać nas 😂😂

    Takie pytanie mi się nasunęło. Gdyby było Was stać na podróż w dowolnym kierunku to gdzie najchętniej byście pojechały? :)

    1) Australia i wielka rafa koralowa, choć bałabym się żyjątek.
    2) Argentyna/Brazylia - kiedyś to zrobimy, ale to trzeba uzbierać duuużo pieniędzy.
    3) Malediwy albo Polinezja Francuska.
    4) Nie było mnie też nigdy na pustyni - chciałabym zobaczyć, gdzieś tam w Afryce;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • Sarka94 Autorytet
    Postów: 886 1624

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak jeszcze w temacie podróżniczym, macie sprawdzone stronki gdzie kupujecie bilety lotnicze?
    skyscanner.com - moja miłość, polecam 💓
    Najlepsze, że wybierasz podróż dokądkolwiek i szuka tanich biletów 🥰

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszą🤰od 9/2022

    ♥ 2018 ♥
    🏡 2020
    💍 21.08.2021
    💒 17.09.2022
    🐶 5.10.2023
  • Agnees Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Straciłam poczucie czasu, myślałam, że jesteśmy po Sylwestrze 😅
    Niech Ci się dobrze pracuje 😊✊🏻
    Dziękuję 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A podpowiedzcie mi ile wcześniej trzeba odstawić Wit prenatalne przed badaniem kwasu foliowego?
    I czy inne badania też mają jakieś wyznaczniki? W sensie czy trzeba coś odstawiać przed badaniem hormonów czy żelaza, ferryny itd ....

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    A podpowiedzcie mi ile wcześniej trzeba odstawić Wit prenatalne przed badaniem kwasu foliowego?
    I czy inne badania też mają jakieś wyznaczniki? W sensie czy trzeba coś odstawiać przed badaniem hormonów czy żelaza, ferryny itd ....
    Kiedyś dziewczyny wspominaly że Wit. Z grupy B odstawiamy minimum 5 dni przed badaniem krwi. Ferrytyna najlepiej badać po miesiączce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2024, 19:24

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    https://mojazielarnia.pl/2920-nieplodnosc-mieszanka-wg-ojca-grzegorza-sroki.html?cd=18885565382&ad=149081949051&kd=&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAtOmsBhCnARIsAGPa5yaK6gYMoxaRZ6VRqSbUG8tnmvXxHwyHN1dVAkXbZPWLWqhJKzgPggwaAtKyEALw_wcB
    Myślisz że te byłyby ok patrząc po składzie?
    Ja kupiłam z tej strony, ale nie zdążyłam otworzyć bo zaszłam w ciążę. Jak chcesz to odezwij się na priv, mam wystawione za grosze. 😅 Pisałam tu już o tym, ale nikt nie chce, a szkoda żeby się zmarnowały. 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2024, 19:28

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Ja kupiłam z tej strony, ale nie zdążyłam otworzyć bo zaszłam w ciążę. Jak chcesz to odezwij się na priv, mam wystawione za grosze. 😅 Pisałam tu już o tym, ale nikt nie chce, a szkoda żeby się zmarnowały. 😂

    Ja bym przytuliła ale już się nie będę wpierniczać przed Lolę 🥹
    Musiałam wcześniej nie zauważyć więc cóż, moja strata 😂

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    https://mojazielarnia.pl/2920-nieplodnosc-mieszanka-wg-ojca-grzegorza-sroki.html?cd=18885565382&ad=149081949051&kd=&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAtOmsBhCnARIsAGPa5yaK6gYMoxaRZ6VRqSbUG8tnmvXxHwyHN1dVAkXbZPWLWqhJKzgPggwaAtKyEALw_wcB
    Myślisz że te byłyby ok patrząc po składzie?
    Tak, skład 100% o. Sroki ☺️

    Lola93 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Ja bym przytuliła ale już się nie będę wpierniczać przed Lolę 🥹
    Musiałam wcześniej nie zauważyć więc cóż, moja strata 😂
    Zobaczymy czy Lola będzie chciała. 😁
    Ja mam dokładnie te jakby co:
    https://mojazielarnia.pl/2778-pobudzenie-pracy-jajnikow-360g-mieszanka-nr3-ojca-grzegorza-sroki.html

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Kiedyś dziewczyny wspominaly że Wit. Z grupy B odstawiamy minimum 5 dni przed badaniem krwi. Ferrytyna najlepiej badać po miesiączce.
    Zaraz po miesiączce? Jak ustanie plamienie? Czy może być kilka dni po całkowitym ustąpieniu miesiączki ?

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja chętnie poleciałabym do USA, później jakieś Malediwy czy inna Sri Lanka, kurczę, gdzie by mnie nie było 😀 ale tak na już już to chyba Hiszpania 😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek nie widziałam czy ktoś Ci odpisał- nie ma znaczenia krwawienie, po prostu między 3 a 5 dniem cyklu :)

    Metka kremowy śluz to dobry znak 🤞🏻🤗

    Butterfly polecam kayak.pl, jest tam więcej linii lotniczych niż na skyscanner :) nie zawsze Ryanair czy Wizzair są najtańsze, szczególnie jak się weźmie pod uwagę koszt bagażu.
    Śmiesznie się składa, bo właśnie dzisiaj kupowałam bilety do Madrytu i tam szukałam 🙃

    A jakbym miała hajsu jak lodu, to bym pojechała zobaczyć Machu Picchu i na Filipiny 😁

    nick nieaktualny, Butterfly23, Liyss🧚🏻, metkamniedrapie_87 lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę trzymać jutro mocno kciuki za wszystkie badania, bo sporo ich! 🤩🤞

    @Myszkaaa20, super że udało się obejrzeć Chłopów! Ostatnio przeglądałam repertuar i byłam w szoku że jest jeszcze grany 😀

    @Anka, co do podróży to mi się marzy Australia, USA, Tajlandia najbardziej 😊 Na mojej liście są też Malediwy, Japonia i takie bardziej realne marzenia w najbliższym czasie: Hiszpania, Włochy i wyspy Madera i Teneryfa. A tak naprawdę wszędzie bym poleciała 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa, Viii Kochane czy do Waszych norek wpada jakieś światło?

    nick nieaktualny, aszin, ultramaryna_, Muuu., Viii, Butterfly23, Sofka88 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Będę trzymać jutro mocno kciuki za wszystkie badania, bo sporo ich! 🤩🤞

    @Myszkaaa20, super że udało się obejrzeć Chłopów! Ostatnio przeglądałam repertuar i byłam w szoku że jest jeszcze grany 😀

    @Anka, co do podróży to mi się marzy Australia, USA, Tajlandia najbardziej 😊 Na mojej liście są też Malediwy, Japonia i takie bardziej realne marzenia w najbliższym czasie: Hiszpania, Włochy i wyspy Madera i Teneryfa. A tak naprawdę wszędzie bym poleciała 😂
    Ja też, byle było ciepło. Jakbym miała taką możliwość to chętnie bym się przeprowadziła do miejsca gdzie cały czas jest ciepło (ale nie upalnie).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyjmujące olej z wiesiolka - po jakim czasie zauważylyscie efekty? U mnie dziś 9dc, a jakoś bez rewelacji. Może czuje takie "zaczopowanie" jakby w środku było więcej śluzu, ale na zewnątrz zero zmian. Nie wiem czy czekać, czy zwiększyć dawkę 😁

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Dziewczyny przyjmujące olej z wiesiolka - po jakim czasie zauważylyscie efekty? U mnie dziś 9dc, a jakoś bez rewelacji. Może czuje takie "zaczopowanie" jakby w środku było więcej śluzu, ale na zewnątrz zero zmian. Nie wiem czy czekać, czy zwiększyć dawkę 😁
    Ja mam wrażenie, że najwiecej śluzu miałam podczas @ 😵‍💫 ale ogólnie to później szału nie było, myślę że był w środku
    Gosia pisała że jsk brała 2 tabl. Było lepiej niż przy 3, bo nadmiar może wysuszać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2024, 20:04

    aszin lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 7 stycznia 2024, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ja mam wrażenie, że najwiecej śluzu miałam podczas @ 😵‍💫 ale ogólnie to później szału nie było, myślę że był w środku
    Gosia pisała że jsk brała 2 tabl. Było lepiej niż przy 3, bo nadmiar może wysuszać
    To na razie nie będę nic zmieniać, ewentualnie będę brała od nowego cyklu 2x1 tabl a nie 1x2 tabletki :)

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ