X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 1806 1382

    Wysłany: 5 maja, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Małgosia jak mi się chce to zrobię, tyle że ja brwi mam akurat ok, gęste, ciemne. Hennę polecam taką wyciskaną już w tubce, ekspertem nie jestem, miałam tylko chyba z refectocil, wtedy nie trzeba mieszać. No i staraj się nałożyć tylko na brwi bo ja zawsze upaćkam się mocno🤣 A to Twoja rodzina czy męża? Brzmi dosyć ciekawie, bo kilka lat już mamy😉

    Gosia może zęby wyszły maluchowi i będzie trochę lżej🤔 a polubił się już w wychodzeniem na dwór?

    Anka omg... będziesz tuptała na pieszo?
    Moja i to dość bliska, także dziwna sytuacja, że się wcześniej nie spotkaliśmy.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 33

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, b12, d3, omega 3, cynk

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7457 7649

    Wysłany: 5 maja, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Anka, będą 😍

    Małgosia, tak, same. Znalazłyśmy mega tanie loty 😁
    No nie gadaj, że z naszej wiochy? 🤣

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7457 7649

    Wysłany: 5 maja, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Anka, bo mnie ciekawi co mężowi odpowiedziałaś na jego pytanie, czy masz go czasem dość 🤣

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    No nie gadaj, że z naszej wiochy? 🤣
    Nie, z Berlina 🤪 niestety 😅

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14178

    Wysłany: 5 maja, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dobra Anka, bo mnie ciekawi co mężowi odpowiedziałaś na jego pytanie, czy masz go czasem dość 🤣

    Powiedziałam, że zdarza mi się 🤣

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5282 9239

    Wysłany: 5 maja, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, zazdraszczam pozytywnie :) Czekam na fotki :)

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 3053 3249

    Wysłany: 5 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po majówce, coś podczytywałam ale nie wszystko.

    Widzę, że wywiązała się tutaj dyskusja; poniekąd rozumiem i jedna i drugą stronę, wszystkim mocno kibicuję i trzymam kciuki. Mnie tematy ciążowe nie ruszają - poprostu jestem już na zupełnie innym etapie w tym wszystkim, jednak rozumiem, że niektóre dziewczyny może to poprostu boleć i widać, że wycofują się z wątku. Nie będę pisać tutaj moich spostrzeżeń z ostatniego miesiąca bo to nie o to chodzi, ale fakt ostatnio tematy ciążowe zdominowały ten wątek - mnie to nie przeszkadza, bo to miał być wątek dla wszystkich, czytać czytam jednak się do tego nie odnoszę - bo po prostu nie mam w tej kwestii wystarczającej wiedzy.
    W okresie letnim z pewnością będzie mnie tutaj mniej zajmę się sobą, wracam do aktywności fizycznej typy rower czy rolki, będę korzystać z każdego ciepłego weekendu. Jeśli chodzi o tematy staraczkowe chętnie doradze, wiecie gdzie mnie szukać.

    Anka napisała swoje odczucia zresztą jak same prosiłyście i wywiązała się lawina tak nie powinno być - według mnie nie każdy wpis tutaj jest napisany we właściwy sposób.

    Życzę Wam miłego dnia i wracam odpoczywać bo jutro do pracy 😘

    Anka32, ultramaryna_, Butterfly23, Paula9463, Alysa, ezra lubią tę wiadomość

    Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

    ♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To było do przewidzenia że niedługo same zaczniecie się zjadać na tym wątku bo niestety są tutaj osoby jak przykładowo Anka które muszą być ciągle w centrum uwagi inaczej będzie źle.
    Nie chciałyście nowych osób na wątku to tylko kwestia czasu aż on się rozleci przez takie zawistne osoby, powodzenia 😚

    Pragiola lubi tę wiadomość

  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14178

    Wysłany: 5 maja, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa89 wrote:
    To było do przewidzenia że niedługo same zaczniecie się zjadać na tym wątku bo niestety są tutaj osoby jak przykładowo Anka które muszą być ciągle w centrum uwagi inaczej będzie źle.
    Nie chciałyście nowych osób na wątku to tylko kwestia czasu aż on się rozleci przez takie zawistne osoby, powodzenia 😚

    Masz coś do powiedzenia na mój temat to zrób to z prawdziwego konta a nie z anonimowego :)
    Nie będę się tłumaczyła z własnych odczuć przed jakąś małą tchórzliwą istotką :)

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Masz coś do powiedzenia na mój temat to zrób to z prawdziwego konta a nie z anonimowego :)
    Nie będę się tłumaczyła z własnych odczuć przed jakąś małą tchórzliwą istotką :)

    Nie spodziewałam się innej reakcji 🥱

  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiedziałam, że wymiana zdań i opinii to „zjadanie się”. Naprawdę, to że nie zawsze się zgadzamy nie oznacza, że zaraz się poobrazamy i znikniemy z forum. A jeśli ktoś tak myśli i właśnie w taki sposób działa, pozostaje tylko współczuć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 16:37

    Anka32, Edithka, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14178

    Wysłany: 5 maja, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A ja nie wiedziałam, że wymiana zdań i opinii to „zjadanie się”. Naprawdę, to że nie zawsze się zgadzamy nie oznacza, że zaraz się poobrazamy i znikniemy z forum. A jeśli ktoś tak myśli i właśnie w taki sposób działa, pozostaje tylko współczuć.

    Od jutra nie będę Was zjadać bo przechodzę na dietę 🥹🤣

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5282 9239

    Wysłany: 5 maja, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów ktoś robi 'a kuku' zza krzaka 🫣 Nusia Kochanie, nie mierz wszystkich swoją miarą 🤗

    Anka32 lubi tę wiadomość

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A ja nie wiedziałam, że wymiana zdań i opinii to „zjadanie się”. Naprawdę, to że nie zawsze się zgadzamy nie oznacza, że zaraz się poobrazamy i znikniemy z forum. A jeśli ktoś tak myśli i właśnie w taki sposób działa, pozostaje tylko współczuć.

    Myślę że tak właśnie będzie, to kwestia czasu. Zakładając ten wątek chyba miałyście świadomość że coraz więcej dziewczyn będzie w ciąży i tym samym wątek zrobi się bardziej ciazowy. Zostaną też takie które nie będą mogły w tą ciąże zajść i albo się dostosują do obecnej sytuacji albo znikna z forum, patrząc po dzisiejszych wpisach obstawiam że to drugie. Dlatego tak dobrym pomysłem były wątki miesięczne gdzie dziewczyny które zaszły miały możliwość pozostania i pisania o ciążowych tematach a te które nadal się starały przechodziły na nowe wątki i mogły uniknąć w ten sposób tych tematów.

    Nie rozumiem też oburzenia Anki że dziewczyny coraz częściej piszą o ciążowych tematach skoro taki aktualnie jest ich stan- są w CIĄŻY. To o czym maja pisać skoro to jest dla nich priorytetem? A skoro jest coraz więcej Brzuchatek to wiadomo że te tematy będą coraz częstsze 🤔

    MagicznaNuta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Znów ktoś robi 'a kuku' zza krzaka 🫣 Nusia Kochanie, nie mierz wszystkich swoją miarą 🤗

    Tak Gosiu, jak widzisz jest to forum publiczne i każdy ma tu podgląd. To że założyliście sobie ten wątek i nie chcecie tu nikogo innego nie oznacza że nikt nie ma prawa się wypowiedzieć. Otóż każdy ma prawo wyrazić swoją opinię czy Wam się to podoba czy nie 🙂

  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wątki miesięczne nadal są. Każda ma prawo wyboru. A jeśli ktoś odejdzie, to tylko i wyłącznie sprawa tej osoby. A takie pisanie typu „ha, wiedziałam że tak będzie” jest po prostu słabe i nie rozumiem celu tej wypowiedzi.

    Zdawałyśmy sobie sprawę, że w pewnym momencie dziewczynom, które w ciąży nie są, będzie ciężko udzielać się we wspólnym wątku, ale podjęłyśmy decyzję, że spróbujemy. A to, czy pozostaniemy w takim samym składzie, tego już nie wie nikt. Może ktoś odejdzie, może przyjdzie ktoś nowy. To jest TYLKO forum.

    goska000, Pusshka, Edithka, Anka32, blador2, Paula9463, Muuu., ezra lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • Anka32 Autorytet
    Postów: 7015 14178

    Wysłany: 5 maja, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa Skarbie, widzę, że jednak muszę Ci wytłumaczyć pewne kwestie bo Ci się mylą podstawy :)
    Nie napisałam, że jestem oburzona tylko, że tematy ciążowe nieco mnie przytlaczają :)
    Może zapoznaj się z objaśnieniem słowa oburzenie i przytłoczenie a potem się wypowiadaj? Wbrew pozorom to nie jest jedno i to samo tak jak bynajmniej to nie to samo co przynajmniej ;)
    Jakbym chciała być w centrum uwagi tak jak chcę być w Twojej opinii to wciskałabym się tutaj z każdym tematem a jednak wiem kiedy milczeć :)
    No i na szczęście jak już chcę Dziewczynom zwrócić uwagę to robię to wprost a nie wyskakuję zza krzaków z nowo założonego konta :)

    🙍‍♀️32 🙍‍♂️36
    💍 08.2015
    🤵‍♂️👰‍♀️ 05.2016
    👶 11.2016

    20.01.2024 💔


    "Lew może być silniejszy ale wilka nigdy nie zobaczysz w cyrku."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ale wątki miesięczne nadal są. Każda ma prawo wyboru. A jeśli ktoś odejdzie, to tylko i wyłącznie sprawa tej osoby. A takie pisanie typu „ha, wiedziałam że tak będzie” jest po prostu słabe i nie rozumiem celu tej wypowiedzi.

    Zdawałyśmy sobie sprawę, że w pewnym momencie dziewczynom, które w ciąży nie są, będzie ciężko udzielać się we wspólnym wątku, ale podjęłyśmy decyzję, że spróbujemy. A to, czy pozostaniemy w takim samym składzie, tego już nie wie nikt. Może ktoś odejdzie, może przyjdzie ktoś nowy. To jest TYLKO forum.

    Nikt tu nowy nie przyjdzie bo każdy kto próbował został wyrzucony na starcie 🙂

  • aszin Autorytet
    Postów: 3794 8241

    Wysłany: 5 maja, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym, to że jakiś temat przytłacza dziś, nie znaczy, że tak będzie jutro. A mam wrażenie, że niektórzy tylko czekają na to, aż „Winiary się rozpadną”. 😅
    Muszę Was zawieść, na razie na nic takiego się nie zanosi :) ale rozumiem małą iskierkę nadziei po dzisiejszym dniu :P

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️’93 🧔🏻‍♂️’88
    🚩Hashimoto
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔

    💉Neoparin+💊 Acard150
  • goska000 Autorytet
    Postów: 5282 9239

    Wysłany: 5 maja, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa89 wrote:
    Tak Gosiu, jak widzisz jest to forum publiczne i każdy ma tu podgląd. To że założyliście sobie ten wątek i nie chcecie tu nikogo innego nie oznacza że nikt nie ma prawa się wypowiedzieć. Otóż każdy ma prawo wyrazić swoją opinię czy Wam się to podoba czy nie 🙂

    Wypowiadasz się w dość specyficzny sposób. Uznajesz, że racja leży tylko po Twojej stronie. Jeśli czytasz nas skrupulatnie to wiesz dlaczego dość często odsyłamy dziewczyny na wątki miesięczne, ale zanim je odeślemy to najczęściej odpowiadamy na zadane przez nie pytania. Nawet jeśli sprawa dotyczy elementarnej wiedzy zaczerpniętej z podstawówki - czy podczas pettingu mogłam zajść w ciążę, partner nie doszedł we mnie ( mam dni niepłodne, ale boję się ciąży ) etc. Jeśli w Twoim życiu wymiana zdań, żywa dyskusja oznacza to, o czym pisałaś to jest to dość przykre, ale to domena naszych czasów. Ludzie nie potrafią prowadzić dialogów. Często obrażają się, kłócą, unoszą, zupełnie niepotrzebnie. Wszystko jest do zrobienia gdy obie strony chcą się dogadać. W pracy, w małżeństwie, w rodzinie, na forum :)

    02.2016r. Leon Kameleon 🦎♥️
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    24.02.2024r. ⏸️🥹
    26.02 - beta 52,2. Progesteron 27,5. TSH - 2,02.
    28.02. 2024 r. - 💔
    11.04. 2024 r. - 💔
‹‹ 2419 2420 2421 2422 2423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ