Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Nie chciałam tego głośno mówić ale ja w 12t ciazy widziałam u syna podobnie a 16go potwierdziło się bo wywalil interes, mam też zdjęcia od początku ciazy I wygląda podobnie 😛
    Kurcze a ja tak marzę o córce. 😂 To jest dopiero 10 tc, nie wiem czy to możliwe żeby było widać.

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka czyli tak jak pisałam z owulka była, z tym że masz tak jak ja że temperatura z poprzedniego cyklu spada dłużej do bazowej ;)

    Alysa, ja nie mam talentu do wymyślania, ale pomyśl Aszin fajny ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Też pomyślałam, że to chłopczyk. 😅 Ale czy to możliwe, że to już widać? Bo coś tam odstaje faktycznie.

    Trochę wcześnie. Po 16 tygodniu można już potwierdzić płeć z dużym prawdopodobieństwem, a około 14 tygodnia lekarz może zasugerować :)

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Też pomyślałam, że to chłopczyk. 😅 Ale czy to możliwe, że to już widać? Bo coś tam odstaje faktycznie.
    Tak, już się tworzą genitalia wewnętrzne i od rozwoju mogą tworzyć się zewnętrznie nawet od 9go tyg. Płeć jest już od samego początku przypisana ale widoczna i pewna na bank to w okolicach 16tyg chyba że ktoś wychwyci wcześniej 😊

    Małgosiagosia, Muuu. lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszych prenatalnych poznałam płeć i że będzie z tych mniejszych i w 100%się sprawdziło, ta ginka miała ceryfikaty od prenatalnych jako jedna z nielicznych w okolicy wtedy.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spieszę Wam z rekomendacja, makaron od Rozkosznego pych ale bez rewelacji takich jak on opisuje, może ja zbyt prosty człowiek jestem żeby odczuwać taka kwintesencję smaków ;) u mnie wjechało dodatkowo wędzone tofu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2024, 16:22

    nick nieaktualny, blador2 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Kurcze a ja tak marzę o córce. 😂 To jest dopiero 10 tc, nie wiem czy to możliwe żeby było widać.
    Aha, no i też kręgosłup i "cypel" - ogonek, który się wchłania też inaczej się układa u dziewczynek i inaczej u chłopców. Przez wlasnie rozwoj narządu. Wpisz sobie w Google, lubiłam porównywać zanim się potwierdziło 😛

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    metkamniedrapie_87 wrote:
    Zgłaszam, że jestem chora psychicznie... w czwartek idę na proga i własnie doszłam do wniosku, ze się boję, bo jak wynik będzie niski to już będę wiedzieć, że w tym cyklu nic z tego nie wyszło i zaczęłam się zastanawiać czy iść :/....

    Proszę o kopa w d... bo serrio mam świra chyba :(

    Rozumiem strach bo też się bałam 🫂
    Trzymam kciuki w czwartek za zadowalający wynik ✊🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2024, 16:27

  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki badań. I tak trochę kiepsko, bo TSH wysokie i raczej podejrzenie cukrzycy ciążowej. Ten się zastanawiamy czy przebyty wirus cytomegalii nie jest groźny. 😢


    IMG-20240109-160126.jpg
    IMG-20240109-160214.jpg

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Łapcie fotkę 😀

    62-CEC390-B671-47-E8-8-EF5-3-AEF206-CDC15.jpg

    cudowny Kropek ♥️♥️

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miłego popołudnia. Zbieramy się z Młodzieńcem na basen :)

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziewczyny ma któraś grudniowe dziecko? Jak to później jest np. W przedszkolu z rówieśnikami z początku roku? Wiem, że takich rzeczy się nie planuje raczej ale jakoś zawsze tak miałam z tylu głowy, że wolałabym z początku roku dzieciaczka a nie końca a potem jak zobaczyłam ile trwają starania to zmieniłam zdanie.. 😪


    Ja jestem z grudnia 🙂różnicy nie było za bardzo.

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Kurcze a ja tak marzę o córce. 😂 To jest dopiero 10 tc, nie wiem czy to możliwe żeby było widać.
    Póki co obstawiam, że to jest wyrostek. A jeśli tak, to ja stawiam na dziewczynkę, bo jest skierowany do dołu, a nie do góry. Trochę na FB na grupie czytałam o tej metodzie.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Póki co obstawiam, że to jest wyrostek. A jeśli tak, to ja stawiam na dziewczynkę, bo jest skierowany do dołu, a nie do góry. Trochę na FB na grupie czytałam o tej metodzie.
    Pocieszyłaś mnie. 😂
    Oczywiście chłopiec też mnie ucieszy, ale jednak gdzieś w głowie od zawsze była córka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2024, 17:03

    Edithka lubi tę wiadomość

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziewczyny ma któraś grudniowe dziecko? Jak to później jest np. W przedszkolu z rówieśnikami z początku roku? Wiem, że takich rzeczy się nie planuje raczej ale jakoś zawsze tak miałam z tylu głowy, że wolałabym z początku roku dzieciaczka a nie końca a potem jak zobaczyłam ile trwają starania to zmieniłam zdanie.. 😪

    kiedyś myślałam podobnie - ze chciałabym mieć "wiosenne" dziecko, żeby nie odstawało od rówieśników i nie musiało "nadrabiać" tylko dlatego ze urodziło się końcem roku..

    ale widząc ile czasu niektórym para zajmuje zajście w ciąże, jak ciężko to zaplanować, chciałabym jednie żeby dziecko pojawiło się całe i zdrowe - nie ważne jakiej płci i w jakim miesiącu 🍀

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Wg ovu 8 dpo ale @Butterfly23 by tu dyskutowała więc nie wiem 🤣😜
    Jestem skłonna się zgodzić z aplikacją 🤣

    nick nieaktualny, Sarka94 lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @vii
    @kasiajasia90
    @goska000

    Nie wiem co mnie napadło, zawsze byłam realistką w takich sprawach, wolałam wiedziec i działać, tak teraz coś mnie sparaliżowało 🤯🙈


    @Anka32 nie dziękuję, mam nadzieję, że będzie jak u Ciebie 😍
    @blador kochana, Twoj „przypadek” to dla mnie największe pocieszenie w moich rozkminach

    @Malgosiagosia piękny dzidziuś 😍
    Alysa wrote:
    Ja podjęłam decyzję że testów chyba już kie robię, no może jutro rano sikne 🤣 jak @ nie przyjdzie to w piątek idę na betę i tyle. A czemu tak? Bo oprócz szyjki wysoko mam też sporo śluzu i właśnie zauważyłam w nim jakieś pojedyncze czerwone nitki. Więc albo to zbliżając się @ albo będą ⏸️. My już z małżem zrobnilosmy wszystko co mogliśmy w tym cyklu.

    Alysa, który jesteś dpo? Bo ja z tym śluzem mam wlasnie tak samo, nawet ovu dzis mi to wykazało jako punkty w detektorze 😂

    Viii, blador2, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malgosiagosia no cudowności 🥹
    @Metka wynik proga o niczym nie świadczy. Nie łam się. Powyżej 3 ng/ml mówi o owulacji. Nasz Bladorek miał 5 i co? Ciąża 😍 jedyne co, jak wyjdzie dość niski, to dobrze jest po owulacji już go przyjmować.

    metkamniedrapie_87, nick nieaktualny, blador2, Małgosiagosia, Muuu. lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki badań. I tak trochę kiepsko, bo TSH wysokie i raczej podejrzenie cukrzycy ciążowej. Ten się zastanawiamy czy przebyty wirus cytomegalii nie jest groźny. 😢


    IMG-20240109-160126.jpg
    IMG-20240109-160214.jpg

    A co jadlas wczoraj na kolacje? Moze jakos duzo weglowodanow i stad ta glukoza? Moze przez jeden dzien przypilnuj jedzenia i powtorz badanie?
    Czy bierzesz euthyrox? Tak czy siak skontaktuj sie z endo, pewnie zwiekszy ci dawke/lub po prostu przypisze leki.
    Co do wirusa cytomegalii to mi wyszlo >500, ale juz mnie wczoraj dziewczyny uspokajaly, ze to po prostu oznacza ze sie przebylo tego wirusa i jest sie teraz odpornym na niego. Ja jutro jeszcze mam wizyte u gina, wiec pokaze mu wyniki i zobaczymy co powie ;)

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 9 stycznia 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edithka wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki badań. I tak trochę kiepsko, bo TSH wysokie i raczej podejrzenie cukrzycy ciążowej. Ten się zastanawiamy czy przebyty wirus cytomegalii nie jest groźny. 😢


    IMG-20240109-160126.jpg
    IMG-20240109-160214.jpg

    A skąd podejrzenie cukrzycy ciążowej? Krzywą się robi n dużo późniejszym etapie a glukozę na czczo masz normalną.

    Muuu. lubi tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ